Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valaki, aki a gödöllői munkanélkülibe jár(t), tapasztalatok? fórum

Van valaki, aki a gödöllői munkanélkülibe jár(t), tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

2009. nov. 11. 18:50

Sajnos nekem is negatív tapasztalataim vannak. Én ma voltam bent. Mentem időben, iszonyat tömeg, a bejárati ajtóban volt egy hölgy aki mkit írányított h ügye szerint hova menjen. Én mondtam nekem ma járt le a munkanélkülim. Odad egy papírt és mondta töröltessem magam. ok, megcsináltam. Még szerencse van egy ismerősőm akihez felmentem. Ő mondta h ez a lehető legnagyobb hiba volt mert akkor a későbbi munkáltató semmilyen kedvezményre nem lesz jogosult így kisebb az esélyem 1-1 cégnél. mondanom sem kell, durrant az agyam. Hiába h pénzt már nem kapok, kell h nyomom legyen a nyilvántartásban mert így semmit nem tud intézni, tanfolyamok, kedvezmények...

mennem kell, majd folyt.

2009. nov. 11. 15:56

Anyu volt bent tavaly, mert elvesztette a munkáját!

És mit ne mondjak elég bunkók voltak odabennt és közölték, hogy a válság miatt ugyse fog találni munkát semmien szakmában hiába végzi el a tanfolyamok bármeikét!:(

5. Christine1979 (válaszként erre: 4. - Ében11)
2009. nov. 11. 15:26
Igen, órákig tart, és az ügyintéző (legalábbis, akihez én tartozom területileg) iszonyat bunkó is :S
4. ében11 (válaszként erre: 2. - C8f7404b48)
2009. nov. 11. 15:25

be kell menni-de az órákig tart.

nézd meg a honlapjukon,vannak tanfolyamok stb. de mindenért kuncsorogni kell az ügyintézőnél:(

3. Christine1979 (válaszként erre: 2. - C8f7404b48)
2009. nov. 11. 15:19

Szija,



én jártam, de nekem nagyon neg. tapasztalatom van vele kapcsolatban.

Eljártam majd egy évig lepecsételtetni a kiskönyvemet, azt mondták, hogy majd ha indul ősszel tanfolyam, akkor mehetek...

Aug végén kinyögték, hogy ha menni akarok, fizessem ki magamnak a választott tanfolyamot...


Sajnos, mivel területenként egy illetőhöz lehet menni, semmit nem tehettem....


Elvileg nagyon sokféle tanfolyam indul (pl kereskedelmi-boltvezető, szépségápolással kapcsolatosak, szám. gépkezeléssel kapcsolatosak, nyelvtanfolyamok)

2009. nov. 11. 15:13

Arra lennék kíváncsi, hogy a gödöllői munkanélkülibe milyen tanfolyamok indulnak? esetleg vki tud segíteni?

Ha már 2005-ben kiváltottam az alkalmi munkavállaló kiskönyvemet az ma is érvényes?

2009. nov. 11. 15:11
Van vki aki a gödöllői munkanélkülibe jár(t) tapasztalatok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook