Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Régota singli vagyok...... fórum

Régota singli vagyok...... (beszélgetős fórum)


1 2
39. Ncilány (válaszként erre: 37. - 6f2dbb9525)
2009. nov. 13. 21:03
Busz, vonat, vagy saját autó van nincs elérhetetlen hely. Hajrá fiatalok. ( a lányom is a netről ismerkedett meg a vőlegényével... bússzal ment a lány, motorral jött a vőm)
38. 49ca420470 (válaszként erre: 37. - 6f2dbb9525)
2009. nov. 12. 18:30
DDDDDDDDD
37. 6f2dbb9525 (válaszként erre: 1. - D4d7d8c9ef)
2009. nov. 12. 17:07

Szia Lalika!

Nagyon aranyos,szép a kislányod (és te sem nézel ki rosszul).Én is egyedül vagyok régóta,egy kislánnyal.Kár hogy messze lakunk egymástól.

Pedig wc is van nálunk.Kettő is.:)

36. d4d7d8c9ef (válaszként erre: 34. - Crystall)
2009. nov. 12. 13:28

Na azért találékony vagyok mert ez nem ma kezdödött "wc és probléma"és volt már három 4 éves kapcsolatom de semmi több.És ott is át hidaltam ezt a problémát:)Legfeljebb egésznap nem ettem:)

inkább az a probléma hogy tul komplikálom,na meg mindig engem szedtek fel pasi létemre .De ezt 31 évessen nem várhatja az ember.

Igazából itt én arra voltam kiváncsi hogy vannak e itt olyanok mint én hogy régota szinglik és ezt hogy kezelik vagy hogyan probálnak ebböl ki törni.De egyből kaptam egy ki oktatást hogy mi is a bajom:)

Nem a fő kérdésre jött a válasz.Tehát.........

2009. nov. 12. 12:11
Ki kell nyitni az ablakot, mert nem tud másképp bejönni a szerelem.
34. Crystall (válaszként erre: 26. - D4d7d8c9ef)
2009. nov. 12. 10:51

Szerintem, ha okos barátnöd lesz (és már miért ne lenne az) meg sem próbál majd beleszólni vagy esetleg korlátozni abban, hogy találkozz a kislányoddal. Én eddig egyszer voltam igazán szerelmes, a fiam apukájába azután még egyszer volt egy több mint 3 éves kapcsolatom, de igy visszanézve az már csak másolat volt, az igazi szerelem nem olyan. Fellángolások persze voltak de az gyorsan felejthetö. Egyenlöre még jól érzem magam igy és kivárok, nem leszek csak azért valakivel, hogy elmondhassam, nem vagyok singli.

Még nem érem be kevesebbel a szerelemnél:D

A stressz az nálad azoktól a helyektöl van ahol nincs wc? Mert ha randizol akkor kávézóban, étteremben, moziban szerintem nem jönne elö ez a probléma. Elöször tudatosan ilyen helyre hivd el a csajt a késöbbiekben pedig ha elmeséled neki öszintén a "stressz okát", már nem lesz gond.

33. 1f59823251 (válaszként erre: 1. - D4d7d8c9ef)
2009. nov. 12. 10:43
2009. nov. 12. 10:37

[link]


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2009. nov. 12. 10:36

[link]


:))))))))))))))))

30. c42aaaac41 (válaszként erre: 26. - D4d7d8c9ef)
2009. nov. 12. 10:09
Hidd el,majd jön a szikra is és a tűz is.Csak engedd,hogy jöjjön és ne zárkózz el előle.
2009. nov. 12. 09:19
Igaz, ha jó a légkör otthon, azt igenis észreveszik. Ez az Ő lelkibékéjének is jó.
2009. nov. 12. 07:11

Beleszól,beleszól...Az én párom is folyton beleszól a lányom nevelésébe és neki még tapasztalata sincs gyerekek terén csak mióta velem van.Aztán mikor már nagyon "nevelne-" akkor leugatom és ennyi.Ha meg igaza van akkor meg hagy örüljön hogy ő is nevelhet egy gyereket.D


Nem volt ez probléma soha nálunk.Bántani nem bánthatja ezt már a legeleján megmondtam neki de amúgy sem egy olyan típus.

Oké hogy az ember feláldozza magát a gyerekének de azért csak egy életünk vagyn és nincs több.És a gyereknek is az a jó ha a szülőjét boldognak látja.

27. d4d7d8c9ef (válaszként erre: 15. - Crystall)
2009. nov. 12. 05:10
pont így érzek.Csak tudod az ember nem élhet örökké így.
26. d4d7d8c9ef (válaszként erre: 24. - 49ca420470)
2009. nov. 12. 05:08

De hogy ijedek meg sőt jót nevetek.Nagyon is tisztába vagyok magammal:)

De nem ez a fő ok.Van egy lányom akit imádok és minden hétvégét vele töltök 4 éve.Nagyon rajongunk egymásért.Egyszerüen el sem tudnám képzelni hogy valaki ebbe bele szol.

a másik meg hogy stresszelek,És a harmadik meg hogy ha nem jön a szikra akkor a tűz sem.Tehát nehezen leszek szerelmes.Tudom hogy nem vagyok rossz pali.Sőt az értékeimet is jól ismerem.

De tény hogy sok minden közre játszik.

Írjatok csak bátran.Mindenkinek van véleménye és azt vállalni kell.

25. Crystall (válaszként erre: 24. - 49ca420470)
2009. nov. 11. 22:39

:D:D:D Na szerintem jól megijedt szegény srác aztán már vissza sem néz ide. Egyébként egyik barátnöm is hasonló gondokkal küzd, ahol nincs klotyesz ott muszáj neki...ezért már nem is jár bevásárolni, mert ráadásul ahol tömeg van ott is rájön szegényre, de a mai világban már nem is akkora probléma ez, majdnem mindenhol van wc:-)

(Csak épp egy 200 km-es autópályán nem volt amikor elkaptam egy jó kis virust, na az szó szerint gáz volt, de ez már más lapra tartozik:D)

24. 49ca420470 (válaszként erre: 23. - Ncilány)
2009. nov. 11. 20:40

DDD


Nem akarom bántani csak rá akarom ébreszteni hogy ez annyira banális emberi gyengeség.Ettől még szeretheti egy nő sőt simán esélyes lehet sok nőnél!

Ráadásul ha innen randizna akkor már ez sem feszélyezné mert kiderült a dolog.


Egyébként engem meg felpuffaszt a stressz.nekem ezzek kellett szenvednem az első randikon de csak a legeleje ilyen rossz aztán már megnyugszik az ember!)

2009. nov. 11. 20:34
Ne légy ilyen...
2009. nov. 11. 20:34

lalika mi lenne ha bevennél egy nyugtatót az első 3 randevú előtt?)

utána már biztosan nem fog kelleni ha nem lesz tökidegen a csajszijeölt!

2009. nov. 11. 20:33
lalika inkább lemond a szerelem és a szex gyönyörűségeiről és a szép nőkről is csak rá ne törjön a hasmenés a randin.DD
2009. nov. 11. 20:31
Hajrá!! Még hogy a neten nem lehet ismerkedni? Itt minden lehetséges, okosan ki kell használni...
2009. nov. 11. 20:29

Lalika !


Most komolyan mondod hogy azért vagy évek óta szingli mert ha nincs w-c a közelben akkor pszcihésen rádtör a hasmas???????



Szia.én 30 éves srác vagyok és nekem nincs has menésem sem szorulásom ,viszont amint olyan helyen vagy szituba kerülök ahol nem tudok wc re menni mert vagy nincs vagy a szitu nem engedi azonnal rám tör az ürítési inger.Utálom már ezt az egészet.Tudom hogy pszichésen van és minél inkább félek tőle annál inkább rám tőr.Mert ha egyedül vagyok vagy jó helyen akkor semmi bajom.Tehát tuti nem szervi a baj.De nem tudom mit tegyek és van e rá megfelelő terápia.Pszichoterápiára gondolok.Sajna így egy csomó dologról le maradok az életben.Mint társ keresés mint pedig minden egyszerű kihívás mert rögtön rám tör stressz hatására az inger.Nekem nem a szívem ver gyorsabban hanem jön az inger.

HA TUD VALAKI VALAMI JÓ MEG OLDÁST VAGY POZITÍV PÉLDÁT AZT MEG KÖSZÖNNÉM.



Már ismerjük lalikirály singliségének is az okát,így nem érhet senkit meglepetés és szorongania sem kell majd a randin.))

18. 49ca420470 (válaszként erre: 1. - D4d7d8c9ef)
2009. nov. 11. 20:23
A helyedben ráhajtanék a Kristály lányra és addig bombáznám privikkel míg el nem mentek együtt egy cirkuszba a gyerekekkel.)
17. 49ca420470 (válaszként erre: 15. - Crystall)
2009. nov. 11. 20:21

Crystall nem akarod felcsípni egyeskét?Pont összeillenétek korban is és nem is olyan rosszképű apuci.Na és GYAKORLOTT apa ami nem elhanyagolható a mai világban.Meg még össze is illenétek ezerrel.


Nem vagyok kerítőnő csak ez most úgy kibuggyant belőlem.Gondold át.Ketten sokkal könnyebben megy a szekér mint egyedül és egyeske szereti a szép nőciket csak lustácska.DDD

16. Ncilány (válaszként erre: 1. - D4d7d8c9ef)
2009. nov. 11. 20:13
Pasiknál másképp nevezik nem?? A lényeg ne add fel..
15. Crystall (válaszként erre: 1. - D4d7d8c9ef)
2009. nov. 11. 18:58
Szia! Én is igy élek a fiammal és annyira berendezkedtünk már erre az életmódra, nem is tudnám jelenleg elképzelni, hogy egy férfi is velünk élne...és ez nem jó én tudom, de a szerelmet nem lehet eröltetni, ez is olyan dolog, hogy akkor érkezik amikor legkevésbé sem számitunk rá. Addig is élvezd az életet a kislányoddal és ne görcsölj, csak járj nyitott szemmel, aminek el kell jönnie az el is fog:D
2009. nov. 11. 18:57
Mindenesetre: hajrá csajok!:))
13. vikucka (válaszként erre: 1. - D4d7d8c9ef)
2009. nov. 11. 18:57

Szerintem ez hülyeség, hogy csak azért legyen valakim, mert ez a társadalom elvárása. Ha most az lenne a társadalom elvárása, hogy mindenki szőke legyen, vagy épp ez lenne a trend, tuti akkor lennék fekete :)

Viccet félretéve, szerintem kár aggódnód. Megnéztelek az adatlapon, tök normálisan nézel ki a képek alapján, szerintem nem lesz gond, hogy társat találj, ha egyáltalán hiányzik egy társ az életedből. Ha nem, akkor ne görcsölj rajta :)

12. e8e68503db (válaszként erre: 1. - D4d7d8c9ef)
2009. nov. 11. 18:56

Szerintem ne görcsölj emiatt!

Az hülyeség,hogy csak azért legyél valakivel mert ciki ha egyedül vagy.

11. griamila (válaszként erre: 4. - C42aaaac41)
2009. nov. 11. 18:55
:D és milyen igaz , de szerintem pont ez volt a célja ezzel a topikkal!:)))
10. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - D4d7d8c9ef)
2009. nov. 11. 18:53
Elég fiatal vagy még. Sok pasi ennyi idősen még alig volt komoly kapcsolatban. Pláne soknak nincs még gyereke. Szerintem még nyugodtan ráérsz, ne erőltess magadra semmit.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook