Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beszélgessünk a tűzhelyekről... fórum

Beszélgessünk a tűzhelyekről... (beszélgetős fórum)


2009. nov. 12. 17:51

Köszönöm mindenkinek aki írt.

A gond az elektromos sütőnél nálunk is a vezetékekkel kezdődik, mert kell hozzá egy új vezetékrendszer, biztosíték...meg a villanyszerelő, aki szintén (sok) pénzbe kerül. :-(

20. 484b000711 (válaszként erre: 18. - Mimmo33)
2009. nov. 12. 17:34
Köszi :) Ablakravalóm van, majd kipróbálom.
19. mimmo33 (válaszként erre: 15. - Csutika100)
2009. nov. 9. 09:55

Szerintem is ez a legjobb;)

Sajnos nekem nem ilyen van, hanem totál villany:(

Nagyon utálom, mert nálunk rendszeresek az ELMÜ-sa karbantartások, és akkor semmit nem tudok csinálni:(

18. mimmo33 (válaszként erre: 4. - 484b000711)
2009. nov. 9. 09:54
Én hidegzsíroldóval, pengével, vagy ilyen ablakkaparóval tisztítom;)Sosem mázgás;)
17. kattyus (válaszként erre: 1. - Pné Veronika)
2009. nov. 8. 20:31
Én most névnapomra kapok egyet. Az álmom pont mint a tiéd. Nekem bevált a gázsütő is. Igazi kis remekműveket sütöttem benne:)
2009. nov. 8. 20:13
Én is kombinált tűzhely párti vagyok.Felül gáz alul multifunkciós sütő/mostanában így hívják/A hőlégkeverést egyszerűen imádom!!!!!!!!!!Egyszerre akár 3 tepsi kaját is be tudok rakni.
2009. nov. 8. 18:08
Én is felül gáz , alul villanyra adom a voksom.
2009. nov. 8. 17:52
Hát tapasztalatból mondom , hogy gázon sokkal jobban gyorsabban lehet főzni és pl. wok-ot csak arra lehet rátenni. Kerámialapra nem lehet, oda csak egyenes felületetü edényeket. Sajna nekem kerámialapos van, már vagy egy éve, mert iit nincs gáz, de még mindig nem tudok megbékélni vele. A sütője viszont egyszerűen eszméletlen jó (légkeveréses, grilles)Pillanatok alatt megsül minden mindkét tálcán egyszerre és középre a rácsra is pakolok. egy álom annak aki szeret sütni.
13. Gy.Ibi (válaszként erre: 1. - Pné Veronika)
2009. nov. 8. 17:47

Én főzésre a gázt,sütésre a villanyt ajánlom.Beállítod a hőfokot,amikor eléri kikapcsol,a gáz meg ég,amíg sütsz.A régi gázsütőm ontotta a meleget sütéskor,a villanynál észre sem lehet venni,hogy megy.Nyáron sokat számít.

Viszont nálunk egy új villanyvezetéket kellett behúzni neki,biztosítékkal,mert a mosogatógéppel nem szerettek együtt működni.

12. Gy.Ibi (válaszként erre: 6. - Anka71)
2009. nov. 8. 17:35

Lehet külön kapni villanysütőt.Nekem egyben van,alul villany,nem légkeveréses,felül gáz.

Már elég régi,de sokkal szebben süt,mint előtte a gázos.Ha újat veszek,akkor nem a főző alá teszem,hanem mellé.Sokkal könnyebb betenni úgy az edényeket.Felül gáz marad,áramszünet esetén se marad éhes a család.)))

11. Anni2
2009. nov. 8. 17:09
Nekem is kerámialapos villanytűzhelyem van és imádom.Nagyon szépen egyenletesen süt a sütője.
2009. nov. 8. 16:52

Az Enyém kerámialapos villanytűzhely :)

Annyira szerettem volna ilyet amikor költöztünk, de itt gáz volt, egyszercsak (a konyhafelújítás közben) a Férjem hazaállított egy ilyen kerámialapossal:) (A gázcsövet levágattuk miattam)

Szóval Én nagyon szeretem és elég gyors is, azonkívül a "maradék-hő"-vel is lehet főzni:)

Én teljesen tisztára tudom súrolni CIF-el :))

De azt Én is hallottam, hogy a villany sütő-gáz főző ideális:)

2009. nov. 8. 16:20
Nekem a sima mezei 4 égős gáztűzhelyem van!Ha egyszer eljutunk odáig,hogy konyhafelújítás,akkor egy 4 égős gázlap,beépíthető villany sűtővel!
8. zsuzsip65 (válaszként erre: 1. - Pné Veronika)
2009. nov. 8. 15:15
hasonlo az álmunk. én is mindig ilyet nézek. valahogy a légkeverésesre vágyom. a barátnömnek ilyen a sütöje s ő nagyon szereti
7. fbb53e1d99 (válaszként erre: 5. - D0b7178f40)
2009. nov. 8. 14:52

A miénk is gáz felül, 4 égős, alul villanysütős, légkeveréses, de én azt abszolút nem használom..

Egy éve vettük, de beleborult a kapcsolóba a kávé, és várnunk kellett, mert Olaszból hoztak hozzá alkatrészt:):)

6. Anka71 (válaszként erre: 5. - D0b7178f40)
2009. nov. 8. 14:48
Amúgy villany sütőt lehet kapni külön is? Úgy értem, hogy nekem sem kéne a teteje, csak egy baromi jó villanysütő, így is árulják?
5. d0b7178f40 (válaszként erre: 3. - Fbb53e1d99)
2009. nov. 8. 14:46

Na ez igaz.

Most cseréltük le mi is.Igaz a teteje + az alja nem egy márka de nagyon jó.Gáz a teteje 4 égős.És villany az alja.

Csak a gombja hiányzott.De meg van rendelve.És jó.

2009. nov. 8. 14:44
Én meg azt nem értem, hogy az üveglapos tetejű tűzhelyt miért nem tudom úgy megtisztítani hogy jól nézzen ki. Vagy mázgás marad, vagy a ráégett olaj nem jön le róla semmivel.
3. fbb53e1d99 (válaszként erre: 1. - Pné Veronika)
2009. nov. 8. 14:40
Pont most mondja a férjem, h a kombináltak a legjobbak...
2. Burkuska (válaszként erre: 1. - Pné Veronika)
2009. nov. 8. 14:40

Kerámialaposat én személy szerint UTÁLOM,mert lassú!

De az elektromos sütő mindent megér!

2009. nov. 8. 14:37

Lenne egy kérdésem lányok. Úgy néz ki, hogy a tűzhelyem adja meg magát.

Már több, mint 10 éve gyűröm szegényt, egy sima 4 gázégős-gázsütős tűzhely.

Írni szeretnék a Jézuskának, de hogy milyet "hozzon" abban segítenék neki.:-))

Mint bizonyára sokan tudjátok, szeretek sütni-főzni, így egy olyat szeretnék, ami "mindent tudó". Nem kell márkát és árat írni, csak a fajtáját.


Tapasztalatokat szeretnék, kinek milyen tűzhelye van, mennyire elégedett vele, ha vehetne milyet venne...


Nekem az álmom egy gázégős-gázsütős-hőlégkeveréses-grilles forgónyársas tűzhely.


Nektek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook