Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aranylánc segítsetek? fórum

Aranylánc segítsetek? (beszélgetős fórum)

2009. nov. 9. 17:43
10 gramm körül kellene lenni, hogy mutasson is meg el se szakadjon.
2009. nov. 8. 20:49
Senki? :(
10. 223ddec5c0 (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2009. nov. 8. 20:21

De!Van neki egy ezüst,az is 50 cm,és 2-3mm.


Szerinted/szerintetek?

Be merjem vállalni?Nagyon szeretném,de nem akarok ennyi pénzt költeni rá,úgy hogy esetleg csalódjak!

9. emagdi (válaszként erre: 7. - 223ddec5c0)
2009. nov. 8. 20:10

nincs esetleg egy másik nyaklánca, amit meg tudnál mérni hogy az hány cm hosszú?

azért nem mindegy hogy pl milyen vastag a nyaka a párodnak, attól függően egy lánc teljesen másképp mutathat a nyakában. szóval egy 80kg-os férfinak egyész más hosszúságú nyaklánc kell szerintem mint egy 180kg-osnak:))


ha webshopban rendeled, esetleg előtte írj nekik levelet, és kérdezd meg, hogy melyik modelleket javasolják.

2009. nov. 8. 20:07

Megnéztem:2,5mm szlesség,és 50 cm hosszúság.


Szerintem a szélesség nagyon kicsi nem?

2009. nov. 8. 20:04

Sziasztok!

Sajnos más városba nem nagyon tudok átmenni,mert rengeteget dolgozom,sokszor későig bent vagyok.Attól én is félek hogy rövid,de gondolom ami kifejezetten férfi nyaklánc az nem annyira.Nem?

6. emagdi (válaszként erre: 1. - 223ddec5c0)
2009. nov. 8. 19:54

még annyit, hogy szerinem inkább menj át valamikor másik (nagyobb) városba, ahol van ékszerbolt, és vedd meg személyesen, mert az az igazi.

az internetről, vagy kép alapján rendelt dolgokkal nagyon be lehet fürödni, mert egy képen egészen másképp nézhet ki egy lánc, mint a valóságban.

szóval szerintem mindenképpen próbáld megoldani azt, hogy személyesen elmenj egy ékszerüzletbe, és úgy válaszd ki ami a leginkább megfelelő számotokra.

2009. nov. 8. 19:51

hát nem tudom... én épp tegnap adtam le javíttatni az egyik láncom, abból tudom pontosan, hogy az 6,3g. és ez egy kimondottan rövid lánc, és nem is túl vastag. egy férfinek hosszabb kell (mert gondolom vastagabb a nyaka:)), és szerintem kicsit vastagabb is, mert a vékony láncok nem férfiasak.

(és itt most nem ujjnyi vastag fuxokra gondolok, hanem egész egyszerűen csak férfi nyakláncokra, amik ált. kicsit vastagabbak mint a nőiek)


ebből gondolom, hogy 7-8 g alá nem igen lehet menni, nem?

4. dogiz (válaszként erre: 2. - Tündi7)
2009. nov. 8. 19:49
és állandóan hordja? - fürdés, alvás ...
2009. nov. 8. 19:48

Szia!

4-5 g-os lánc már látszik, de sajnos ezekkel az a baj, hogy "felfújtak" és nagyon könnyen elszakadnak.

2. Tündi7 (válaszként erre: 1. - 223ddec5c0)
2009. nov. 8. 19:47

Szioka

az én párom nyaklánca 2,5g de elég rövid.Tartosnak viszont tartos még nem szakadt el kb 2éve hordja és a kisfiunk egy párszor már belekapaszkodott:-))

2009. nov. 8. 19:44

Sziasztok!

A téma nem életbevágó,de szeretnék választ kapni.A lényeg hogy szeretnék Karácsonyra egy aranyláncot rendelni a páromnak,viszont fogalmam sincs hogy milyen súlyu legyen,mert a képeken mindegyik egyforma.A 0.8g az gondolom nagyon vékony,és könnyen elszakadhat.A 4-5g-os már vastagabb.Vagy úgy kérdezem hogy az már látszik egy nagyonn darab férfi nyakában?Még soha nem kaptam arany láncot,viszont ő szeretne nagyon.

Ékszerbolt kilőve,egy ékszeres van a városba,ő meg a mellette lévő üzletben dolgozik,szóval nehéz lenne megoldani.A válaszokat előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook