Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fontos döntés előtt állok, szeretném valamilyen "ezoterikus szakember" véleményét meghallgatni. fórum

Fontos döntés előtt állok, szeretném valamilyen "ezoterikus szakember" véleményét meghallgatni. (tudásbázis kérdés)


14. boszi1968 (válaszként erre: 2. - Kryssz)
2009. dec. 12. 18:02
az attól függ hogy milyen jellegű a kérésed.
13. kryssz
2009. nov. 10. 22:00

Köszönöm a válaszaitokat! Kineziológusnál én is jártam már, akkor úgy tűnt, hogy sokat segít(ett) de végül nem oldódott meg azóta sem a konkrét probléma, élethelyzet ami miatt felkerestem őt, így ebbe az irányba nem próbálkoznék tovább!

Takács Tiborról én is sok jót hallottam, talán őt felkeresem a Soterban!

Kérdőasztrológiáról még nem is hallottam, utána nézek itt a neten, ahogy Csorievaval is felveszem a kapcsolatot!

2009. nov. 10. 21:59

A kineziológusokról én is sok jót hallottam már.

Én jósnőnél voltam kétszer is. Nem mondom, hogy 100%-ig hittem benne, mikor először elmentem, de évek óta foglalkoztatott a dolog és mikor elég erősnek éreztem magam, mentem. Erről a hölgyről azt mondták nagyon jó. Nem kérdezett semmit, csak leült velem szembe és háromnegyed órán keresztül beszélt. Aztán sorozatban döbbentem meg, mikor bejöttek amiket mondott. Ő sem mondja meg, hogy mit tegyél, csak annyit, hogy melyik irányból mire számíthatsz stb. Persze azt is elmondta, hogy a sorsunkat mi alakítjuk és nem feltétlenül kell úgy lennie, ahogy ő elmondta.

2009. nov. 10. 21:38

Szia!


Takács Tibor asztrológust ajánlanám. Neki könyvei is megjelentek már. Én személy szerint jártam nála. Meglepő dolgokat tud mondani. SOTER klub

Üdv: maja

10. 04d410066e (válaszként erre: 2. - Kryssz)
2009. nov. 10. 21:25
Kineziológus. Nagyon jó az enyém. Nem mondja meg konkrétan, mit tegyél, de segít felnyitni a belső szemedet, és tudod, mi a legjobb. Nekem már rengeteget segített. Ma volt nála innen a hoxáról egy lány, ő is teljesen el volt tőle ájulva. :)
9. emrus (válaszként erre: 2. - Kryssz)
2009. nov. 10. 20:52
Vedd fel a kapcsolatot a csórievával, nagyon jó fej, biztosan tud segíteni. Nézd meg az adatlapját, meg a naplóit, de ezeken kívül is sok mindent tud. Már régóta foglalkozik az ezotériával.
2009. nov. 10. 20:39
Kérdőasztrológia tud neked segíteni rajta van a neten telefonszámmal.
7. Krisztina13 (válaszként erre: 6. - Kryssz)
2009. nov. 10. 20:13

Ign, Tőled kérdeztem! :)

Mert mondjuk van aki szerint a tarotkártya "az ördög bibliája"... akkor annak nem ajánlanék azt... De mondjuk az asztrológiát elfogadja... Kineziológusnál már járt, de nem segített...stb,

Ezért kérdezem, hogy milyen irányba induljunk...

6. kryssz (válaszként erre: 5. - Caryna)
2009. nov. 10. 20:06

Krisztina13 szerintem tőlem kérdezte! :-)

De jó hogy ezeket leírtad, én ugyanis tanácstalan vagyok egyelőre!

2009. nov. 10. 20:02
Asztrológusnál jártam már többször is, az ő véelménye szerintem számítana a döntésemben, jósnál is voltam már, de fenntartásaim vannak velük kapcsolatban, jót nem ismerek ugyanis. Számmisztikussal ugyanaz a helyzet. ennyi
2009. nov. 10. 19:54

Milyen területeket ismersz?

Miben hiszel?

Mit tudnál elfogadni?

3. Beabe (válaszként erre: 2. - Kryssz)
2009. nov. 10. 19:54
Mindenesetre,csak olyat akihez ajánlás útján kerülhetsz be,semmiképp ne foglalkozz olyanokkal akik hirdetik magukat!
2009. nov. 10. 19:51

Mely területet ajánlanátok? Esetleg név szerint valakit?

Köszönöm!

2009. nov. 10. 19:51
Fontos döntés előtt állok, szeretném valmailyen "ezoterikus szakember" véleményét meghallgatni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook