Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha több napig esik az eső, hogyan oldhatjuk meg, hogy levegőn legyen a pici? fórum

Ha több napig esik az eső, hogyan oldhatjuk meg, hogy levegőn legyen a pici? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 10. 10:23

Attól függ, mekkora?


Ha csak nem jégeső volt, én annak idején, csecsemőkorában is kivittem a lányomat: a babakocsiján volt nylonszerű védőhuzat, úgy sétáltattam.


Most meg... hacsak szintén nem jégeső zúdul ránk, a négy éves lányom imád esernyővel sétálgatni (persze kicsit várunk, míg lecsendesedik az eső), utána meg - mondanom sem kell - gumicsizmával imád a pocsolyákban ugrabugrálni! A ruháját meg így is, úgy is kimosom... :)

10. Krysty
2007. szept. 5. 07:46
Mi akkor is kimegyünk. Gumicsizma, esőkabát és lehet pocsolyázni meg szaladgálni, azt nagyon imádja!
2007. szept. 4. 22:41
Mi kivisszük a teraszra az unokámat,aki hat hónapos múlt.De ha neked nincs tereszod,ablakon keresztül is lehet levegőztetni.
2007. szept. 4. 22:22

Mi is ugy oldjuk meg keteves lanyommal hogy gumicsizmat...meg esokopenyt hordunk...persze minden pocsolya meg esoviz...amit talalunkaz fordo :)

Na persze kissebb koraban is kocsival mentunk ki...igyekezve hogy esovedot hasznaljunk...ha meg nem akkor...esernyot...jo nagyot...de a levegore mindenesetre kimentunk...s semmi gondunk soha vele, szerencsere

2007. máj. 9. 13:47
Én annak idején esőben is kivittem "sétálni". Azaz én sétáltam, a gyerek levegőzött. Be lehetett jól húzni a babakocsit, persze csak annyira, hogy levegőt kapjon. Ha meg tényleg nagyon cudar idő volt, akkor beöltöztettem melegen és kinyitottam a szoba ablakát.
2007. máj. 9. 13:12
beöltöztetem és félig fedett helyre viszem
2007. márc. 21. 18:16
kiskoraba fedett teraszra tettem ki aludni a fiamat, amikor mar stabilan jart, akkor gumicsizma, esokabat... majd otthon a talpig saros mano atoltoztetese :)
2007. márc. 21. 18:11

Mi is ugy oldjuk meg keteves lanyommal hogy gumicsizmat...meg esokopenyt hordunk...persze minden pocsolya meg esoviz...amit talalunkaz fordo :)

Na persze kissebb koraban is kocsival mentunk ki...igyekezve hogy esovedot hasznaljunk...ha meg nem akkor...esernyot...jo nagyot...de a levegore mindenesetre kimentunk...s semmi gondunk soha vele, szerencsere

2007. márc. 21. 18:08
Én panelban élek és amikor kifogtuk mi is az esősebb napokat akkor a házunk alatt tologattam a babakocsit.A lánykám most már elmúlt 3 éves,ha esős napok vannak akkor marad a szellőztetés,mert ő hajlamos dilis dolgokra(pl.megfürdik az esővízben,stb...):)
2007. márc. 21. 18:00
Ha van esővédőtök akkor leviheted, mert enyhe az idő! Mi legalábbis így oldottuk meg. De az is jó ha szellőztetsz.
2007. márc. 21. 17:55
Ha több napig esik az eső hogy oldod meg hogy levegőn legyen a pici?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook