Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Régota singli vagyok...... fórum

Régota singli vagyok...... (beszélgetős fórum)


1 2
2009. nov. 11. 18:53

Egyébként szerintem nem érdemes semmit erőltetni - ha jön, jön ha nem, nem!

Ami ahogy meg van írva, úgyis úgy lesz.

Legyél nyitott, járj társaságba és ne görcsölj!;)


Majd amikor a legkevésbé várod, akkor toppan be életedbe a nagy Ő.


A trend meg a társadalom elvárása magasról le van t.va!:)

2009. nov. 11. 18:52
én is szingli vagyok,egy ideje! :S kezdem unni!
2009. nov. 11. 18:51
Én itt találtam meg akit kerestem! :)
6. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - D4d7d8c9ef)
2009. nov. 11. 18:51

Ha így érzed jól magad,akkor ne foglalkozz mások véleményével!Akárki akármit mond,egyik sem fogja helyetted élni az életed,átélni azokat a dolgokat amiket nem élvezel,ami nem jó.

Ha most egyedül szeretsz lenni,akkor tégy úgy.Egyszer majd csak jön egy nő akibe annyira beleszeretsz,hogy vágyni fogsz rá,hogy megoszd vele a minden napjaidat.Ha meg nem jön vagy nem találod meg(ennek egyébként szerintem nagyon kicsi az esélye,hisz még fiatal vagy)de továbbra is jó érzed magad agglegényként,akkor meg megint csak nincs min görcsölnöd!Vannak egyébként agglegény típusú férfiak,akik imádják a nőket,csak élni ne kelljen egyel sem:)

5. correct (válaszként erre: 1. - D4d7d8c9ef)
2009. nov. 11. 18:51
Ha ennyire nincs szükséged komoly kapcsolatra most, akkor még mindig pihenj tovább ez ügyben, inkább, mint belevágni így valamibe. Bár ki tudja, ha szerelmes lennél, akkor megváltozhatnának a dolgok.
4. c42aaaac41 (válaszként erre: 3. - Griamila)
2009. nov. 11. 18:50
háháháhá!ez tetszik nagyon!
2009. nov. 11. 18:49

Szia!


Majd mindjárt jön egy csomó singli nő és Rád ugrik - figyeld csak meg!:))

2009. nov. 11. 18:49

ismerkedj!!!!!

mindig és mindenhol.akár itt is!:)


hajrá!én drukkolok!

2009. nov. 11. 18:47

4 éve egyedülálló vagyok.31 éves és van egy lányom.Nem megy az ismerkedés mert valahogy már annyira meg szoktam az egyedül létet hogy nem is érdekelnek a nők .Vagy is inkább el lustultam.Mert hát a nőket imádom főleg a szép nőket,és vágyom is egyre de nagyon nehéz mert meg szoktam ezt az állapotot.

Nagyon gáz és tudom hogy így nem élhetek.De csak azért mert ez a trend ez a társadalom elvárása ,ezért görcsölök annyira.

Egyszer csak szerelmes leszek.

Ti hisztek benne?Mit tennétek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook