Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melanotan - a barnulás jövője fórum

Melanotan - a barnulás jövője (beszélgetős fórum)


12. Judika84 (válaszként erre: 10. - Huncutka84)
2019. febr. 4. 01:49

Kedves Huncutka! Tudnál segíteni, hogy hol lehet hozzájutni a Melanotan barnító injekcióhoz?

Nagyon köszönöm

2014. okt. 20. 21:57
Sziasztok, valaki tudja, hol lehet hozzájutni? Privi is jó, köszönöm, üdv.
2014. márc. 21. 20:04

Sziasztok! Jó régi fórum, de hátha vkit érdekel :-)

Én a Melatonin 2 nevezetű készítményt használtam tavaly karácsony környékén. Alapjáraton nehezen barnulós vagyok, gyakran le is égek és akkor az vörös marad és fáj akár több napig is. Amikor elkezdtem használni a melanotant, az első amit észrevettem, h a szeplőim és anyajegyeim kezdenek el besötétedni, ez az elején kicsit zavaró, de átmeneti, mivel a bőröm is hozzásötétedett. Heti 1x, néha 2x mentem el szoliba, h beindítsam a folyamatokat, viszont olyan gyönyörű barna még szerintem az életemben nem voltam, mint akkor.

Ami nagyon érdekes volt, h alapjáraton az arcom nagyon nehezen barnul. Eleve folyamatosan kenem hidratálóval, ami fényvédőt is tartalmaz, és rendszeresen radírozom. Viszont amikor a melanotant használtam, talán az volt az, ami a leggyorsabban és a legjobban is barnult.

Akkor azért hagytam abba, mert úgy voltam vele, h nagyon szép színem van... és igazából lusta voltam használni, aztán el is felejtettem.


Most márciusban mentünk nyaralni és kitaláltuk a férjemmel, h megint kéne használni előtte, h szép barnán menjünk oda, és hát akkor kisebb is az esélye, h leégjünk :-)

Én sajnos bugyuta módon úgy voltam vele, h felgyorsítom a folyamatokat, és napi kevés helyett 3 naponta adtam be magamnak többet... aztán jött a fura közérzet, meg a reflux szerű tünetek...pfff. Most már tudom h tiszta hülye voltam, mert túladagoltam!! Mivel nem használtam annyit, mint tavaly, nem lettem olyan sötét, viszont így is szép barna lettem. 10 nap nyaralás alatt a vállamat égette meg a nap egyszer, pedig szinte nem is használtam napvédőt. Amíg a bnőm, aki kb fürdött a naptejben minden alkalommal amikor kimentünk, kb a 3. nap rongyá égett/napallergiás lett/felhólyagosodott neki és így sajnos egy hosszú ujjú fehér pólóban folytatta a nyaralást, majd ahogy mondja, most hámlik is rendesen.


Ha kérdésetek van, nyugodtan írjatok, ha tudok válaszolok/segítek :-)

2012. okt. 22. 08:40

Vkinek vmi új? Tapasztalat? Fénykép?

Uram egyik barátján keresztül rendelt és ki akarja/juk próbálni... de én nem is tudom, h saját magamat bökdössem egy tűvel... grrrr

8. Hoxa
2012. febr. 19. 20:16
Tapasztalatmegosztás mehet (itt nyíltan), értékesítés nem. Köszönöm a megértéseteket.
7. *amica (válaszként erre: 6. - L.Niki18)
2010. jan. 4. 21:01
írtam
6. L.Niki18 (válaszként erre: 5. - Bogyobaba)
2009. nov. 11. 10:28
Hol néztél utána? Én is utánaolvasnék.
2009. nov. 10. 00:17

Most már utánaolvastam, és már nem is érdekel.

Hormongyógyszer, és elég veszélyes. Engem tuti kinyírna, amennyi bajom van:(

Azért köszi, sziasztok!

2009. nov. 9. 23:31
Engem is érdekelne!
3. bogyobaba (válaszként erre: 1. - *amica)
2009. nov. 9. 23:27
Ez engem is érdekelne. Megírnád privibe, hol lehet ennek utánaolvasni?
2. d3c6e89fee (válaszként erre: 1. - *amica)
2009. nov. 9. 23:16
Nem is hallottam még erről, bár biztos van valami negatívuma ha nem legális..bár ki tudja
2009. nov. 9. 23:01

Nem tudom ki mennyire hallott a melanotanről, ez eleinte egy bőr alá ültettett vmiként lett beharagonzva, ami 3 hónapig barnít,de injekció lett belőle, majd tapasz és tabletta is lesz. Elsősorban egészségügyi találmány: 80%-kal csökkenti a bőrrák esélyét, nem véletlen, hogy Ausztráliában fejlesztették ki,a bőrrákosok óriási %-a onnan kerül ki.


Második hatása, hogy gyönyörűen barnít, melanin termelését serkenti, a hajat , a bőrt, mind besötétiti, hatása 3 hónapig tart. Az egyetlen probléma : még nem legális, mert nincs teljeskörűen tesztelve, viszont fél Anglia ezt használja, rengeteg illegális portált találtam, ahol árusítják is.


Vkinek van pluszinfója a termékekről?


nagyon szeretnék kipróbálni, vörös hajú vagyok, és nem olyan világos bőrű, szeplős, a hozzám hasonló tipusú felhasználók mind el vannak ájulva tőle.


állítólag 2009-re fejezik be a teszteket....állítólag..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook