Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a célom ezen a Földön, van-e egyáltalán célom amiért éljek? Tud valaki különböző összetett horoszkópokat? fórum

Mi a célom ezen a Földön, van-e egyáltalán célom amiért éljek? Tud valaki különböző összetett horoszkópokat? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 7. 11:15
Nincs, semmi értelme az egésznek.
2010. aug. 7. 10:53

Nem hiszek a horoszkópokban... de mások azért abban hisznek, amiben akarnak.

Ki a csuda tudja, hogy pontosan hány óra hány perckor született ?? Én nem. Sőt : a fiaim reggel hatkor, ill. a másik este 3/4 8-kor született, de hogy egész pontosan, percre, azt nem tudnám megmondani.

2009. nov. 16. 13:53
correct 4. hallóóóóóóóóóóóó
15. écsanya (válaszként erre: 4. - Correct)
2009. nov. 16. 12:27
Megköszönném ha nekem is elküldenéd.
14. 4b6a2525df (válaszként erre: 4. - Correct)
2009. nov. 15. 07:44
Én is kíváncsi lennék arra az oldalra:):) Megkaphatom?
13. correct (válaszként erre: 6. - 035bae3aff)
2009. nov. 12. 22:19
Holnapra megnézem és elküldöm priviben.
12. stulika (válaszként erre: 10. - 035bae3aff)
2009. nov. 12. 20:41
Mikor születtél?
11. mese (válaszként erre: 7. - 035bae3aff)
2009. nov. 12. 20:36

Igazából senki sem tudja, hogy ki is valójában.Emiatt nem kell aggódnod.A sok rossz tapasztalat, pedig csak megerősít.Minnél több pofont kapsz az életben, annál nemesebb céllal élsz itt a Földön.Hidde el, ezek csak megerősítenek. Nagyon fontos dolgokat kell ezekből megtanulnod.Sose azt nézd, mi van most, hanem azt, hogy mi lehet ez után, hogyha másképp állsz hozzá!Lásd, a negatív tapasztalataid azok, melyek alátámasztják léted fontosságát, személyed értékességét.Ha képes leszel pozitívabban gondonli ezekre a tapasztalásokra, úgy, mint amik erősítenek, és erőt adnak, és nem úgy, mint amikbe belebetegszel, és fáj, akkor hidd el előbb kapsz választ kérdésidre mint gondolnád!Az élet nem más mint egy hatalam társasjáték!A Te kezedben a kocka, rajatd múlik mennyit lépsz előre, vagy épp vissza.Az akadályok pedig csak a játék részei.Akármilyen nehéznek,vagy épp drámainak tűnnek.Én azt tanácsolom, törődj többet magaddal, szeresd magad!!!!Figyeld a létezésed minde egyes lélegzetét, és ne agyalj annyit! Teljesen felesleges! Sokkal inkább érezz!Tedd fel magadnak a kérdést:Szükségem van nekem arra, hogy szenvedjek?Szeretem én ezt?Jól érzem így magam?


Próbáld ki! Képes vagy érzeni, tapasztalni a szépet, jót, a boldogat, a végtelent!Mi magunk választjuk meg, hogy életünkben milyen szerepet választunk. Inkább vagy egy dráma szenvedő főhőse, vagy egy vígjáték, boldog alakja?


Csak azon múlik, milyen tapaszatlást választassz magadnak. Nem, nem a körülmények adják..Te magad választod meg!Te magad vonzod az életedbe!A rosszat és a jót is.

A saját életünkért mi magunk vagyunk a felelősek, mindig, minden helyzetben.Azért mondom ezt,mert tapasztalom, tudom, érzem, átélem.

Nagyon mély ponton voltam nagyon fiatalon, és nagyon hamar fel kellett nőnöm.Csak saját magamra számíthattam, mikor már az életemről volt szó. A legmélyebb gödörben. Senki nem volt ott, hogy kihúzzon. De kimásztam, mert élni akartam, és élek, és boldog vagyok. A mai napig vannak nehézségeim, mint mindenkinek,ez teljesen természetes. De nem mindegy, hogyan állunk eléjük.


Fel a fejjel, minden rendben van!Értékes mozgatórugó vagy Te ebben a kerek egészben!

2009. nov. 12. 20:35
Jó lenne kiolvasni :((
2009. nov. 12. 20:34
Minden ember előre meghatározott sorssal (életfeladattal) születik, és csak akkor tud igazán harmonikus, boldog életet élni, ha beteljesíti sorsát. A számmisztika szerint a sorsunk születési dátumunkból olvasható ki.
2009. nov. 12. 20:19

Valaki régen ezt olyan szépen megfogalmazta:Egyetlen dolgom e Földön a szeretet!

A pályaválasztás pedig szerintem belső érzéstől vezérelt.Mihez érez az ember késztetést.

7. 035bae3aff (válaszként erre: 3. - Mese)
2009. nov. 12. 20:14
Én nem tudom ki vagyok, nem ismerem magam, nincs célom, nekem sajnos sokkal több a rossz tapasztalás mint a jó. hm nagyon szép és érdekes amit irtál!!!
6. 035bae3aff (válaszként erre: 4. - Correct)
2009. nov. 12. 20:12
Melyik ez?
5. 035bae3aff (válaszként erre: 2. - A106211d56)
2009. nov. 12. 20:12
Hát én szurkolok neki nehéz korba lép az biztos és igaz mindig talpra kell állni :(
2009. nov. 12. 20:03
Van egy olyan oldal, ahol teljes karmahoroszkópot ad ki ha megadod az összes adatodat.
3. mese
2009. nov. 12. 19:59
Az asztrológiához ugyan nem értek, de mined ember azért él, mert célja van.Mindennek, és mindenkinek.Nyilván ez a kérdés azért merülhetett fel benned, mert még nem találod a célod, még keresed magad.Mindig, mindennek célja van. És ez a tapasztalás. Minden tapasztalás egy ajándék.A negatív is.Ezek valójában nem akadályok az életünkben, hanem a feladatunk tanító közegei. Ha ezek nem lennének, nem lenne miért élnünk. Minden tapaszatlás, a jó és rossz is, a bölcsességhez vezet minket.Ez az élet.Ezen keresztül tudunk eljutni a boldogsághoz, önmagunkhoz, és a mindenséghez.A megélések azok, amik teljessé teszenk minket. Van értelem az életednek, és meg is fogod tudni hogy mi az, ha engeded, hogy beáramoljanak az életedbe az érzések, melyek tapasztaláshoz vezetnek.Figyeld magad, figyeld a lelked, figyeld a gondolataid, az érzéseid, és figyeld létezésed szépségét! Ha ezt megteszed, nem fog több ilyen kérdés az eszedbe jutni, mert olyan egyértelművé válik!
2009. nov. 12. 19:57

A kérdés engem is foglalkoztat...

Volt már kitűzött célom az életemben.Van amit elértem,van amit nem,és van amit már soha nem is fogok...

..jelenleg az egyetlen célom:"Ember legyen" fiamból,aki néhány nap múlva betölti a 18.évét...

nehéz időket éltünk meg...de: "Nem az a fontos hányszor bukunk el,hanem hogy mindíg fel is tudjunk állni"

2009. nov. 12. 19:51
-

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook