Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tornázik valaki az új Béres Alexandra: Legjobb formád dvd-re? Mik a tapasztalatok? fórum

Tornázik valaki az új Béres Alexandra: Legjobb formád dvd-re? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 22. 11:35

Szia!


A Menni fog és a Vitalitás és a kedvenceim közé tartozik Nekem is:)

2011. febr. 21. 16:39
Nem annyira szeretem ezt a tornáját. Nekem a Vitalitás és a Menni fog a kedvencem tőle.
2011. febr. 21. 10:30

Sziasztok!


Sikerült megszereznem ezt a DVD-t, amit már ki is próbáltam. Nagyon jó!:) Ma is ez lesz délután:) Végig lábsúllyal csináltam és nagyon éreztem:)

2010. ápr. 13. 13:13

én most másfél hete kezdtem el minden hétköznap a legjobb formád c. dvd-t.nekem egyenlőre tetszik és látom is az eredményt.elso héten a simat csináltam, mostmár extrákkal, de azt is csak ugy hogy minden nap más extra...minden nap csinálom kivéve hétvégé mert az pihi.Ha megunom kb egy honap mulva tervezem a DVD váltást:)

sziasztok

szerintetek ha nem kardiozom, hanem ezeket az erosito gyakorlatokat cisnálom attol még az a minimális zsir lemegy rolam?

11. moncsicsi83 (válaszként erre: 10. - Ancsika72)
2009. nov. 28. 17:35
Igen, csak vele. Norbi tornáit próbáltam, de nagyon megterhelőek a gerincnek, térdizületeknek, inkább kihagyom. Réka hangját meg valahogy nem bírom, így egy dvd-jét sem tornáztam még végig. Szandi tornái meg beváltak. Megmozgatnak, formálnak és ami a lényeg, a gerincemet, izületeimet kíméli. Első az egészség és utána a formálás, fogyás...
10. ancsika72 (válaszként erre: 9. - Moncsicsi83)
2009. nov. 28. 17:25

Annyit beszéltünk Szandráról,h tornáztam is rá:-D

Csak vele tornázol??

9. moncsicsi83 (válaszként erre: 8. - Ancsika72)
2009. nov. 28. 15:02
na a vitalitást sem próbáltam még, igaz meg sincs. De ami késik nem múlik... Igaz? :)
2009. nov. 28. 14:36

Igen érdemes.

Nekem a 200% annyira nem jön be csak a sokkoló része.A menni fog viszont tetszik,rövid de ha nincs annyi időm jó,na meg ezen is van extra.

A live viszont nem tetszik.Az egyensúlyba az jó,meg a vitalitás sem rossz.

2009. nov. 28. 13:28

Na bekuksiztam ide is. Ezek szerint érdemes megvenni a dvd-t?

Én eddig a menni fog, 200% alakformálás és Live dvd-kre tornáztam, de kipróbáltam a nyerj időt dvd-t is, az annyira nem jött be. A többit szeretem. Majd mostanság szeretném kipróbálni az egyensúlyban önmagaddal dvd-t. Azt próbáltátok már?

6. ancsika72 (válaszként erre: 5. - D26dcc4363)
2009. nov. 16. 17:48

Az új kicsit drágább a szokásosnál 3200,a régi 1200.

Ja még megrendeltem a menni fog-ot is:-)))

A mániám előjött:-DDDDD

Szívesen kölcsön adnám csak picit messze vagy.-)

5. d26dcc4363 (válaszként erre: 4. - Ancsika72)
2009. nov. 16. 17:45

Mennyibe kerültek?


Biztos jó lehetett. Én is szivesen kipróbálnám már.

2009. nov. 16. 17:23

Na megvolt:-)

A szokásos hangulatú,talán a zene jobb.

Kb 1 órás,vannak benne extra részek,én boltba vettem a lemezt,ezen a comb után egyből megkérdezi,h választod e az extra rész,így a comb kb 30-35 perc fent,majd jön a popsi,itt is kérdezi az extra részt,majd a hasnál is.Súlyzó nem kell,picit dolgozik karra is de csak úgy üresen.

Alapjában véve nem lihegtem,de kellemesen izzadtam.Kicsit változatosabb lett a tornám.Még megvettem a pörgesd felt is,az holnap próbálom ki.

3. d26dcc4363 (válaszként erre: 2. - Ancsika72)
2009. nov. 16. 16:26

Köszönöm :-)


Majd írj, hogy milyen volt.

2009. nov. 16. 12:25

Szia Klau!

Én ma vettem meg és persze,h ma még ki is próbálom:-)))

Nagyon gratulálok a versenyedhez,így tovább!

2009. nov. 11. 17:38
Tornázik valaki az új Béres Alexandra: Legjobb formád dvd-re? Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook