Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sziasztok! 3 éves fiammal itatom a foreveres berry nektárt.De nem akarja bevenni, mert csípi a torkát!Valaki járt így?Hisz elvileg ez gyerek fórum

Sziasztok! 3 éves fiammal itatom a foreveres berry nektárt.De nem akarja bevenni, mert csípi a torkát!Valaki járt így?Hisz elvileg ez gyerek (tudásbázis kérdés)


28. yuhvan (válaszként erre: 27. - Javorne0727)
2009. dec. 21. 23:29

Nagyon szívesen, ha tudok segítek. Persze az hogy nálunk működnek a termékek az nem azt jelenti, hogy másoknál is, de egy próbát megér főleg ha van otthon.

Nektek is Boldog Karácsonyi Ünnepeket!


MÁS:Bárkinek bármilyen kérdése van a Forever termékeivel ill. inkább hogy mi mire is használható szívesen válaszolok akár itt vagy privátba.

27. javorne0727 (válaszként erre: 26. - Yuhvan)
2009. dec. 20. 22:52

Köszi,hogy írtál.

Szerencsére a fülfájás már elmúlt!!!

Majd herpesznél is kipróbálom(apuka kb. félévente összeszedi valahol)



Boldog karácsonyt!

26. yuhvan
2009. dec. 20. 17:09
Egyébként Gergő fiam most herpeszes és aktivátort használok rá 1 teás kanálal lenyel 1 nap és naponta többször kenem a száját vele. csak egy kis pötty van a szája szélén nem terjedt el és már gyógyul
25. yuhvan (válaszként erre: 24. - Javorne0727)
2009. dec. 20. 17:06
Remélem nem írok későn. Én is épp most vagyok túl a fülgyulladáson és activátort használtam. Igaz hogy egy 4 éves gyereknél nehezen csöppentesz a fülébe de próbáld meg 3-4 csepp és pár percig maradjon a fülébe a lötyi ( csípni fogja lehet, de az a gyógyulás jele). + 1 teás kanálnyi activátor a szájába. És minden féle képpen melegítsd a fülét vagy sóval vagy zselés melegítővel.
24. javorne0727 (válaszként erre: 23. - Yuhvan)
2009. dec. 13. 22:01

Nálunk most éppen fülgyulladás van!

Mennyit adjak be a 4 éves lányomnak?

23. yuhvan
2009. dec. 11. 23:57

Sziasztok! Minden Foreveres Termék csíp ha sebes a felület és ez a lényege minnél jobban csíp annál jobban bevan gyulladva az a terület amire használod és akkor használ úgy mond! First pl gyulladt torokba fújva nagyon csíp, egy jó tanács ha elmúlik a csípős hatás újra fújd be a torkod és ezt addig csináld míg nem csíp = gyógyult torok! Ha simán nem issza meg a gélt rakd bele ivólébe vagy teába. Az Activator pedig egy "csodaszer" bőrtisztítástól kezdve a fülgyulladáson keresztül a lázcsillapításig mindenre. (tapasztalatból mondom)

A másik a tartósítást vitamin túldúsítással oldják meg amit a kökényből vonnak ki. Így tényleg nincs benne mesterséges anyag tehát a tartósítószerre allergiás gyerek is ihatja ez is az én tapasztalatom.

22. 5e48d37001 (válaszként erre: 20. - 5e76004fb5)
2009. nov. 12. 09:48

Hát Én sem,Én is ittam és eszméletlenül cefrés ízük van.

Szerintem nem kellene blokkoltatni a gyereket ilyen immunerősítőekkel,örökre úgy se lehet inni,egy kis leállás és ha jön egy nagyobb betegség a szervezet nem tud megküzdeni vele.

2009. nov. 12. 09:40

Nekem is issza a két gyerkőcöm a berryt. Ők 0.5 dl isznak minden reggel. Aki nem tudja meginni magában, bele lehet tenni gyümölcslébe is. (persze nem kell túlhigítani)

Én kids vitamint és c vitamint is adok nekik.

(FLP-és)

2009. nov. 12. 08:42
én nem vagyok benne biztos, hogy ezt kellene itatni a gyerekkel:(((
19. Gligi (válaszként erre: 16. - Javorne0727)
2009. nov. 12. 05:09
Az aktivátor egy különleges hidratáló és tisztító folyadék ami bőr ápolásáral illetve bőr problémákra kíválóan alkalmas, mert kívúlről erősíti az Aloe Gél hatását!
2009. nov. 11. 22:02

Most kaptam mindenféle választ.

Inkább azért izgat ez engem ennyire,mert attól félek,hogy van valami fertőzés a torkában,amit nem vesznek észre.A vérsüllyedése a vérvétellel 40 volt,ami max 20-ig lenne elfogadott.Tehát valami gyulladás van a szervezetben.De igazán semmije nem fáj.Hát nem tudom...

2009. nov. 11. 21:54

Valszínűleg a benne lévő - egyik legártalmatlanabb - tartósító (nátrium benzonát-asszem ez van benne, nagyanyáink is ezt használták) ízét érzi kicsit "szúrósnak". Szerintem is kicsit szúrós az íze.

Én is kb. 2 hete kezdtem el adni a 16 hónapos kisfiamnak, én egy kevés gyümölcslébe keverem, éppen annyiba, ami elveszi az ízét. Mondjuk Ő a vizet szereti legjobban, így a gyümölcslé is kicsit fura neki, de tisztán neki sem ízlik.

Én meg imádom!

Tina, de, a berry még nagyon jó felfázásokra és húgyuti fertőzésekre, női bajokra. Férfiaknál prosztatára.

Esetleg ha valakit érdekel még, nekem a foreverben ügyeletet tartó gyerekorvos a berry-t és a pomesteent ajánlotta a 16 hónapos csemetémnek megelőzésre.

16. javorne0727 (válaszként erre: 13. - Tina82)
2009. nov. 11. 21:51
Mire használod az Activatort?
2009. nov. 11. 21:35
én is azt ittam-és igen kicsit csípős-mert savanykás savas ízű-én se szerettem-de az aloé ilyen.
14. Gligi
2009. nov. 11. 21:23

Mivel a Berry az Aloe gél almával és áfonyával ízesítve, így lehet hogy esetleg valamelyik gyümölcs nem izlik neki.

Én a kisfiamnak mokkáskanállal adom az Aloe gélt és úgy nincs vele gond ☺

13. Tina82
2009. nov. 11. 21:14

A berrys az nem alhasi panaszokra jó?

Én a naturt ittam, és hányingerem volt tőle. csak aktivátort használok.

2009. nov. 11. 21:09
Lehet nem kell neki. Akkor ne itasd vele.
11. homern
2009. nov. 11. 20:51
Nekem is csípett és biztos hogy nem azért mert piros volt a torkom.Én ittam utána egy korty teát,vizet.
2009. nov. 11. 20:50

Szia Milla02!

Neked meddig csípte?Vagy ezután abba is hagytad?

2009. nov. 11. 20:48
Nekem azért fura,mert semmi más nem csípi.Ma evett mandarint is,pedig az elég savas.Ketcupot is evett,és egyik sem csípte.Ez a furi.
2009. nov. 11. 20:42
Nekem is csípte:( fúúúj de utáltam. Pedig nem volt piros a torkom.
2009. nov. 11. 20:38

Szia Binky!Neked akkor piros volt,vagy fájt?

Mindenkinek köszönöm,aki eddig hozzá szólt.

2009. nov. 11. 20:37

sziasztok!

a nővérem gyerekei egy idő után öklendeztek tőle, de azt nem mondta, hogy csípte volna torkukat. én a lányoknak a sima aloeverát adom, a berry-t is ki szeretném majd próbálni. jó egészséget m indannyiótoknak! különösen most...:S

2009. nov. 11. 20:34
Kicsit erjedt íze van ezeknek a foreveres cuccoknak. Annyira nem lehet érezni, de nekem is csípte már a torkom.
2009. nov. 11. 20:28
Most vagyunk túl egy vírusos fertőzésen,a nyirokcsomót érintette viszont a torka nem volt piros Vagy mégis?Már előveszem a dobozát,és sír,hogy csípni fogja.Egyébként nem hisztis gyerek.
2009. nov. 11. 20:25

Szia baba!

Én már 4 hónaposan itattam a kisfiammal a berryt.Tökéletes az immunrendszere,sosem volt beteg.Nem tudom,miért csípheti a torkát,lehet,fáj neki.Használj rá firstöt.Ha semmi baja a torkának,nem csípheti.Töltsd ki pohárba pár órával hamarabb,ne legyen neki hideg,talán azt érzi.És finomabb is,ha nem hideg annyira.

Én ezt tanácsolnám Neked.Jó egészséget Nektek!

2009. nov. 11. 20:22

Szia baba,

higyj neki, csípheti, engem felnőttként is csípett. Különösen ha kicsit piroska a torka. :(

2009. nov. 11. 20:18
Sziasztok! 3 éves fiammal itatom a foreveres berry nektárt.De nem akarja bevenni, mert csípi a torkát!Valaki járt így?Hisz elvileg ez gyereke

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook