Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet hópehely jelmezt készíteni? Ötleteket várok! fórum

Hogyan lehet hópehely jelmezt készíteni? Ötleteket várok! (tudásbázis kérdés)


14. Ágota 77 (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2010. ápr. 4. 22:53

Szia!

A Te ötleted alapján az én kislányom is hópihe lett a farsangon. Sokat dolgoztam a jelmezén, de nagyon jól sikerült.


Köszönöm az ötletet!!!

2009. nov. 10. 12:57

Erős kartonpapírból, vagy kartondobozból sniccerrel ki lehet vágni két nagyméretű hópehelymintát (kreatívoldalakon többféle forma van, a legegyszerűbbet válasszátok, azt a legkönnyebb kivágni) (egyet előre, egyet a hátára) temperával befesteni fehérre. Csillámporral lehet dekorálni, ha van időd, nagyon mutatós lesz. Fehér harisnya és hosszúújjú póló az alapruha. A hópelyheket fehér fonállal vagy ajándékkötözővel lehet összekötni a vállán és oldalt, hogy ne essenek le. Ha szeretsz kreatívkodni, kisebb hópehelymintával sapi is készíthető.

Sok sikert!:)

12. Pné Veronika (válaszként erre: 6. - Szabotunde80)
2009. nov. 9. 18:07
Megtaláltam, berakom a naplómba. :-)
11. Pné Veronika (válaszként erre: 6. - Szabotunde80)
2009. nov. 9. 17:49

Nem találom, de amint meglesz, jelentkezem. :-(

Rengeteg képem van, ez még fekete-fehér "kőkorszaki", de biztos, hogy meglesz. :-)

2009. nov. 9. 17:38

Szia!


Én kiskoromban hópehely voltam egy sulis karácsonyi műsorhoz. Fehér harisnya, sapka, hálóing. A hálóingen vattapamacsok voltak felragasztva. Nagyjából ennyire emlékszem.

2009. nov. 9. 17:31
feher polora tehetsz feher vatta pamacsokat is
2009. nov. 9. 17:15
fehér ruha,pattogatott kukorica felfűzve,és rávarrva a ruhára?
2009. nov. 9. 16:57
A2es műszaki rajzlap elég kemény és 80ft darabja. Ha arra felrajzolod a hópelyhet és betekered alufóliával szép dísz lehet a hátára.
2009. nov. 9. 16:56
Ha van kép, az jó volna! Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 9. 16:51
Vagy szerintem úgy is jó lehet, ha egy fehér "zsákszerű" ruhát és arra rárajzolod a pehely formáját!
2009. nov. 9. 16:47
Anno én voltam hótündér a suliban, ha gondolod, megkeresem a képet és felrakom a naplómba. :-)
2009. nov. 9. 16:44

Fehérbe öltöztetett gyerkőc hátára készíteni kell ezüst színű hópihe díszt.

A dísz: Kartonra háztartási fóliát kell ragasztani és abból kivágni a hópihe mintát ami nagyobb legyen mint a gyerkőc háta ☺

2009. nov. 9. 16:34
fehér harisnya, fehér hosszúujjú, és erre sűrűn kb.10 cm-es fehér zsinórokon rávarrni vattapamacsokat.
2009. nov. 9. 16:29
Hogyan lehet hópehely jelmezt készíteni? Ötleteket várok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook