Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miskolcon létezik nem fizetős parkoló?/Mert amire azt hittük az, megsem, és megbüntettek/. fórum

Miskolcon létezik nem fizetős parkoló?/Mert amire azt hittük az, megsem, és megbüntettek/. (tudásbázis kérdés)


11. 8c73a5832e (válaszként erre: 10. - Bomee)
2009. nov. 12. 17:11
Köszi, sikerült megtalálni, a sárga zónában van.Most már csak arra kéne rájönni, mióta van ez, mert már máskor is parkoltunk ott,és akkor tuti nem volt fizetős...Fehér zónát hol lehet megnézni,mert talán ott ingyenes a parkolás,ezt kéne még megtalálni...
10. bomee
2009. nov. 12. 12:02
A regiopark miskolc oldalán térképen lehet látni a parkolási zónákat. fehér az ahol meg lehet állni jegy nélkül, a többi zónákra van osztva: zöld, sárga, kék.
9. bomee (válaszként erre: 8. - 8c73a5832e)
2009. nov. 12. 11:50
Szerintem meg kell nézni, hogy a tábla pontosan honnantól mutatja a parkolási zónát. Amilyen szemétláda a Regiopark szerintem nem fogják elengedni a büntetést. Bár ha tényleg nem fizetős helyen parkoltál a tábla szerint is, akkor én utánajárnék, hátha visszafizetik!!!
8. 8c73a5832e (válaszként erre: 7. - Bomee)
2009. nov. 12. 10:02
Köszi Szépen!szerinted is ingyenes ott a parkolás? Hol lehetne megtudni, hogy, az a rész rényleg fizetős, vagy nem? Én nem tudtam, hogy az az utca neve, csak ez áll a papíron.Létezik olyan,hogy elengedik a büntetést, ha írok nekik ?
2009. nov. 12. 09:30

A Botond, Lehel utcák az M1 Fitness környékén vannak, ugye, ha jól tudom. Eddig én is úgy tudtam, hogy az M1-től fölfelé ingyenes a parkolás, már ha találsz parkolóhelyet.


AMIT AJÁNLANI TUDOK: Hósök tere alatti parkológarázs, fél- vagy 1 óra ingyenes , fedett, belvárosban van, kevesebb az óradíja, mint máshol, utólag fizetsz a parkolásért ergo nem büntethetnek meg, ja és legfőképpen, nem a buzi REGIOPARK -ot gazgagítod.

2009. nov. 12. 09:23
Sok ismerősöm nyaggat ezzel akinek van autója,és nem tudok nekik segíteni
2009. nov. 12. 09:21

Sajnos igazad van.Miskolcon nem igazán lehet találni nem fizetős parkolót.Bevezették hogy még a lakótelepeken is fizetni kell a parkolásért még akkor is ha ott laksz....

Úgyhogy ez engem is érdekelne :((

4. 8c73a5832e (válaszként erre: 3. - Bucóka20)
2009. nov. 12. 09:07
Köszi a kedves kioktatást...Meg tudnád mondani,hogy a Botond -Lehel út környéke, az van a büntetőcédulán, az mióta fizetős?Mert mi nem miskolciak vagyunk, és ha a belvárosban akartunk megállni ,mindig ott parkoltunk./ lakóházak környékén van/,de nincs olyan messze a belváros sem.Nagyáruházaknál tudom én is,hogy ingyenes,de ha bent akarunk szétnézni,hol érdemes parkolni?
2009. nov. 11. 15:14
Miért ne lenne?Azért mert 1 éppen fizetős volt,attól függetlenül Miskolc nem csak abból az 1 utcából áll.Figyelmesnek kell lenni,és akkor nincs gond.
2009. nov. 11. 15:12
tesco, auchan,cora... :) mi is jártunk már így!!!
2009. nov. 11. 15:04
Miskolcon létezik nem fizetős parkoló?/Mert amire azt hittük az, megsem, és megbüntettek/.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook