Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A kineziológus segíthet feldolgozni egy szakítást? fórum

A kineziológus segíthet feldolgozni egy szakítást? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 10. 09:20

Tedd ezt!

Most robotolnom kell, mert el vagyok havazva, de később 12-felé visszanézek még.

Sok sikert!

Szia

8. Marjann (válaszként erre: 7. - F111b04f6f)
2009. nov. 10. 09:17
Értem. Lehet, hogy a legegyszerűbb ha felhívom azt a kineziológust és megkérdezem, hogy mit tanácsol.
2009. nov. 10. 09:15

Azt hiszem a kineziológia ebben a "krízishelyzetben" tényleg a legjobb.

A más tecnikák több időt vesznek igénybe és éppen arra lenne legjobban szükség ezekben, amiben most a legsérülékenyebb és gyengébb vagy, a lelki erőre.


Pécs....???

???

Pesti lévén, ehhez alig tudok hozzá szólni.

Azt sem tudom, akit én szeretnék ajánlani az hol lakik.

5000 Ft ???

Szerintem, ha gyorsan akarsz helyre jönni jobb a kineziológia. Mondom az mellet, hogy részesültem pszichoterapeutai képzésben. A pszichológiai jellegű irányvonal melósabb.

6. Marjann (válaszként erre: 5. - F111b04f6f)
2009. nov. 10. 09:05
Nekem Pécsen kéne egy szakember. Egy ismerősöm jár egyhez, csak nem tudom, hogy a 7000ftos pszichológus mellé még ki merjek-e adni 5000et kineziológusra. Ugyanakkor bármit megtennék, hogy jobban lehessek.
2009. nov. 10. 09:04

Láttam mostanában egy igen szimpatikus és nagy tudású, gyors és célirányos gondolkozású kineziológust az egyik TV-csatornán.

Ha érdekel, remélhetőleg meg tudok szerezni egy telefonszámot.

Erről talán privátban, ha akarod.

Nem ismerősöm az illető, de azt hiszem illendőbb erről privátban konkrétabb infókat adni.

???

4. Marjann (válaszként erre: 3. - F111b04f6f)
2009. nov. 10. 09:03
Pl?
2009. nov. 10. 08:55

Erre azt tudom mondani. Mindenképpen, de alaposan körül kell nézni, ha "biztosra" akar menni az ember.A

kineziológiának rengeteg szintje van. Nem mindegy, hogy egy második szintű, vagy nyolcadik szintű oktatásban részt vett kineziológushoz megy az ember.

Persze semmi sem garancia, mert igazából a kineziológus elkötelezettsége, hozzáállása a kulcs. Ezzel megvédtem a kevésbé képzett kineziológusokat.

Nehéz döntés. Magam nem vagyok kineziológus, de ismerős a dolog.

Szóval nem egyszerű, de remélem nálam jobban értő is reagál erre a témára.

Azomban ne feledkezz meg MÁS LEHETŐSÉGEK IS LÉTEZNEK.

2009. nov. 10. 08:28
Pszichológushoz már járok egy ideje, de most úgy érzem, hogy összeroppanok. Érdemes lehet elmenni egy kineziológushoz is?
2009. nov. 10. 08:28
A kineziológus segíthet feldolgozni egy szakítást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook