Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichiátert keresek Baján vagy környékén fórum

Pszichiátert keresek Baján vagy környékén (beszélgetős fórum)


10. Anni2
2009. nov. 9. 08:22
Bajai vagy?
2009. nov. 9. 08:20
Megkérdezhetem mi a gond egyébként? Mi váltotta ki a szorongásodat?Nekem lelki okok voltak amit már feldolgoztam.Ha nem akarsz nyíltan írni írj privit szívesen segítek ha tudok!!
2009. nov. 9. 08:17
Nekem nagyon erős szorongásom volt én kigyógyultam most már belőle azt hiszem.14 hónapig szenvedtem de szó szerint még az utcára sem mertem kimozdulni és nekem is két gyerekem van akiknek nap mint nap toppon kellett lennem.szedjél Frontint az nem erős nyugtató és akár hogy is de a feladataim eltudtam látni.A frontin szorongás csökkentő is.Én most már elhagytam a gyógyszert 1 hónapja és a citromfű teát iszom a bogyó helyett.Este nagyon jókat lehet tőle aludni.
7. lizoka (válaszként erre: 5. - Anni2)
2009. nov. 9. 08:14
kovács ágneshez jártam egyébbként.úgy éreztem 2-3hónap után hogy unja már a gondjaimat és nem tud velem mit kezdeni.
6. lizoka (válaszként erre: 5. - Anni2)
2009. nov. 9. 08:08
én is probáltam már pár gyógyszert de nálam az a baj,hogy rettegek a gyógyszerektől.kigyógyultál már teljesen?milyen erőss volt a szorongásod?mert én már ott tartok/másfél éve szenvedek/éjszaka alig alszom állandó belső remegésem van és totál tele vagyok félelemmel.azért nagyon gáz mert van egy pici lányom aki miatt nagyon gyorsan helyre kéne jönnöm!
2009. nov. 9. 07:57
Én a Gyulainál voltam elég sokáig jártam hozzá nálam csinált hipnózis terápiát elég jó volt de igazán én magam oldottam meg a problémáimat .Rengeteg gyógyszert kipróbáltam de egyiket sem tudtam szedni mert tök zombi voltam mindegyiktől.Ami igazán bevált nekem az a Frontin volt azzal sokmindent áttudtam vészelni Nekem is szorongásos problémáim voltak.
2009. nov. 9. 07:51
szia!hal viktort ismerem .ugy tudom ő is elég futó szalag szerüen szórja a betegeket.gy.évát nem ismerem.van tapasztalatod velük?
2009. nov. 9. 07:45
Baján van nekik magánrendelőjük .
2009. nov. 9. 07:43

Szia!


Hal Viktor? Gyulai Éva? Ismered őket?

2009. nov. 9. 07:41
szorongásos problémáimra keresek igazán jó pszichiátert.tavaly jártam egyhez de nekem nem jött be.csak a gyogyszereimet cserélgette de nem igazán foglalkozott velem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook