Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni kancsalság ellen?:( fórum

Mit lehet tenni kancsalság ellen?:( (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1635. jameska (válaszként erre: 1415. - Ricco 82)
2014. máj. 22. 15:13
Szia!! A férjemmel megyünk a doktor úrhoz mi róla a véleményed? Meddig nem dolgoztál műtét után? mit lehet csinálni és mit nem ? Meddig tart a felépülés? Válaszodat előre is köszönöm!!!
1634. realiti (válaszként erre: 1629. - Strabi)
2014. máj. 21. 21:58
Bocsánatot kérek .Nem beszéltünk meg semmit és mindketten bementetek a vizsgálóba.Én is szivesen beszélgettem volna.Amugy mire haza értünk igy is volt már 7 óra.Ha veled vagy pároddal valami változik kérlek oszd meg velem.További szép napot és eredményes gyógyulást kivánok mindannyiunknak!
1633. realiti (válaszként erre: 1631. - Mandulínyó)
2014. máj. 21. 21:16
Szia .Péterről nincs hirem.A műtét után részleges eredménye volt.Most hogyan áll nem tudom.Nekem annyi a gondom hogy mütét után szép volt de szemüveg nélkül nem látok.Az meg meghuzza a szemem kifele.Ha nem kellene sokkal jobb eredmények lehetnének de hát nem lehet minden.igy is sokkal jobb a helyzet.Remélem nem lesz a szememnek honvágya és megelékszik ennyivel.Semmi kifogásom a doktornő ellen de szivesebben találkoznék vele mondjuk egy kávéházban mint rendelőben.Azt mondta szerinte nem találkozunk ebből az okból.Szeretném szaván fogni. :)
1632. jameska
2014. máj. 21. 19:56
Sziasztok!!! Most készülünk megműttetni a férjem szemét!Kérdezném hogy tud e valaki véleményt mondani Maneschg Otto-ról?
2014. máj. 21. 15:41

Sziasztok!


Nagyon örülök az eredményeiteknek!!! Nekem is piros még, de sajnos bele kellett vetnem magam a munkába, úgyhogy az sem segít. Na, de az is elmúlik majd. A 3. fiúról tudtok valamit?

További jó gyógyulást!

1630. strabi (válaszként erre: 1625. - Greenarrow)
2014. máj. 21. 13:15

Igen, lehet hogy igazad van. Majd én is próbálom tesztelni másokkal, követelve az őszinte véleményt. :)

Egyébként még mindíg elég zombis, úgyhogy még várnék a képpel.

1629. strabi (válaszként erre: 1628. - Realiti)
2014. máj. 21. 13:12

Szia realiti!

Bocsánat, egy picit elszaladt az idő :)

A kontrolon minden rendben volt, azt mondta a doktornő, hogy szerinte jó lett.

Közelre 0 fok, távolra kicsit széttart, de szerinte ez még a határértéken belül van, ha most mennék hozzá először, emiatt meg sem műtené. Most az a fontos, hogy ez ne romoljon.:)

Kár, hogy hamar elmentetek hétfőn, dumálhattunk volna egy keveset.

Nálad akkor minden oké?

1628. realiti
2014. máj. 20. 20:57
Strabi mi van veled? Kérlek irj akár privátba is.
1627. realiti
2014. máj. 19. 22:27
Na ezt megmondtam.Magyarul biztosan megosztjuk veletek az eredményt.
1626. realiti (válaszként erre: 1625. - Greenarrow)
2014. máj. 19. 22:25
Üdv greenarrow.Ha lemegy a pirosság szerintem nem lesz egyikünk részéröl sem a kép.Az enyém a doktornő szerint 1 prizma dioptria ,ami szerintem nagyon jó.Még azért piros amiért nagyon kivülről nem korrekt a látvány.A látásom egyre jobb.A többi majd kiderül.
1625. greenarrow (válaszként erre: 1623. - Strabi)
2014. máj. 19. 12:29
Lehet csak te nem látod annak , ahogy az én esetembe is volt/van! :)Közben mindenki mondja h teljesen tökéletes. Majd képeket még mindig várok mindenkitől, kíváncsi vagyok a ti eredményeitekre is! :)
1624. mandulínyó (válaszként erre: 1623. - Strabi)
2014. máj. 18. 11:55

Szia Strabi!


Köszi szépen, tényleg megérte. :)

Hát, én sem láttam ám, hogy nullás. :) A homályos látás múlik, még nem tökéletes, de az a szemem még elég véres a másikhoz képest. Azt mondta doktornő, hogy min. 3 hét, amíg a varrat felszívódik és addig piros marad.

Írjatok holnap, hogy mi volt! :)

1623. strabi (válaszként erre: 1622. - Mandulínyó)
2014. máj. 16. 11:54

Szia mandulínyó!

Örömmel hallom, hogy minden rendben.

A nulla az nulla... Ennél jobb nem is lehetne. :)

A homályos látás elmúlt már?

Mégegyszer gratulálok, megérte drukkolni :)

Szerintem az enyém nem lesz nullás, de most sokkal jobb mint műtét előtt, tehát egyelőre így is elégedett vagyok, főleg ha az idő múlásával nem romlik majd vissza.

2014. máj. 15. 11:44
Nagyon köszönöm Nektek, hogy velem örültök. :) Hát tény, hogy nekem ez a negyedik műtét volt a 36 évem alatt, de ez bizonyítja, hogy nem érdemes feladni. Két hónappal ezelőtt még nem is sejtettem, hogy most ez lesz. Biztosan nem felejtelek el Titeket, sőt! Várom a híreket!
1621. realiti (válaszként erre: 1619. - Mandulínyó)
2014. máj. 15. 08:33

Szia!

Megérdemled hogy végre szép legyen .Sokat szenvedtél miatta,érte.Ha lehet mondani én nekem csak egy kisérletem volt ami nem jött be.De az is rendesen megviselt. Örülök hogy jól vagy és leszel nagyon sokáig.Mi majd hétfőn találkozunk a doktornővel.Azért majd ne felejts el bennünket nagyon.Az eredményt látva jó emlékek.Mégegyszer örülök és szép napot.

2014. máj. 15. 08:26
Szia mandulinyó!Gratulálok Neked. Amikor az én kislányom at műtötték és a kontrollon 0 fokot mértek én ugyanolyan boldog voltam mint most Te.Azóta is gyönyörű a szeme.
2014. máj. 14. 22:46

Sziasztok!


Ma voltam kontrollon és azt mondta a doktornő, hogy 0, azaz NULLA fokos a kancsalsági szög! Tehát nincs is kancsalsági szög. :) Jeeeee! Azt is mondta, hogy minimális a valószínűsége, hogy visszamegy, de ha mégis, megműti újra. Már szemcsepp sem kell (el is fogyott szombaton) és már minimálisat húzódik. Azt mondta, amíg a varratok benne vannak (kb. 3 hét) addig piros lesz, de ne aggódjak! A számítógépezéstől pedig azért pirosodik be annyira (hétfőn elmentem dolgozni, de estére égett nagyon), mert a kötőhártyáim megviseltek a műtét miatt, de majd az is jobb lesz. Nagyon boldogan jöttem el tőle. Szuper ember! :))) Realiti, Strabi remélem Ti is jól vagytok. Várom a híreket!

1618. realiti (válaszként erre: 1617. - Strabi)
2014. máj. 12. 21:34
Szia.Nekem már hajolásnál nem fáj .Ha érzem hogy égne bökne akkor rájövök hogy elmaradt a csepp.Távolra nekem is kicsit homályos de inkább sötétedésnél tapasztalom.Amugy szépen gyógyul,monokli már csak egy halvány folt ami napról napra tünik.Viszont a térlátásom szerintem javult.Határozottabban látom két tárgy közti távolságot ami eddig olyan saccolós volt.Egyre kevesebb a váladékosodás is.Kivánok nektek és magamnak is a folyamatos javulást.Kiváncsi vagyok mit mondanak szerdán mandulinyónak?
1617. strabi
2014. máj. 12. 12:42

Sziasztok!

Egyre jobb a helyzet, már nem irritál annyira a szemcsepp, úgyhogy nem kellett keresgélnem rá megoldást, mindenesetre köszönöm a tippet realiti.

Távolra még mindíg homályosan látok, viszont írtam a doktornőnek, és azt javasolta, hogy már csak 3x cseppentsek. :) Kis fájdalom még van a bal szememben ha nagyon oldalra nézek, illetve a belső sarkokban még elég csúnya rózsaszínes-piros.

Ti hogy vagytok?

1616. realiti (válaszként erre: 1615. - Mandulínyó)
2014. máj. 10. 11:31
Értem .Én is azt kaptam csak az égő száraz érzésre irtam.
1615. mandulínyó (válaszként erre: 1614. - Realiti)
2014. máj. 10. 10:34
Nekem Tobradexet írt fel, és bizti, hogy 4x4-es adagolással, mert a patikus is csodálkozott, elvileg 4x2 van a betegtájékoztatóban. Ártani nem ártott, a fele amúgy is kifojt. De tényleg minden eset más. Amúgy tegnap nagy könnyezés közepette elmúlt a bal szememből is a húzódás, gondolom, ahogy fokozottabban használtam, a varrat..és azóta sokkal kevésbé piros.
1614. realiti (válaszként erre: 1612. - Strabi)
2014. máj. 9. 17:30
Lehet olyan érzésed ,erre van a floxal krém ill.nekem a Corneregél.Ami keni és nyugtatja a szemem.Ez nem mükönny csak a jellege ill.hatása az.Először a floxal kenőcsöt irta fel a doktornő de helyette cseppet kaptam a gyógyszertárba.Az meg erre nem jó.Szép napot.
1613. strabi (válaszként erre: 1610. - Mandulínyó)
2014. máj. 9. 16:28

Szia!

Kötés csak a műtét napján volt a szememen, és leszedte a nővérke mikor indultam haza. Nekem is csak 1-1 csepp kell naponta 4x, ahogy realitinek. Esetleg kérdezd meg te is a doktornőt.

Jobbulást!

1612. strabi (válaszként erre: 1609. - Realiti)
2014. máj. 9. 16:23

Szia!

Lehet, hogy igazad van, ez viszont azt jelenti, hogy vissza kellene alakulnia idővel gondolom. Nekem éjszaka csipásodik, napközben pedig olyan érzés mintha kiszáradna.

Cseppek miatt írtam a doktornőnek, várom a válaszát.

Jó hétvégét!

1611. realiti (válaszként erre: 1610. - Mandulínyó)
2014. máj. 9. 14:54
Bekötve 30.-a este 6-ig.De csak az amelyikben az állitható varrat volt.Biztos hogy egyszerre 4 cseppet kell egyszembe?Kérdezd meg inkább a doktornőt.Nem vagyok orvos de eddig nekem azt sose mondták hogy többet kellene egyszerre egynél.A gyakoriságot szokták mondani hogy :2x,3x,4x de csak eggyet.
2014. máj. 9. 11:46

Sziasztok!


Nekem nem is volt kötés a szememen és nem kaptam semmilyen utasítást, hogy mit lehet és mit nem. A cseppekre azt mondta, hogy 1 hétig 4x4 cseppet, utána pedig 2x4-et, amíg tart, de nekem már nagyon fogytán van, reggel és este csepegtetek kettőt. A hajolgatást én is kerülöm amennyire lehet. Hétfőtől én is dolgozom, meglátjuk, mennyire tudok kímélni magam. Szerdán kontroll, úgy tűnik én megyek elsőnek közülünk. Kíváncsian várom, mit mond a doktornő. Azért ez a kötés most beakadt. Meddig volt Nektek bekötve?

1609. realiti (válaszként erre: 1607. - Strabi)
2014. máj. 9. 07:53
Szia.Lehet hogy átmeneti de had okoskodjak picit.Nem neked ,magamnak.Azzal hogy huztak a szemizmon ,megváltozott a szem domborusága.Ezáltal szerintem ,másként is látok.Az lehet hogy később majd változik ahogy nyugszik és gyógyul de most igy van.Hétfőtől megprobálok dolgozni majd annyit és ugy csinálok ahogy birom.A Doktornő is azt mondta hogy amint leveszik a kötést ne feszegessük de használjuk,nézelődjünk.Tegnap elött még a hajladozást nem nagyon honorálta de tegnap már kocsit mostam.Ami zavaró hogy egy idő után elkezd váladékosodni hol az egyik hol a másik .Innen tudom hogy nagyon itt az ideje a cseppeknek.Eddig ennyi.Nektek is további jobbulást.Cceppek:két hétre van utász aztán megkédezem.Hétröl hétre eggyel kevesebbet.
1608. strabi (válaszként erre: 1607. - Strabi)
2014. máj. 8. 21:07
Azt elfelejtettem megkérdezni tőled, hogy neked meddig kell csepegtetni?
1607. strabi (válaszként erre: 1604. - Realiti)
2014. máj. 8. 21:06

Szia realiti!

Érdekes, hogy neked változott a látás élességed. Mindíg azt mondják, hogy a kancsalság elleni műtét nem befolyásolja a dioptriát. Nem lehetséges, hogy neked is csak átmeneti jelenség a bevérzéstől vagy a szemcsepptől, mint mandulínyónak és nekem?

1606. strabi (válaszként erre: 1605. - Mandulínyó)
2014. máj. 8. 21:00

Szia!

Örülök, hogy rendben vagy. :)

Nekem ugyan az a helyzet a bal szememmel, mint neked, nekem sem kell rá dioptria, és én sem látok most vele messzire. Távolra nézéskor úgy veszem észre, hogy széttartanak, közelre nem. Remélem ez rendbejön ha majd kitisztul a látásom. A bevérzés nekem is napról napra szebb.:)Neked meddig kell csepegtetned?

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook