Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Putnokon volt egy halottlátó hölgy! Hallott már valaki róla? fórum

Putnokon volt egy halottlátó hölgy! Hallott már valaki róla? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
85. PixX
2008. nov. 21. 21:32

nem akarok beleszólni, de nem a biblia a téma. Már sorry!

Semmi bajom a hívőkkel, hisz mindenki egyénileg eldönti miben hisz és miben nem, de (bár szólás szabadság van) nem kell olyan topikba jönni ami nem tetszik és nem kell kommentálni semmit.

Egyszer sikerülne egy olyan témát találnom ami érdekel, és nem a veszekedés megy benne :(

84. 3a35a2b906 (válaszként erre: 78. - Amazonas)
2008. nov. 21. 13:08

"....MERT EZÉRT IS KAPNI FOGOK, HISZ A BIBLIÁBAN BENNE VAN SZERESD EMBERTÁRSAIDAT, VAGY ELLENSÉGEIDET IS. DE AZ IS BENNE VAN HOGY UTÁLD A BŰNT...."


egyrészt a biblia minden egyes szava sem igaz. Amúgy is szerintem ha valami fontos akkor talán a hit az és nem pedig, hogy minden egyes szabályt betarts. Vannak értelemszerűek, pl ne ölj, de az, hogy minden vasárnap templomba menj,...józab emberi ésszel is logikátlannak tűnik, ha pedig egy nálam jóval intelligensebb "valamiről" van szó lásd Isten, akkor tuti ilyet az életbe nem mondott:D A 10 parancsolat is inkább egy szabály volt ami az embereket öruralomra bírta vagy helyesebb útra kívánta vezetni, nem Isten szavai. A bűnnek pont az a lényege, hogy úgy is megfordúl a fejedben de képes vagy ellenállni és választani. A rossz gondolat még egyáltalán nem probléma ha az embert tudja róla mi merre és saját magának nem okoz vele fájdalmat. Szóval nem tom te mire gondolsz amikor azt írod ezért is kapni fogsz, kicsit túldramatizálod az egészet.

2008. nov. 18. 10:37

Egyik barátom szólt, mert nagyon szükségem volt rá, hogy Hatvanban is van egy léleklátó.

Elmentem hozzá, olyan dolgokat is tudott, amit csak én, és elhunyt bátyám tudhatott.

Kértem, hogy segítsen egy nagy vágyam megvalósításában, (együtt kértük testvérem segítségét) és nagyon úgy néz ki, hogy be fog jönni a dolog.

Egyébként, csak úgy 1,5 éve egy nagy betegség után tett szert adottságára, ezért, eléggé bátortalan, de végtelenül jólelkű és segítőkész.

Adottságát nagy tehernek érzi, de ha tud bárkin segíteni, (aki hisz benne, közös erővel) örömmel teszi.

Ha kéred, lérhetőségét megadom: kovacsics.kalman@citromail.hu

82. amazonas (válaszként erre: 77. - 3a35a2b906)
2008. nov. 16. 17:13
igazad van nem kell azzal foglalkoznom más mit gondol,csak nem értem ezt miér nekem írtad sajnos éppen az a baj sokakat az zavar én mit gondolok,és nézem az adatlapjukat szinte mindennap ezen az oldalon vannak(hú ha tudná a papjuk)úgyhogy hallgatok rád,jó tanács volt xenonn .köszönöm.van családom és nagyon szeretem őket és innentől energiáimat mostmár rájuk szánom.aki meg akar úgy is elér ha akar,na jó szisztok én mentem szeretni.
81. amazonas (válaszként erre: 80. - Burkuska)
2008. nov. 16. 15:25
bocs nemtudtam hogy te olyan hangokat is hallasz amik nem hangok.vigyázz a hangokkal.
80. Burkuska (válaszként erre: 79. - Amazonas)
2008. nov. 16. 15:12
miért ordítasz???
2008. nov. 16. 14:55
SAJNOS AZ A TAPASZTALATOM AZOK VETIK MEG EZT A DOLGOT AKIK MÁR VOLTAK JÓSNÁL,ÉS OLYAT MONDOTT A JÓS (AZAZ A FEJÜKRE OLVASTA HIBÁIKAT)AMI NEKIK NEM TETSZETT ÉS MÁR MENEKÜLÉS KÉPPEN A SAJÁT BÜNTUDATAIK ELŐL MENEKÜLVE INKÁBB ÁLLÍTJÁK ÉN EZT NEM HISZEM ÉS BUTA AKI ILYENBEN HISZ.VÉGÜL IS A MENEKÜLÉS IS MEGOLDÁS CSAK AZ NEM MÁS MINT A KILÁTÁSTALANSÁG.EGYÉBKÉNT ATTÓL HOGY NEM LÁTJUK A MÁESIK DIMENZIÓT(HÁLA ISTENNEK ENNEK ÉN IS ÖRÜLÖK)AZ A BUTASÁG HOGY OLYAT ÁLLÍTUNK NINCS IS KÖRÖLÖTTÜNK.ÉS A FELSÍRÓ GYEREKEK OK NÉLKÜL ÉJSZAKA?BETEGSÉG HIRTELEN OK NÉLKÜL?PERSZE EZ CSAK AZ ÉN VAKHITEM.MEGÉRTEM A KATOLIKUSOKAT IS AKIK EZT MEGVETIK,ÉN IS MEGVETETTEM MINDEN JÓST SŐT A MAI NAPIGELSEMENNÉK EGYHEZ SE HISZ ŐK EZT TANULTÁK.ÉN A VELESZÜLETETT EMBERT ISMERTEM MEG AKI NEM BÁRÁNY MINDENKIVEL AKI HOZZÁFORDUL,DE OLYAN IS VAN AKIT BE SE ENGED.HALOTTÁM MÁR VESZEKEDNI OLYANNAL IS AKIT ÉN ISMERTEM A 10 PARANCSOLATBÓL LEGALÁBB 5 BŰNE VOLT,ÉS ELŐADTA FINOM HANGON A LÁTNOKNÁL AZT HOGY Ő MILY KEDVES,CSAK A "BÁRÁNYUNK" ÁTLÁTOTT RAJTA ÉS NEM BÁRÁNYHANGON BESZÉLT VELE MERT ÁTLÁTOTT RAJTA.NEVEZHETTEK VAKHITŰNEK ÉS UTÁLKOZHATTOK ÉN CSAK MINDIG ÚGY ÉRZEM A BIBLIÁNAK NEM A FEJBEN KÉNE LENNI HANEM A SZÍVEDBEN.A FÖLDRE VISSZATÉRVE SZERINTEM MEG LEHETŐSÉG HOGY FEJLŐDJÜNK,NEM POKOL.AZÉRT SZÜLETTÜNK .PERSZE SOKSZOR POKOLNAK ÉREZZÜK DE EZ KELL HOGY ERŐSÖDJÜNK,ÉS AHOGY MONDTAD TOVÁBBLÉPJÜNK HA MÁR TÚLÉLTÜK.EZ MEGINT CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM HISZ A FÖLDÖN ITT A SZABAD AKARAT IS DÖNTHETÜNK MIBEN HISZÜNK.SZERINTEM MINDEGY MIBEN HISZ AZ EMBER,LÁSD MÁS ORSZÁGOK VALLÁSAIT,CSAK AZ A LÉNYEG HIGGYEN,ÉS EZEN NEM KÉNE VERSENYT CSINÁLNI.A LÉNYEG A HIT,SZERETET ,REMÉNY CSAK AZ A BAJ BENNÜNK EMBEREKBEN A MÁSIK IRÁNT TÚL SOK A VÉLEMÉNY,ÉS ÍTÉLKEZÜNK A MÁSIK HITE FELETT.EGYSZER REMÉLEM LESZ EGY KÖZÖS VALLÁS,DE EZ MÉG BIZTOS SOK IDŐ.
78. amazonas (válaszként erre: 77. - 3a35a2b906)
2008. nov. 16. 14:30
BOCSÁNATOT KÉREK TŐLED.NEM AZT MONDTAM HOGY PRIMITÍV VAGY ÉS ÉRETLEN AZT HOGY FÉLNÉL TŐLE.SAJNÁLOM HOGY FÉLREÉRTTTED.ÉN HÁLA ISTENNEK PRIMITÍV VAGYOK AHHOZ HOGY SZEÁNSZKODJAM,TEHÁT NEM TESZEM.NEM VAGYOK ELVAKULT ÉS FANATIKUS CSAK SAJNOS TAPASZTALTAM DOLGOKATDE ÉLTEM IS MEG ÉLMÉNYEKET.JOGOSAN UTÁLSZ HISZ NEM SZERETHETÜNK MINDENKIT EMBEREK VAGYUNK,ÉS EZÉRT NEM HARAGSZOM RÁD,MERT ÉN SE SZERETEK MINDENKIT,DE MOST VIGYÁZNOM KELL MEGINT MERT EZÉRT IS KAPNI FOGOK,HISZ A BIBLIÁBAN BENNE VAN SZERESD EMBERTÁRSAIDAT,VAGY ELLENSÉGEIDET IS.DE AZ IS BENNE VAN HOGY UTÁLD A BŰNT,ÉS HA ELLENSÉGEIMBEN AZT LÁTOM BŰNT KÖVETTEK(EZT NE VEDD MAGADRA MOST NEM RÓLAD BESZÉLEK)AZT HISZEM JOGOM VAN NEMSZERETNI,DE EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM.
77. 3a35a2b906 (válaszként erre: 72. - Amazonas)
2008. nov. 16. 00:46
szó nem volt arról, hogy ne hinnék valamiben. hiszem az magam hitét, hogy létezik valami és hogy van valami felsőbbrendő nevezzük Istennek ha így tetszik. Mindenesetre tudom, hogy ha van valami felettem álló, pont az lesz a lényege, hogy nekem kell rájönnöm és helyesen élnem, nem fog történni semmi sem, mert a csoda is bennem van ha van. Nem fognak szellemek jelentkezni, mert nem ide valóak, Isten sem fog segíteni csak mert úgy akarom, ha angyal létezik mert ilyenekben nem gondolkoztam eddig, az is max sugall nem megold helyettem dolgokat. Szeánszokat meg telibeszarom csúnyán kifejezve, mert nem hiszek a rosszban. Embereknél is beteg emberek léteznek vagy tudatlanok, nem rosszak. Nem hiszem, hogy az asztalkázás megpecsételte volna az életem, nem létezik rossz szellem vagy sátán csak emberi pokol. Jah ha már ide jutottam a pokol is maga a föld és ha ezen túlesel és helyesen éltél akkor léphetsz tovább..szerintem. Mindenesetre nem szeretem az elakúlt embereket,így a fanatikus hitet sem. ennyi. ez nem primitívség, tudatlanság vagy ahogyan te fogalmaztál. Amúgy is ha te hiszel benne akkor szerintem pontosan ennyi elég is. Nem kéne avval foglalkoznod, hogy más mit gondol. Magadban legyél biztos, másokat én sem akarok megtéríteni. Ha magam megtom változtatni és példát mutatni, az valami.
2008. nov. 14. 08:14
EGYÉGBKÉNT ÖRÜLÖK HOGY ENNYIEN KÖTEKEDNEK KRISZTUSNAK IS SOK VOLT AZ ELLENSÉGE TEHÁT VÁROM A TOVÁBBI KÖTEKEDÉSEKET MERT NÖVELI AZ ÖNBIZALMAM.A FEKETE RUHÁT MEG KI NEM ÁLLHATOM OLYAN SÖTÉT MINT A GONOSZ .A KATOLIKUS PAPOK ÚGYTUDOM NEM EZT A SZÍNT VISELIK.MONDOM EZ CSAK ÉN VÉLEMÉNYEM NEMTUDOM MIÉRT AZ ARANY ÉS A FEHÉR SZÍN JOBBAN TETSZIK.MEGNYUGTAT.ÉN NEM VAGYOK A REFORMÁTUS VALLÁS ELLEN,ÉN NEM SZOKTAM KIKEZDENI ŐKET,ÉN CSAK AZT LÁTOM HA BIBLIATUDÓSOK AZAZ TI KATULIKUST LÁTNAK IDEGBE JÖNNEK ÉS ELKEZDIK PRÉDIKÁLNI A BIBLIÁT KÍVÜLRŐL.A KATOLIKUSOK SZETENEK(AMI A LEGFONTOSABB A VILÁGON) ÉS NEMCSAK ISTENT SZERETIK HANEM AKIHEZ MÉLY ÉRZELMI SZÁLAK FŰZIK ŐKET,OLYAN JÓ SZERETNI.ÉS AKI NEKEM AZT MONDJA HISZI AZ ISTENT AZ LEHET HOGY KEVÉS AZ ÉLETBENMARADÁSÁHOZ.VOLT AKI NEM ÉRTETTE HISZI AZ ISTENT AZTÁN MÉGIS FÉL AZ ÉLETTŐL.MERT AZ EMBERNEK MAGÁBAN IS HINNIE KÉNE.NAGYON SOK REFORMÁTUS SZERETTTEM VAN DE EGYVALAMI KÖZÖS BENNÜK ÉS BENNETEK,MINDEGYIKET ÉRDEKLI A HALOTTLÁTÁS,MINT AHOGYAN TITEKET IS MERT KÜLÖNBEN NEM LÁTOGATNÁTOK EZT AZ OLDALT.AZ ÉN SZERETTEIM CSALÁDTAGJAIM AKIK REFORMÁTUSOK FEL IS KERESTÉK A JÓSLÁST ÉS A HALOTTLÁTÁST.BÁR ÁLLÍTOTTÁK A KÁRTYA AZ ÖRDÖG BIBLIÁJA DE JÓSOLTATOTT MINDEGYIK.ÉS A TÉMA A HALOTTLÁTÁSRÓL IS MINDENNAPOS VOLT NÁLUK.EZ AZT JELENTI HOGY OLYANOK MINT TI MONDJÁK ÉN EZT MEGVETEM DE AZÉRT ÉRDEKLI ŐKET.SZÓVAL HA TITEKET (NEMTUDOM BELSŐ HAG MÉGIS VAN BENNETEK)EZ BORZOL MERT TI HŰ KERESZTÉNYEK VAGYTOK MIÉRT IS JÖSZTÖK ERRE AZ OLDALRA.DE BÁRHOGY IS MAGYARÁZZÁTOK,ÉN MEG AZT MNEM HISZEM.TUDOM HOGY EGYSZER MIND FOGTOK JÓSOLTATNI,CSAK TAGADJÁTOK,MERT MEGJÁTSZÁTOK A BÖLCS LOGIKUST.KÜLÖNBEN RÁ SE JÖNNÉTEK ERRE AZ OLDALRA.TI NEM VAGYTOK ŐSZINTÉK MAGATOKHOZ SEM EMCSAK HOZZÁM.
2008. nov. 14. 07:38
Igen képzeld nagy bölcs asszony én is tudom hogy a szeretet a legfontosabb,amit sajnos te nem ismersz az biztos.ha te ebből ekkora ügyet csinálsz hogy fontosnak tartom a bűnbánatot hogy legyen az emberekben és nagyon fontosnak és kisiklott a számon hogy a legfontosabb nem úgy értettem de ti alig várjátok akik nem tudtok szeretni hogy az apró dolgaimat figyelitek mit rontok a biblia ellen és kötekedtek.ti szerettek?a bibliát meg nem kívülről kell tudni hanem úgy kéne élni .neked is kedves nem kötekszik aki szeret.sajnállak téged is hogy prédikálod a szeretetet de érezni nem tudod csak olvasod a bibliát hogy tugy beszélni szépen.hát rajta:szólj jól tiéd a lehetőség bölcs asszony.
74. c42a13b98c (válaszként erre: 69. - Amazonas)
2008. nov. 13. 21:47

Szia!

Én is -bizonyára a szemedben elfajzott- református vagyok, de lenne néhány szerény megjegyzésem.

Tudom mi a bűntudat, de nem gondolnám, hogy a legfontosabb a világon. Ugyanis szerintem(és hitem szerint) az a SZERETET. A bűntudat mindenképpen az Isten iránti szeretetből kell, hogy fakadjon. És segítséget is az Úrtól szabad várnunk, nem emberektől, mert én meg azt találom hitetlenségnek, ha az Úrhoz fordulás helyett(imában és nem csak bűntudatból) emberekhez szaladgálunk.

Én hiszek a halottlátó hölgy képességeiben, ugyanakkor hitem szerint, (ami egyébként a Biblián alapul, akárcsak neked katolikusként), nem szabad ilyen eszközökhöz fordulnia az Isten gyermekeinek.

73. amazonas (válaszként erre: 72. - Amazonas)
2008. nov. 13. 19:58
ja mégvalami az nem vizvonal volt,de tudod mit inkább ne is tudd hogy mi.
72. amazonas (válaszként erre: 71. - 3a35a2b906)
2008. nov. 13. 19:55
Nem fogok oktatást tartani,de a primitív azaz a fejletlen éretlen lelkeknek nem is fognak mutatkozni a lelkek,de a halottlátó arra van hogy az ilyen sorsú embereknek is kapcsolatot tudjon hozni az elhunytakkal,bár nem mindenki primitív aki ezeket nem észleli csak azért nem engedett a kapcsolat például neked mert te megijednél.és ne szeánszkodj szórakozásból se te se más,mert nem vagytok ehhez érettek. lásd sorstársadat aki az alázatosságról prédikált nekem,de csak nem állta meg hogy övé legyen az utolsó szó.(pirosalma)én imádkozom szegényért hogy alázatosabb tudjon lenni.nekedis megadom a lehetőséget hogy te is bemutatkozz és megmutasd te sem vagy alázatos tehát innentől a szó a tiéd ÉS NEKED SE VÁLASZOLOK SE A TOVÁBBI HITETLENEKNEK és nyugodtan bántsátok azokat akik hiszik a menyországot ,ti nagy keresztények.
2008. nov. 13. 01:10

:DD huhúúú...szellemet idéztél?:D

én is asztalkáztam és marha jót nevettem. nem azért de ha bármi is létezik az lesz az utolsó, hogy megmutassa magát neked. mikor mi asztalkáztunk az is inkább egy csoportos pszichózis volt mint szellem. múködött a dolog, meg is gyötörtük a szar poénjainkal, de nagy hülyeség az egész. hiszem, hogy létezik ezer kis apró dolog, akár a vízvonal amit én is érzek de ha szellemek flangálnak azokat te nem fogod sehova sem idézni. sok film az agyára ment az embereknek.

70. Pirosalma (válaszként erre: 69. - Amazonas)
2008. nov. 12. 22:30

Imádkozom érted, értetek!

Isten áldjon!

2008. nov. 12. 21:43
Igen az ember addig hisz ugy mint te amig meg nemismeri hogy nem szeánszról van szó,de addíg ítékezhetsz persze.gondoltam vagy református vagy jehovatanúja vagy babtista felfogású vagy.gyónás?te tudod mi a bűntudat,ha nem nincs miről beszélnünk.bűntudat a legfontosabb a világon,és az ima a könyörületért.egyébkénnt én igen rossz voltam idéztem már szellemet,és megkaptam a földi életemben a büntetésemet a kontárkodásom és a sötét erők használata miatt.de te montad minden ember bűnös,ez igaz azért születtünk hogy fejlődjünk,tisztuljunk,lelkileg.a halottlátó hölgy és ezt jól figyeld képzeld megszidott amiért szeánszkodtam.ezt ő maga is elveti és segítségével megszabadultam a szeánsz utáni nedatív következményektől.segített gyógyulni szülés után,segített a válásomon,és köszönhetek neki egy nagy szerelmet.de én nem vitatkozom veled,ezt ő se nézné jó szemmel,csak idegesít a hitetlenség nemis tudom miért,ez a te bajod,dehát téged meg az én hitem idegesít,és félsz hogy egy pár ember felkeresi a látnokot,azért vagy ezen az oldalon.okos enged szamár szenveddel köszönök eltőled mint katolikus ,többet nem válaszolok a te beszélgetésedre
68. Pirosalma (válaszként erre: 66. - Amazonas)
2008. nov. 12. 21:30
Egyébiránt olyan értelemben hiszek a halottlátóban, mint a szellemidézésben: tudom, hogy létezik, és pont ezért kell komolyan venni.
67. Pirosalma (válaszként erre: 66. - Amazonas)
2008. nov. 12. 21:29

A hét főbűn NEM szerepel a Bibliában (így nincs mit idéznem), ahogyan azokhoz kapcsolódóan a gyónás sem. A katolikus egyház találmánya, ahogyan a szentek eltérő, a Bibliától idegen értelmezése is.

(Református vagyok amúgy, de nem szoktam különbséget tenni ref. és kat. között, így inkább kereszténynek vallom magam.)


Az utolsó mondatodra: más Istenben hinni, és más a halottlátóban. Aki hisze Istenben - a kifejezés hitbéli értelmében -, annak Isten szava a mérce, így elfogadja, hogy ha Isten azt mondja, mindez bűn, akkor az tényleg az.

2008. nov. 12. 21:18
ha ennyire idézel a bibliából akkor miért is nincs főbűm.és a hét főbűn?és a mákszemet nem istenre a hitre mondtam.te csak prédikálni tudsz csak aza a baj félreéresz vagy félremagyarázod.sajnállak nagyon a nagy hitetlenséged miatt vagy inkább amiatt hogy nagyon eltévedt bárányka vagy olvasd a hét főbűnt.ja nem vagy katolikus?nembaj miért vagy ezen az oldalon,biztos van prédikációs oldal valahol a hitetleneknek ,én akkor is segítséget fogok nyújtani bárhogy is próbálod nem istent a mákotszemnyi hitet elvenni az emberektől.egyébként már nagyon sokmindenkin segítettem.és mindig is felfogom rakni a számom hogy elérjenek .de te miben hiszel tudod te egyáltalán,tudod a prédikációdin kívül.a halottlátó nem prédikál mint te gyógyít lát,és segít az embereken,és nem adja ki magát krisztusnak,és nem az ő képébe jött el,csak segít de rajtad nem tudna sose segíteni mert ő elmondta csak a hívőkön a hitetleneken nem tud segíteni.
65. Pirosalma (válaszként erre: 64. - Pirosalma)
2008. nov. 12. 21:12
Elnézést: "...Isten szaváról..."
64. Pirosalma (válaszként erre: 61. - Amazonas)
2008. nov. 12. 21:09

Én is találkoztam már Jehova tanújával:-)


Második mondatodra válaszom az előző hozzászólásom. Itt szó sincs véleményről, csakis isten szaváról, ami minden egyéb véleményt überel.

63. Pirosalma (válaszként erre: 61. - Amazonas)
2008. nov. 12. 21:07

Én nem boszorkányozlak le, ne gondolj rólam ilyet!:-)


3Móz 20,27: "Ha egy férfiből vagy asszonyból halottidéző vagy jövendőmondó szól, halállal lakoljon.", ill. "És akár férfi, akár asszony, hogyha ígéző vagy jövendőmondó lesz közöttök, halállal lakoljanak..." (Károli-féle)


Továbbá: 3Móz 20,6: "Ha valaki halottidézőhőz és jövendőmondóhoz fordul, és követi őket a paráznaságban, ellene fordulok az ilyen embernek, és kiirtom népe közül.", ill. "A mely ember pedig az ígézőkhöz és a jövendőmondókhoz fordul, hogy azok után paráználkodjék, arra is kiontom a haragomat, és kiirtom azt az ő népe közül." (Károli-féle)

(Megj.: a paráznaság itt szélesebb értelemben használtatik.)


Ki-ki olvashatja ezeket, ha előveszi a Bibliáját. Úgy gondolom, Isten elég egyértelműen szólt erről, nincs mit rajta szépíteni, de nem is kell, azt hiszem.

2008. nov. 12. 20:51
a halottlátó adatait a 06703736347 en közlöm,
2008. nov. 12. 20:49
aha,a jehovák is igy beszélnek nekem,és leboszorkányoznak,de ez csak az ő és a te véleményed meg mindenkié aki úgy hisz mint te.
60. Pirosalma (válaszként erre: 58. - Amazonas)
2008. nov. 12. 20:38

A keresztény hitben nincs főbűn, csak bűn. Isten szemében maga a bűn ténye utálatos, nem a bűn milyensége.

Minden ember rossz, de talán jobb, ha úgy fogalmazunk, minden ember bűnös. Isten szemében nincsenek rosszak meg jók, csak szentek (hívők) és nem szentek (nem hívők). Tehát nem a cselekedeteink szerint ítél meg minket Isten (pontosabban azokat, akiknek életükben volt lehetőségük az Istennel való kapcsolatra). Ha így tenne, akkor mindannyian elkárhoznánk.


"Ne legyenek más isteneitek énelőttem." - azaz csak istenben higgyünk! Ne a halottlátókban.

A kétségbeesett embereknek - és mindenki másnak is! - ott van Isten, aki - ha nagyon profánul fogalmazunk - bőven elég. Isten pedig semmiképp sem mákszem.

2008. nov. 12. 20:33
akit érdekel a halottlátó adata hivjon a 06703736347 számon ez az én számom,és csak ezen keresztül adom meg,mert ő nem az aki reklámozza magát,és én csak azokon segítek akit ez érdekel.
2008. nov. 12. 20:29
Én is megvetek mindenféle mágiát és szellemidézést,sőt még a szerelmi kötést is,de van aki úgy születik látja a szellemvilágot és nem tehet róla.mágiát nem űz,szellemet nem idéz,csak közvetít lélek és lélek között és feladata az emberek segítése,egyébként aki meg nem hisz a halottlátásban,miért is keresi fel ezt az oldalt?azért mert idegesíti hogy sokan hisznek ebben és mások hitét próbálja elvenni.tudod mit jelent mások hitét elvenni?főbűnt.sajnos ez a sátán dolga a hit elvétele a kétségbeesett emberektől elvenni azt a mákszemet,ami egy ideig magukénak tudhattak a remény hogy van menyország,hogy a rosszak rosszhelyre a jok jóhelyre mennek,hogy van elszámolás ha majd meghalunk a cselekedeteinkről és az érzéseink miatt,majd odafent ítékeznek rólunk.sokaknak sajnos nem a földi életében történik a sors benyújtása,nagyon sokan írígykednek,pletykálkodnak,gonoszkodnak,energiát szívnak életük végéig.de nekem mivel van hitem és bizonyságom az odaátról ezért megnyugtat az a tudat,ha nem a földi életben,maj odaát megcibálják ugyanúgy a "kedves" lelkeket,ugyanazt kapják vissza,fájdalmak stb mint amiket ők okoztak a földi szerencsétleneknek(hívőknek,szeeretőknek,reménykedőknek,másokat nem bántóknak)mert a földi szerencsétlenek az égben boldogok lesznek.
57. Pirosalma (válaszként erre: 56. - Amazonas)
2008. nov. 12. 20:28

Szia, Amazonas!


Azt hiszem, nem a legjobb úton jár, aki ilyenekbe megy bele.

A Sátán pedig bárány képében jön, mindig, hívőként ezt minden bizonnyal jól tudod.


Hiszen, hogy Isten megmutatja a helyes utat mindannyiunknak, csak tudjunk elég alázatosak lenni ahhoz, hogy meglássuk.

2008. nov. 12. 20:05
Igen,ebben azok reménykednek akinek van félnivalójuk,jobb bebeszélni magunknak nem lesz elszámolás odaát.aki nem hisz a halottlátásban,nem hisz az emberi lélekben,mert a halott is lélek,és ő is létezik.és aki lékekben nem hisz nem hisz a tiszta őszinte szeretetben sem,mert az a lélek alkotása,és aki a szeretetben nem hisz az hisz a sátánban azaz a saját kereszténységében.egyébként a templomban is sok a gonosz lélek aki csak azért megy hogy megmutassa az ő hű kereszténységét,és a ruháját.én sajnálom a nemhívő csak magukat annak valló embereket,nemis tudják milyen üres az életük,igazi hit nélkül.és a csodák?azokat hogyan magyarázzák az ilyenek.hát ezeknek semmisem elég?én már láttam szellemet,ért csoda,a szerelemben nagyon sok csoda,álmok,előrejelzések,megérzések,azóta boldog az életem,mert halgattam a belső hangra a hitre a csodára.(dehát ha ez a sátán műve akkor nagyon jót tett és majd megköszönöm neki,de biztos vagyok benne az anyalok voltak inkább,mert a sátán inkább szétszedi a szerelmet,nem összehozza,és én erről többet senkivel nem vitatkozom,mindenkinek a saját élete a saját hite,és éljen mindenki úgy ahogy akar.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook