Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatás ideje alatti védekezés fórum

Szoptatás ideje alatti védekezés (beszélgetős fórum)


2009. nov. 10. 11:47
Implanon.
2009. nov. 10. 10:33

Nekem nem volt kérdés: spirál. Szerintem a legjobb dolog a világon.

Mondjuk hozzá tartozik, hogy én semmiképp nem szedtem volna tablettát, mert mikor még szedtem, elég sokat híztam tőle, attól függetlenül, hogy a legkisebb hormontartalmút írta ki a doki.

4. Mariann7533 (válaszként erre: 1. - Nina89)
2009. nov. 10. 09:03
Szia.Én Cerazette tablettát szedek,és a másik két gyerkőcömet mikor szoptattam ,akkor is ezt szedtem.Semmi gond nincs ezzel a gyógyszerrel az ég világon.Megbízható,és nincs mellékhatás,bár nem tudom,hogy miket hallottál róla.
2009. nov. 10. 05:13
Vannak hüvelyben alkalmazható habok...stb. Erről a gyógyszertárban tudsz felvilágosítást kérni. Emellett ott az óvszer. És ha igény szerint szoptatőd a babádat, akkor ott vann a LAM módszer. Ez a szoptatás fogamzásgátló hatásán alapul. Erről olvashatsz a neten, szoptatással foglalkozó oldalakon. A tabletta valóban nem túl szerencsés, csökkenhet a tej mennyisége tőle. Remélem sikerül jó megoldást találnod!
2009. nov. 10. 00:29
spirálra még nem gondoltál?
2009. nov. 9. 23:56
Ki milyen módszert alkalmaz? Jobbak a hormonális fogamzásgátlók, vagy a lokálisak, mint például a hüvelykúpok? Hat hetes kontrollon Cerazette tabit irt fel a dokim, de én eddig csak rosszakat olvastam róla, ha lenne jobb megoldás, nem szivesen szedném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook