Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Jack Russel Terrier viselkedéséről tanácsot kérnék!!! fórum

Jack Russel Terrier viselkedéséről tanácsot kérnék!!! (beszélgetős fórum)


2011. szept. 11. 18:36
Ja,és még annyit írnék,hogy maximálisan támogasd a kutyádat,hiszen felelősséggel tartozol neki!Neki csak Te vagy,csak Rád számíthat!Ezt sose felejtsd el!
2009. dec. 1. 16:01
Köszönöm :-)
22. Dinuss (válaszként erre: 21. - Vámpír)
2009. nov. 30. 17:32
De edes!!!!Nagyon jol tetted!!!Szeresd nagyon es jo egeszseget nektek!
2009. nov. 30. 16:12

Sziasztok!


Hétvégén voltam egy állatmenhelyen. Beleszerettem egy tacskó-foxi keverék kan kutyusba és hazahoztam. Igy a Jack Russel kutyi nem lesz már.


Felraktam egy képet, akit érdekel.

6-an vannak testvérek, ebből már 3-at örökbe adtak. Aki megengedheti magának, és szeretne kiskutyát fogadja örökbe őket.

2009. nov. 23. 21:08

##### JACK / PARSON RUSSEL TALÁLKOZÓ #####


2009. NOVEMBER 28. (SZOMBAT) 13 ÓRA

BUDAPEST, NORMAFA - ANNA RÉT


MINDEN KIS ŐRÜLT KUTYUST VÁRUNK EGY NAGY ROHANGÁLÁSRA!!! :)

2009. nov. 12. 13:30
ja amugy ha gondolod ott van az adatlapomon a kép rola:)
2009. nov. 12. 13:20
Nekem van Jack Russelom kan,most tervezem mellé a nostény vásárlását...hát nagyon hiperaktív kuty,szeret a kozéppontban lenni,mindent hoz-visz na meg miszlikre aprít,nagyon kell rá vigyázni,mert hamar megvan a baj a hieraktivitása miatt..sajnos nekem már egy elpusztult 4honaposan,jott haza a párom,járatott be az udvarra..a kutya kezemben volt,kifurelte magát a kezembol..és egyenesen a auto alá futott..sajnos nemlehetett megmenteni:(..de azota már vásároltam...amugy nagyon aranyos és huséges
17. Dinuss (válaszként erre: 16. - Vámpír)
2009. nov. 12. 09:01
Hat nem!Ezek ilyen fajtak!
2009. nov. 11. 18:43
Ez nem a nevelés kérdése?
15. Dinuss (válaszként erre: 14. - Vámpír)
2009. nov. 10. 22:31
De el lehet engedni de mivel vadasz kutya ezert megy az orra utan es ilyenkor alkalmi suket lesz.Vissza jon de nem azert,mert hivod hanem mert o ugy latja jonak...:D
2009. nov. 10. 20:33
A beagle-t nem engeded el soha?
13. 89b99f816e (válaszként erre: 11. - Vámpír)
2009. nov. 10. 20:28

Hidd el, a beaglevel sem keveset :)

Mellette tuti lefogyna! A beaglenél nem kutyasétáltatás van, hanem embersétáltatás. Lili sokszor olyan, mint egy szánhúzó kutya! Nem is értem, hogy honnan ennyi ereje a kis 14 kg-jával ? :)

Egyébként is sokat kell mozogni mellette, főleg kicsi korában, rohanni utána, ugyanis lop! Mindent! És lehetetlen elkapni, pl egy kertben :)

12. Vámpír (válaszként erre: 4. - Roni24)
2009. nov. 10. 20:16
Köszönöm, el fogom olvasni.
11. Vámpír (válaszként erre: 5. - 89b99f816e)
2009. nov. 10. 20:11

Nekem is tetszik a beagle, de ezt a kutyát apukámnak szánom. 3 éve elpusztult a tacskónk. Azóta van egy himalájai perzsacicám.

Apukám 150 kg és nyugdíjas, és nem akar sehogy sem lefogyni. Ezért választottam ezt a fajtát, mert őt nem keveset kell sétáltatni.

10. 89b99f816e (válaszként erre: 9. - Dinuss)
2009. nov. 10. 20:07

Fujjj :))

Lili is kettő múlt. Ezek mindentb megesznek, rosszabbak, mint egy kupac gyerek :) De ezért lehet annyira imádni őket :))

Most mondjam h LILINEK mi a kedvenc eledele este felé, meg hajnalban...? Van egy öreg Labradorunk...na annak a melléktermékét eszi :(((

Rossz szokás, oh háényszor szóltam már..Volt, hogy rajtakaptam, h a kupacot eszegeti, rászóltam, és elrohant egy darabbal :S Fúúúúújjj....

Amúgy minden, amit meg lehet rágni és le lehet nyelni rajta van az étlapon :)

9. Dinuss (válaszként erre: 8. - 89b99f816e)
2009. nov. 10. 19:59

Aha detto az en kutyam!:D Jah es meg macska is van es a macska sz@rt is eloszeretettel lopkodja!:D

Amugy ket eves mult.:)

8. 89b99f816e (válaszként erre: 7. - Dinuss)
2009. nov. 10. 19:35

Mennyi idős?

Azt tudni kell, ezek a dögök imádják a zsepit is, meg a kukázást; Lili dettó :)

Nem lehet álomkutya, mindenről nem lehet leszoktatni :)

Ezek szerintem nem annyira rossz tulajdonságok :)

De: zsepi ne beagle magasságban legyen, de még csak ne is ugrómagasságban :)

A kuka tetejére meg mi nehezéket teszünk, konkrétan a tápos dobozt :)

De ma kidobtam a maradék tejberizst, arra a pill-ra, amíg bepakoltam a mosogatóba, nem tettem a kuka tetejére a nehezéket, fordulok meg: a gyerek feje a kukában és lelkesen zabál :)

Na testénél fogja húzom onnan ki, hát nehezen jött, de jött: tejberízzsel a szájában :))

Ők azért olyan szeretetreméltók, mert vannak ilyen vicces megnyilvánulásaik, és ettől nem feltétlen kell főnie a gazdi fejének :) Oh, ha ezek a falak mesélni tudnának :)

Se Lili alapvetően jó kutya, persze vannak kilengései :)

7. Dinuss (válaszként erre: 5. - 89b99f816e)
2009. nov. 10. 19:07
Nekem is biglim van!Mi a titok,hogy leszoktassam a zsebkendo lopasrol meg a kukazasrol?:D
2009. nov. 10. 18:28
Egy kutya szerintem, úgy ahogy a gyerek is, tükör a gazdájának.
2009. nov. 10. 18:26

Nem kell félni! Következetes nevelés a kulcsa mindennek már kölyök korban!

Nekem beagle-m van, nem semmi természetű kutya, de jó ebecske, mert nevelve van, ez a titka mindennek :) Olyan, mint egy gyerek.

A Jack Russel aranyos kutya, nekem is tetszik :)

De a beagle a legédesebb, legszeretetreméltóbb fajta :)

2009. nov. 10. 18:07
3. Dinuss (válaszként erre: 1. - Vámpír)
2009. nov. 10. 18:00

Minden kutya ugat ez a dolga!Leszoktatni rola ilyet nem is hallottam!

Nah de a kutyusrol: egy nagyon eleven,jatekos,mozgekony,kedves,szofogado es okos kutya.En csak ajanlani tudom!

2009. nov. 10. 17:58

Szia!

Én amit hallottam róla, hogy egy nagyon vidám eb, játékos. Legalább olyan jó kis kutya, mint a Foxi.

Amit te írsz, arról a részéről nem hallottam.

2009. nov. 10. 17:50

Szeretnék venni egy Jack Russel Terriert. Kíváncsi lennék, hogy mi a tulajdonsága a kutyának.

Amit hallottam róla, hogy sokat ugat és le kell szoktatni róla. Valamint meg kell tanítani a "hozzám" szóra minél előbb, mert kotorékeb.

Segítsetek, hogy milyen kutya is ő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook