Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lehet fogyni így? Fülbe helyezhető orimag tapasztalatok. fórum

Lehet fogyni így? Fülbe helyezhető orimag tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
20. gbobek
2009. febr. 7. 19:43

Most nekem is megált a fogyásom. 85 kilóról visszamentem 86 kilóra.

Lesz ez még jobb is!!

Nem két hónap alatt híztam fel a plussz súlyokat sem, tehát van még időm a fogyásra.

2009. febr. 4. 21:43
Nem adom fel,kitartok az orimag mellett ,lesz ami lesz, lehet a mérlegem vacakol,mert most 84,5kilót mértem.Ingadozik a súlyom picit,de mintha most kezdene beállni,lefelé indulni a súlyom. Már még kevesebb kaját kívánok, olyan 1500kcal-át eszem naponta.
18. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 17. - 9303141eea)
2009. febr. 2. 11:44
Volt értelme? Van értelme?
2009. febr. 2. 11:37
most valahogy megtorpant a súlyom 2-3 napja, pedig már örültem,mert 83,9kg leugrott a súlyom, most megint 85,5 kiló vagyok.
2009. jan. 30. 09:43
Én lassan már 3 hete használom az orimagot, a csípőm és a derékbőségem 3 cm-el lett kissebb, olyan 3 kilót fogytam, 169 cm-es magasságomhoz a 62 kiló lenne ideális, 87 kilóról indultam, most 84kg vagyok, ha ebben az évben az orimaggal sikerül leadnom ezeket a plusz kilókat, akkor már megérte megvenni. Én is sok folyadékot iszom, /2-2,5liter/főleg vizet. Kicsit türelmetlen vagyok, de amit az ember évekig felszedett kilókat, én 10 év alatt, azt nem lehet 1 hónap alatt leadni,ahhoz is idő kell.Írjatok erre az oldalra,hogy hogy haladtok az orimaggal, én is fogok.
15. gbobek
2009. jan. 24. 22:05

Több mint két hónap telt el azóta, hogy használom az orimagot, de nem vagyok elégedetlen.

A közérzetem javult, energikusabb, aktívabb lettem.

Elmúlt a haspuffadásom, csökkent az étvágyam a súlyom.

Derékbőségem 6 cm-rel kevesebb.

Naponta többször használom és sok folyadékot iszok.

Én csak bíztatni tudlak benneteket.

Kitartás!

2009. jan. 22. 12:10
ebben is elég szkeptikus vagyok...
2009. jan. 14. 11:52
Én tegnap óta használom az Orimagot, már az első használatnál éreztem, hogy sokat kell majd a wc-re járnom, pisilni. Én be is tartom ,amit javasolnak, hogy napi 1,5-2 liter vizet meg kell inni, ami nem nehéz, mert minden használat után nagy szomjúság tör rám. Volt egy vélemény a termékforgalmazói oldalon,aki azt javasolta, hogy 2-3 hétig szigorúan, napi 5-6 alkalommal használni kell, hogy beinduljon a fogyás. Az biztos, hogy én kevesebbet eszem, viszont rengeteg folyadékot iszom,mert kívánom. Én az étrendemen nem nagyon változtatok,megpróbálok nem fogyózni, csak talán több gyümölcsöt eszem.Majd meglátjuk, 1 hét után többet tudok mondani. Ja és én szigorúan lefekvés előtt még használom, utána egy nagy bögre vizet iszom, hogy méregtelenítődjön a szervezetem.én tegnap és a mai nap is úgy használom, hogy étkezés előtt és után is kb 4 percet.Majd írok a fejleményekről, hogy így,ezzel a módszerrel mennyit sikerült leadnom, és hogy milyen változásokat tapasztaltam. Mindenkinek kitartást!
12. gbobek
2008. nov. 24. 18:37

Én is vettem orimagot, egy hete használom. Azt érzem kevesebbet eszek.

Ennél is javasolnak enyhe diétát, szerintem segít betartani a határokat.

Én fogyóztam akupuktúrával, öt tűt raktak a fülembe. Ugyanazokan a pomtokon érzem a masszírozást.

11. ica59 (válaszként erre: 10. - Teleki_2007)
2008. jan. 13. 16:50
Én is beléptem a felhasználók sorába. Kivácsi leszek, hogy fogok-e fogyni. Három napja 3-4 alkalommal maszírozom mind két fülem, de eddig nem csökkent az étvágyam. Kitartást mindenkinek.
2007. szept. 15. 06:45
Nekem is van.Most kezdtem újra használni.Már a tavasszal rendeltem csak az a baj,hogy gyakran én is elfelejtem használni.Gondolom ez sem fog csodát tenni diéta nélkül.
2007. júl. 12. 17:48
Nem egyformák a fülek. Nem mindenkinek a fogyókúrás pontokat stimulálja. Ezért jobb a fülakupunktúra, mert ott tuti jó helyre szúrnak.
2007. júl. 12. 15:35
Inkább mosson fület :)))
7. edb6c38cef (válaszként erre: 6. - Hofiagi)
2007. júl. 12. 11:55
Barátnőm is vett ilyet, és ő azt mondja, nagyon sokat csökkent az éhségérzete, mióta masszírozza vele a fülét. Ha pedig kevésbé éhes valaki, akkor szerintem jobban be tud állni egy egészséges értrendre talán.
2007. júl. 11. 22:16
hát szomorúan olvasom a negatív véleményt.de azért kíváncsian várom a hatását.
2007. jún. 13. 07:42
mi az??
2007. máj. 29. 18:29

Nagy csalódás volt !

A férjem-117 kg és van miből fogynia-semmit nem fogyott.Én 70 kg vagyok 43 éves, asszonyos hurkácskákkal, de bizony két és fél hónap alatt 1,azaz egy dekát sem fogytunk!Pedig sebesre maszíroztuk a fülünket!

2007. márc. 23. 16:12

Jó kiss vicc!

Az Orimag sem csodatévő!!!

Rendszeres torna és egészséges étrend.Ez tuti hiteles.

2007. márc. 23. 11:54
Én rendeltem. Amikor rendszeresen használtam, akkor az volt a jó, hogy később reggeliztem, később ebédeltem. Dehát ezt tényleg rendszeresen kell használni. Én mindig elfelejtettem.
2007. márc. 23. 11:10
Orimag tapasztalatok? Fogyott valaki a fülbe helyezhető orimaggal?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook