Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lehet fogyni így? Fülbe helyezhető orimag tapasztalatok. fórum

Lehet fogyni így? Fülbe helyezhető orimag tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
110. gbobek (válaszként erre: 108. - 2d5a00656a)
2009. aug. 12. 15:40

Hát igen, felnőtt emberek vagyunk, és próbálunk hinni dolgokba.

Arról mindig elfeledkezünk, hogy ezek csak segédeszközök a fogyókúrához......persze azért mindig reménykedünk!!!

109. gbobek
2009. aug. 12. 15:31

Szivesen írnék a változásról, súlyleadásról, de nem tudok.

A felpuffadásomra nagyon jó, azt még most is érzem.

Én azt tudom, hogy diéta mellett, sokat segíthet, mert csökkenti az étvágyat.

A sógornőm, 6 kg-ot fogyott, de Ő, este öt után már nem eszik semmit.

2009. júl. 31. 21:16
"fülbe helyezhető orimaggal" fogyni???ez most tényleg komoly felnőtt emberek fóruma???
107. Reku88
2009. júl. 31. 17:59

Sziasztok!

Én most akadtam rá egy hirdetésben az orimagra, elolvastam amit a fórumon írtatok. Vegyes a nézetem vele kapcsolatban. Viszont április óta nem számoltatok be eredménnyel, azóta valami változás?

Írjatok lécci..

2009. jún. 18. 20:50

Sziasztok!

Régen írtatok, hogy álltok? Én most készülök venni egyet, ha marad a fizumból.....de érdekelnének a tapasztalatok.

105. gbobek (válaszként erre: 104. - Yvycsajszi)
2009. máj. 28. 19:21

Szia!

Én nem találtam információt a szoptatással kapcsolatban.

Az étvágyadat fogja csökkenteni, de nem olyan mértékbe, hogy semmit nem tudsz enni.

Segíti az emésztést, rendbe tartja a bélmozgást.

Nálam centikbe mutatkozott a fogyás, nem kilókba.

Sok sikert hozzá!

2009. máj. 24. 12:48

Sziasztok!

Kaptam egy orimagot, de használati útmutató nélkül. Pár kilót szeretnék leadni, de nem mindenáron: jelenleg 11 hónapos babámat még szoptatom. Erre vonatkozó információ van a leírásban? Vagy valakinek személyes tapasztalat? Írjatok kérlek, mert a szoptatásról nem szeretnék lemondani semmiképp, akkor inkább a kilók! :)

2009. ápr. 8. 09:11
a zöldtea nagyon jó. én 1,5 litert megiszom belőle mindennap. vagy a zöldteát vagy a mezei zsúrlóteát iszom. a 1,5 liter vízbe 2 filtert használok. nekem most a 90 napos jó, 2 napja kezdtem és 1,2 kiló ment le. nagyon örülök,mert utóljára 1,5-2 éve voltam 82 kiló körül.most odafigyelek, szeretném ,ha már 7-el kezdődne a súlyom. azt pedig, hogy 6-ossal kezdődjön még jobban. kitartás. próbálj valami diétát ki, hátha megindulsz lefelé súlyban ,mint én.
102. gbobek
2009. ápr. 7. 21:28

Hát nekem is eszembe jutott, hogy hol tarthatnék, ha lenne bennem a kitartás.

November óta van az orimagag, de most már tuti, hogy diéta nélkül ez sem használ.

Áttformálta kicsit a testem, segíti az emésztésemet, de ennyi.

4 napja iszom a zöldteát, majd meglátom mi lesz ebből.

2009. ápr. 7. 09:14
gbobek, köszi. 1 hét alatt 2 centi ismét lement a derekamról. a kerti munka szépen ledolgozza úgy látszik. 95 centiről indultam, most a derekam 87 centi. 1 hete 89 centit mértem, ha még igazán fogyóznék is,akkor már elfogyna a derekam.
100. gbobek (válaszként erre: 98. - Patrícia2000)
2009. ápr. 6. 21:01

Ez igen!!!

Mindent bele, én majd drukkolok Neked.

2009. ápr. 6. 19:54
Én még erről nem hallottam!
2009. ápr. 6. 14:34
gbobek,ma volt az első napom a 90 napos diétában,eddig még bírom,mondjuk egész nap a kertben dolgozgattam,csak szomjas vagyok.
97. gbobek
2009. ápr. 5. 20:33
Nagyon ügyes vagy, mégis van kitartásod, mert eredményhez vezet.
2009. ápr. 5. 12:15
gbobek,jó lehetett. nézd meg a naplóbejegyzésemet. pedig nem is igazán fogyózok.
95. gbobek (válaszként erre: 93. - Patrícia2000)
2009. ápr. 3. 23:03

Hát csajok, isteni volt!

Négy csillagos szálloda, minden mi szem szájnak ingere. Fogyni nem fogytam, de rengeteget úsztam, szaunáztam és naponta több kilométert sétáltam.

A nadrágom csúszkál rajtam, de persze a súlyom nem mutat változást.

A fittness gépeket már bánom, de nem próbáltam ki, pedig nagy lehetőség lett volna, mert itthon kilométereket kellene utaznom a használatukért.

Mindent összevetve, frissen és fitten jöttem haza.

Azért remélem a sok úszás és séta elindította a zsírégetést és pár nap múlva már a mérleg is mutat változást.

2009. ápr. 3. 09:54
írtam naplóbejegyzést,ha érdekel benneteket nézzétek meg.
2009. ápr. 2. 17:49
gbobek,milyen volt a wellness ? mesélj,itt az oldalon? fogytál is?
92. gbobek
2009. márc. 29. 00:17

Csajok, megyek négy napra welnesselni, kipróbálok minden fitness gépet!!

Majd meglátjátok mennyit fogyok, vagy nem??!!

2009. márc. 28. 22:04
ÉN IS CSAK NAPI 1-2 SZER HASZNÁLOM AZ ORIMAT, AZT IS MIKOR ESZEMBE JUT.
2009. márc. 25. 21:05

Én elúsztam... nem volt időm 3-4 napja edzeni és az orimagot is mindig elfelejtettem....

Szedek multivitamint, mert eléggé nullán vagyok energetikailag... Nem méreckedtem, igyekszem újra összekapni magam.

89. gbobek
2009. márc. 25. 20:41

Nekem semmi változás. Bár nem tornázok, nem diétázok, csak az orimagot használom. Lehet nekem is ki kéne hagynom pár napot?

Most vettem zsírégető gélt, rajtam van a szauna öv. Majd meglátom lesz-e eredménye.

+ az orimag

2009. márc. 25. 18:02
ki hogy halad? én cm-ben jó vagyok.
2009. márc. 14. 19:27
márti ügyes vagy
2009. márc. 12. 18:30

Hű, új tapasztalatokról számolhatok be!

HAT az orimag!

Ugyanis az utóbbi 2-3 napban annyira elfoglalt voltam, hogy nem volt alkalmam használni kaja előtt, csak este lefekvés (kaja után) egyszer ééés a vizelet sokkal sötétebb, a hasam nagyobb (értsd. nem lapos) és 2-3 nap után újra érzékeny volt rá a fülem, pedig előtte már nem.

2009. márc. 11. 11:51
Márti,kitartás, én is mostanában csak 3-szor ha használom. nekem már egyáltalán nem fáj,ha a fülembe rakom.
2009. márc. 6. 12:17

Képzeld el, hogy nekem is csökkent az étvágyam és az édesség utáni vágyam is!

Most vettem észre, 2 hét használat után, a 3. héten.

Tökre boldog vagyok! Én is csak 3x használom napjában... ha eszembe jut, a főétkezések előtt...

83. patrícia2000 (válaszként erre: 82. - 3799e1fce4)
2009. márc. 5. 13:17
hajrá,ügyes vagy, nekem az orimag a kevesebb evésben segít. és a kevesebb édesség evésében is. mostanában hanyagolom, csak 3-4 szer ha alkalmazom. hangos terápiázok. most beteg voltam nem tudtam bicózni,talán már holnap újra kezdem.
2009. márc. 5. 12:42

Óóóó!!!

Sikerélmény beszámoló!

Már 2 (!) ember, egymástól függetlenül monda, hogy milyen lapos és izmos a hasam!!!

És az egyikük a nővérem, aki gyakran lát, mégis észrevette! Én is látom a tükörben, és tök boldog vagyok!!!

Hajrá mindeki, kitartás a rendszeresség mellett!!!

2009. márc. 4. 14:43

Ja, persze tudom, már írtad...

Én még egy grammot sem fogytam, most ráálltam a mérlegre :)))

Tényleg nem hiszek ebben az orimagban, sajnálom...

Viszont a torna úgy tűnik lassan kezd látszani. A hasam egész kockás kezd lenni. A combim és a popóm azért még formálódhat....

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook