Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 12 éves lánynak ajándék fórum

12 éves lánynak ajándék (beszélgetős fórum)


1 2
47. túrógombócka (válaszként erre: 45. - Kuha)
2017. aug. 9. 18:12

azok a kislányok, akiket ismerek, már korábban is kipróbálták ezeket :)

mondjuk én a kislány rokonaimnak nem merek látatlanban ajándékot venni, elmegyünk szépen együtt és választanak valamit :)

2017. aug. 9. 17:57
A lányomnak 13 évesen vettem az első parfümöt ajándékba. Christina Aguilera volt (remélem, jól írtam), hogy melyik azon belül, már nem emlékszem, de örült neki, és szerette nagyon.Fiatalos, diszkrét illata volt. Szerintem 12 éves lány is kaphat már egy jól megválasztott parfümöt ajándékba.
45. kuha (válaszként erre: 44. - Túrógombócka)
2017. aug. 9. 14:55
:)))) én sem vagyok gazdag , és ahogy írtam is, nem is feltétlenül akarnék ilyen felnőttes cuccokat a kislánynak venni. Csak szerintem ez már pont az az átmeneti kor, amikor nem érdekli már a Hannah Montana, viszont egy kis száj fény, egy kis illat, egy kis sminkpróba már simán benne van a pakliban...
44. túrógombócka (válaszként erre: 43. - Kuha)
2017. aug. 9. 13:34

akkor tényleg félreértettelek, a tiniparfum nálam a vattacukor-szagú :)

nem tudom, mennyi pénzt szánsz rá, és nyilván mindenki a saját anyagi lehetőségeihez méri, h mi a jó parfüm. nekem mondjuk a Mexxx márka már megfelelő, de én nem vagyok gazdag.

43. kuha (válaszként erre: 41. - Túrógombócka)
2017. aug. 9. 12:56
Hát nem tudom, szerintem félre értesz, ha azt gondolod, h Donald rágó és/vagy vattacukor illatú parfümöt szeretnék venni. Talán utaltam is rá, h a kislány bontogatja épp a szárnyait, és 12 évesen szerintem ez így van rendjén. Rendes parfümre gondoltam én is, ami nem ciki "már" 12 évesen,de természetesen nem egy egy Coco Chanel... Szóval, szerinted tehát mi a rendes parfüm egy 12 éves kislánynak ? Nálam a rendes parfüm a Bvlgari-nál kezdődik, de értelem szerűen ezt sem venném neki...
2017. aug. 9. 12:50
Az enyémek húsvétra a Nyírd ki ezt a naplót című könyvet kérték. Meg nagyon szeretik Leiner Laura könyveit. Most unikornis és csillámpóni örületük van.
41. túrógombócka (válaszként erre: 39. - Kuha)
2017. aug. 9. 12:40

a tini parfum szerintem már tízévesen is ciki :) (az illatáról nem is beszélve)

vegyél neki rendes parfümöt, körömlakkot.

40. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 39. - Kuha)
2017. aug. 9. 12:38
Nekik a Rossmann saját márkás tini kozmetikumjai váltak be. Van arctisztító, bőrradír, tonik, arckrém, stb. Nem irritálja a bőrüket.
39. kuha (válaszként erre: 38. - 5fd0bd70c7)
2017. aug. 9. 12:31
De igen, pont ilyesmi dolgok jutottak eszembe már... Tini parfüm, kozmetikumok stb... , szeret a kislány már csajoskodni, pont ezért ;) Csak nem nagyon szeretnék mellé lőni, illetve sajnos nem is nagyon vagyok képben a tinédzser kozmetikumok tekintetében
2017. aug. 9. 12:26
Nekem 12 évesek a lányaim, nagyon szeretnek zenét hallgatni, nemrég vettem nekik fejhallgatót. Szeretik a csajos dolgokat, használnak már kozmetikumokat, pl. tinédzsernek való arcápolószer nem jutott eszedbe?
37. kuha (válaszként erre: 36. - 5fd0bd70c7)
2017. aug. 9. 12:21
Nincs meghatározott keret.., bár nyilván a józan ész határain belül...
36. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 35. - Kuha)
2017. aug. 9. 12:17
Mennyit szánsz rá?
35. kuha
2017. aug. 9. 11:57
Sziasztok! 12 éves kislánynak szeretnék ajándékot venni! Nekem fiam van, így fogalmam sincs, minek örülnek a mai 12 éves lànyok.. Mi a divat, mi a sláger manapság ebben a korosztályban? Köszönöm előre is az ötleteket!
2009. nov. 10. 11:18
CD-t nem javaslok annyira, szerintem a legtöbben ma már letöltik ebben a korban, amit hallgatnak. Ha szeret olvasni a könyv remek ajándék. Szerintem valami Hannah Montanas, Camp Rock-os cuccnak is lehet, hogy örül, de előbb meg kell érdeklődni, rajong-e valamelyik iránt. Meg persze ruha, parfüm, ékszer. Egy szép nyaklánc vagy fülbevaló még annyira nem nagylányos, de nagyon tud örülni neki, ha olyan típus. Én például fülbevaló mániás voltam ebben az időben, a mai napig az vagyok egyébként valamennyire :)
33. Fiatal nő (válaszként erre: 32. - 01c8755c79)
2009. nov. 10. 11:08
Mintha csak rólam írtál volna... Én is kb. így voltam... Bár én nem zenéltem, de színházjegy, meg mondjuk zenei CD, könyv, ilyesmi... Hú, legklasszabb ajándékok a világon. :-)
32. 01c8755c79 (válaszként erre: 22. - Alfoldi13)
2009. nov. 9. 19:50

... tudom. :o) Nálunk nincs karácsony színházjegy nélkül... és igen, furulyáztak, zongoráztak és kicsit citeráztak is a gyerekek... a könyv pedig a legdrágább, legértékesebb ajándék.... mindig meghatódom, ahogy kézbeveszik... végigsimítják őket, és aztán nyitják ki... DE nem átlag gyerekek.

Ők pl. simán elmentk minta nélküli cuccokkal suliba... jókat szoktam vigyorogni, hogy ha wc-papírba tekerném a leányt, akkor is elmenne iskolába, annyira nem érdekli, hogy mi van rajt... mobiltelefonja ebben az évben lett (betöltötte a 17-et)...

Most pl. a leány "arculattervet" kapott tőlem ajándékba (elvileg karácsonyra szántam, aztán meg mégse úgy lett)... ő táncol ezerrel, tehát egy grafikusművésszel ennek megfelelő megterveztettem a névjegykártyáját, a honlap fejrészét, a logoját és kapott ugyanazzal a mintával (ill egy részletével) egy medált is. Háááát elrepült a boldogságtól. :o)))

2009. nov. 9. 19:45

Sziasztok! Mi is olyan dilemmában tudunk ám lenni, van a családban 3 hasonló korú kislány, de mindegyiknek más az igénye. Egyiknek a csajosabb dolgok, neki a Playboy-os noteszek, ékszerek, baseball sapkák, telefondíszek, disco táskák, csillogó rózsaszín szájfények a zsánerei, még a másiknak kifejezetten a márkás, sportos cuccok,- Puma, Adidas minden mennyiségben.. :D

A 3. hölgyemény pedig sportol, és az a mániája, ami azzal kapcsolatos, mindig olyanokra gyűjt..

Ahány gyerek, annyi féle.. :D

2009. nov. 9. 18:56
Az én keresztlányom is 12 éves, lehet kicsit korai, de ő megőrül a playboyos övekért, parfüm + körömlakk minden mennyiségben, hajvasaló... Ő korához képest testileg elég fejlett, szereti a szép fehérneműket is.
2009. nov. 9. 18:21

én 12 évesen már bolondultam a parfümökért.

Örültem ha márkás ruhát kaptam egy rokontól.


És gyűjtögettem a mindenféle különleges füzeteket avgy cerkákat pl. Disney-seket.

Most meg már mindenféle van, Hannah-s, Tokio Hoteles, megtudjaisten mifélék. kamasz ismik, rokonok ilyen drágaságokkal villognak. Sőt egyenesen ciki ha egyszerű, minta nélküli tanszerei vannak.


Szerintem nem rossz ötlet az sem ha egy ajándékcsomagot állítasz össze több kicsi menő bigyóból. :))

28. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 27. - Anka71)
2009. nov. 9. 18:18

Az összes kézműves dolgokat nagyon szeretik, én most ippeg fehér rajzállványért (amit akvarellfestéshez használnak) kajtatok.


+Zene minden mennyiségben..

27. Anka71
2009. nov. 9. 18:09
Szerintem 12 éves lány már kaphat egy jó minőségű manikűr készletet.
26. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 24. - Fiatal nő)
2009. nov. 9. 18:04
A ruhák sem hozzák lázba:)
25. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 23. - Fiatal nő)
2009. nov. 9. 18:03
Annyira nem, mert szívesen elolvassa:)
24. Fiatal nő (válaszként erre: 14. - 37bcf9eb8e)
2009. nov. 9. 16:53
Én például mindig is imádtam könyveket kapni... Ruhákat, meg ilyeneket viszont pont hogy nem...
23. Fiatal nő (válaszként erre: 14. - 37bcf9eb8e)
2009. nov. 9. 16:52
Az elég szomorú...
22. alfoldi13 (válaszként erre: 19. - 01c8755c79)
2009. nov. 9. 15:37

egy olyan köny mi rajztechnikákat tanit akár állatos akár arcképes szuper jó dolog és különösebb ügyességet nem igényel egy furulya ha tud valaki hanem probálgatni öröm..

a korcsolya örök dolog ennél csak a szinházjegy természetesen hová elviszed vagy koncert jegy de esetleg egy fürdőjegy egy jó kis cirkusszal mi szemben van... vagy még ami eszembe jut és öröm lehet ha elviszed egy moziba és megibe stb az én lányaim mindnek örültek ebben a korban ezek közül...

2009. nov. 9. 14:18
Muris/csajos hátizsák, táska, öv.... cd, dvd, ... napló (természetesen egyedi, pl. könyvkötőnél névreszólóan, stílusosan megcsináltatva)....
20. 48ec4f2c33 (válaszként erre: 19. - 01c8755c79)
2009. nov. 9. 14:17
Egyetértek. A sajnos-sal is. :-(
19. 01c8755c79 (válaszként erre: 17. - Alfoldi13)
2009. nov. 9. 14:15
... ezek (sajnos) nem az átlag 12 évesek ajándékai! ;)
18. 48ec4f2c33 (válaszként erre: 16. - Sorriso6)
2009. nov. 9. 14:12

Megkérdezem, bár az én csajomnak a felső jobban bejön. :-)

Na meg a gördeszka.


A smink tanitgatását sem díjazom. Én. De nem vagyunk egyformák persze. :-)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook