Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki fogamzásgátló tabi mellett lett terhes, hogy derült ki? fórum

Aki fogamzásgátló tabi mellett lett terhes, hogy derült ki? (beszélgetős fórum)


15. bodonnebea (válaszként erre: 13. - Nikletty)
2010. febr. 3. 09:05
Köszönöm, aranyos vagy!
14. nikletty (válaszként erre: 11. - Danama)
2009. nov. 10. 22:08

hát anno az én dokim azt mondta nem kell szünetet tartanom, szedhetem míg babát szeretnénk, szóval én ezt is követtem, de én is olvastam sokat a szünettartás kérdésében, ezért egyszer tartottam is szünetet, aztán most a következő a babatervezés miatt lesz már! :)


Pusz

13. nikletty (válaszként erre: 12. - Bodonnebea)
2009. nov. 10. 22:05
Húha, nem semmi a történeted... sajnálom az utóbbi esetet. Alakuljon úgy ahogy szeretnéd!
2009. nov. 10. 14:09

Sziasztok!

Én is gyógyszer mellett lettem terhes,sőt nekem egyáltalán nem vették észre,többször hazaküldtek azzal az indokkal, hogy gyomor rontásom van. Aztán mikor újra elmentem, azt állapították meg, hogy miómám van, az az daganatom. Hát mit ne mondjak, szép kis daganat lett, mert januárban tölti a 8-évét a kisfiam. Szülés után kb. 1évre feltetettem a spirált, és idén terhes lettem mellette, de sajnos a spirált nem vehették le a terhesség alatt, és elvetéltem. Kellett 2 hónap amire helyre rázódtam, úgy ahogy. elég ...ar volt.

11. danama (válaszként erre: 9. - Nikletty)
2009. nov. 10. 13:59
helyes, egyébként más most is sokáig szedted, mert kb 1,5 évente kellene 3 hónap szünetet tartani
2009. nov. 10. 12:58

Voltam wc-n és jó nagy "izé darabka" jött ki belőlem, megértem leválasztani magamról... már bocsi a leírásért...

Azt hiszem normálisnak titulálom, csak most nem vérzek annyit, és lassan leteszem a hormonokat...

2009. nov. 10. 12:58

Voltam wc-n és jó nagy "izé darabka" jött ki belőlem, megértem leválasztani magamról... már bocsi a leírásért...

Azt hiszem titulálom, csak most nem vérzek annyit, és lassan leteszem a hormonokat...

8. nikletty (válaszként erre: 6. - Crystall)
2009. nov. 10. 11:01
Sajnálom! És azóta mi újság?
7. nikletty (válaszként erre: 5. - Danama)
2009. nov. 10. 10:57
Az lesz, és köszönöm a jelecskét! :)
6. Crystall (válaszként erre: 1. - Nikletty)
2009. nov. 10. 10:50
Szia! Én 1 éve szedtem egy elég erös hormontartalmú tabit, föleg a böröm miatt irta fel a doki és terhes maradtam. Kevés vérzés volt igy elmentem a dokimhoz, ö valami lapátszerüséggel benyúlt és mondta, hogy ok semmi gond ez a hvai csak kevés mennyiségü vér, de azért ad egy szurit ettöl majd megjön rendesen. Aztán mégsem jött meg, söt az a kevés is elmúlt. 1 hét elteltével visszamentem az ultrahang még semmit sem mutatott ki majd a 2.-ik héten már látszott a baba. De sajnos nem maradt meg:-(
5. danama (válaszként erre: 3. - Nikletty)
2009. nov. 10. 08:39
akkor szerintem hagyd abba, ha úgyis babát akartok :-)
4. danama (válaszként erre: 3. - Nikletty)
2009. nov. 10. 08:38
igen én is rohantam az orvoshoz, hogy nem jött meg pedig a teszt negatív, akkor mondták hagyjam abba, majd rá 2 hónapra terhes lettem, sajnos elvetéltem de a cisztákat amit a tabletta okozott a terhesség kipukasztotta, majd rá 3 hónapra megint terhes lettem és megszületett a kisfiam aki ma már 15 hónapos
3. nikletty (válaszként erre: 2. - Danama)
2009. nov. 10. 08:33

Szia!


Ez neked is tabi mellett volt?

Gratula a gyerkőceidhez.

De tudod lehet csak már annyira gondolok a babára, lehet máskor is volt kevesebb aztán következő hónapban meg bepótolta a szervezetem...


Mondjuk 3 hó múlva minden hogyan befejezem a szedését és jöjjön aminek jönnie kell... remélem rendesen megjön aztán a baba is..., stb. Egyébként tavasszal tartottam 3 hós szünetet, szóval nem rég, és akkor minden oksi volt menzivel (1-2 napot ingadozott).

2. danama (válaszként erre: 1. - Nikletty)
2009. nov. 10. 06:35
nekem is volt ilyen és akkor nem voltam terhes, csak tele cisztákkal, szerintem hagyd abba és tarts egy kis szünetet vele
2009. nov. 10. 06:28

Egyáltalán nem jelentkezett a megvonásos vérzés?

Én majdnem 6 éve szedek tabit, és most alig van menzi, mindig is kevesebb volt mint tabi nélkül, de most annál is kevesebb, nem tudom mire véljem... ha baba lenne valahogy nem gond, épp az utolsó 3 havi adagot kezdeném...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook