Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni kancsalság ellen?:( fórum

Mit lehet tenni kancsalság ellen?:( (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
1695. nefi101 (válaszként erre: 1694. - Greenarrow)
2014. aug. 29. 14:29
Igen, le kéne állnod a témával. Miért? Mert annyira minimális, hogy ezt max. egy másik kancsal veszi észre, de hidd el, nem ezt nézik az emberek. És ha egy minit kancsal vagy is, akkor mi van? :)) Semmi! Fogadd el magad! Ez a lényeg!
1694. greenarrow (válaszként erre: 1693. - Nefi101)
2014. aug. 29. 11:36

Az első a valós, tehát egyszemes látásom van a jobb tompa látó sajnos, igazából kb max 10 %-ot látok vele.


És igen, valószínűleg ezt a kicsit látom én is mindig. Mások szerint semmi baja és le kéne állnom a témával. Tehát akkor úgy kérdezem tőled, hogy ha egy laikus bármikor rám néz, nem mondaná, hogy kancsal vagyok egy picit is? Tehát nem venné észre?

1693. nefi101 (válaszként erre: 1692. - Greenarrow)
2014. aug. 29. 10:44

Gondolom egyszemes látásod lehet, mert ha a ballal nézel, akkor egy nagyon picit a jobb kifelé kancsalít. Nálam is pont így van (nekem jobban), de mivel - ez is feltételezés - váltottszemes látásod van, ezért ha a bal szemmel nézel, akkor a jobb kifelé megy.

Alig észrevehető, mivel állandóan váltod.


Érdekes lenne látni, milyen volt, de most szép az eredmény. Ha érdekel a véleményem, szerintem zárd le végleg a dolgot. Örülj neki, és élvezd! ;)

2014. aug. 28. 13:55

Sajnos ettől jobb minőségben nem igazán sikerült ilyen távolról, de hátha megteszi! :)


Itt lesznek:

[link]


[link]


[link]


[link]

1691. greenarrow (válaszként erre: 1690. - Realiti)
2014. aug. 28. 13:18

Legyen így! :)


Nefi: Próbálok csinálni egy normális távoli képet aztán linkelem.

1690. realiti
2014. aug. 28. 11:35
Kezdem ugy érezni hogy ez a süketek párbeszéde.Az irásomból kiemelnek egy mondatból pár szót és azon rugóznak!Ha vennéd a fáradtságot és végig olvasnád talán más lenne a véleményed!Amugy meg ahogy látom az én irásomat összemostad máséval mert az eleje valóban az enyémre utal de a mondat második fele számomra ismeretlen.A flegma stilusra meg annyit hogy akármit is irtam azt te irányodba tisztelettel tettem ! És ezt meg követelem viszont!Na itt a korkülönbség!
1689. nefi101 (válaszként erre: 1674. - Greenarrow)
2014. aug. 28. 10:00

greenarrow:

"Ki is emeltem pár számomra nem megfelelő hangnemben írt mondatocskát és meg is válaszoltam."


A megfelelő hangnemváltást te kezdted, íme:


"Visszatérve a magas lóhoz.

Ne haragudj meg, de te mit képzelsz? :) Azt hiszed, hogy mindenki meg teheti, hogy kiad 100 forintot? Akár többször is? Vagy hogy gondolod vegyen fel hitelt? "JÉZUSOM!"


A "nincsből" nem tud kiadni. És velük mi lesz? Meg se próbálják. Könyörgöm mire buzdítod az embereket? Ja, hogy semmire?


Eltántorítod azokat, akik nem tudják megtenni , hogy ennyit kiadjanak érte. Tiszta sor, hogy ér ennyit a szemed és az egészséged. De csak ismételni tudom magam. A semmiből nem tudja finanszírozni."


Így a helyes: Eltántorítom azokat, akik nem akarják kockáztatni a szemük világát.

Az anyagi vonzat mindenkinek a magánügye. Azt is írtam, a Heim Pál Kórházban is tudtommal megműtik ingyen a beteget, félretájékoztatni nem akarok, tessék utána járni, aki érdekel.


A korod pedig a kommentjeid tartalma miatt került szóba. Realiti nagyon jól összefoglalta a lényeget.


A szemedet megnéztem, közelről párhuzamos, messziről készült képet rakj fel, ott lehet eltérés.


Viszont! Amit megtanultam az egész kancsalság során, az a következő:

Elfogadtam magam olyannak, amilyen vagyok. Befelé, és kifelé kancsalítva is, szemüvegben és anélkül is. Van egy pszichológiai háttere a kancsalságnak, majd ha lesz egy kis időm, rákeresek, hátha érdekel Titeket.

1688. nefi101 (válaszként erre: 1683. - Player900)
2014. aug. 28. 09:41

Ha kifelé kancsalítasz, nem igazán megoldás se a kontaktlencse, se a szemüveg.


Melyik műtétre gondolsz? Már volt 3 is... :)

Az utolsó műtéti eljárásnál a következő történik:

Leszedik a szemgolyóról a szemizmot, levágják a a megfelelő méretre, és visszavarrják. Én kaptam állítható varratot is, ami másnap került beállításra. Az számomra durva volt, mert csak érzéstelenítést kaptam, és eleve hányingerrel, rosszulléttel mentem, valószínűleg rosszul viseltem az altatást. Amúgy elviselhető volt, a varrat miatt szúrt ugye a szemem napokig, meg a kötőhártyák is karistolták a szememet pislogáskor, de vége van, a helyzethez képest sikerült. (Az esetemet korábban leírtam, mert itt az előző rosszul műtött elvágott szemizmok szövetét kellett, amik visszabújtak valahogy előhalászni és visszavarrni). 1 hét táppénzre mentem, utána már rendesen dolgoztam. A teljes gyógyulás kb. fél év.


Amúgy plusszos vagy mínuszos a szemed?

1687. greenarrow (válaszként erre: 1686. - Greenarrow)
2014. aug. 28. 00:11

Szerk:.


Hoppá, a kis idézetekhez nem írtam neveket. De tudjátok ki mit írt! :)

Utolsót meg nefinek szántam , ő viszont nem 45 éves úgyhogy azért elnézést, azt elhibáztam! :)

2014. aug. 27. 23:56

Mivel felhívtad a figyelmemet, többször átolvastam amit írtál, majd az enyémet. Nem igazán értem mi a problémád. Szerintem csak másképp jön át nekem a dolog amit mondani szeretnél ill fordítva.


Viszont, hogy tényleg részletes legyek. Idézek:

"Ne huzd fel magad mert nem érdemes!A srác 21 éves és szerencsés hogy..."

-Itt miért lényeg, hogy 21 éves vagyok? Én azt vettem le belőle, hogy arra próbál rávilágítani, hogy nem érdemes a véleményemmel foglalkozni, hisz még fiatal és ezért ne húzd fel magad.


"Még fiatal és azt hiszi ha egy sikerült az már profi."

-Nem hiszem, csak a saját tapasztalatomat osztom. Honnan is tudhatnám a másét?!


"Úgy reklámozd, hogy nagy hibaszázalékkal dolgoznak, sokszor rosszabb eredmény lesz, mint ahogy odamész. Irtó nagy felelősség! Ha te ezt tudod, kockáztatsz? A szemed világát??"

-Nem reklámozok olyat amit nem tapasztaltam.

Ha ezt tudom nem kockáztatok , Így van! De nem tudtam, mert egy éve még nem volt ez! De mivel sajnos veled megtörtént így már tudják akik idejönnek és számolni fognak vele!


"Az hogy ingyen van meg ne számítson, ha a szemedről van szó! Nekem 100 eFt volt az utolsó helyreállító műtétem, bele kell, hogy férjen. Ne ez legyen a döntő érv, Jézusom!"

-Hivatkozol arra, hogy 45 éves vagy és tapasztaltabb. Értem. Mégis hogyan lehet az, hogy nem találkoztál olyannal aki nem ment bizonyos műtétre mert egyszerűen nem fért bele neki?

Én találkoztam! :) Megkérdeztem tőle, hogy mégis miért nem tesz ellene, van rá megoldás. Annyi volt a válasza, hogy sajnos ha hiszem ha nem egy Budapestre való utat sem tudna finanszírozni, ez a legkisebb gondja attól függetlenül, hogy nagyon zavarja szegényt.


Feleslegesnek érzem a caps-lock használatodat, megértem ám az én 21 évemmel a kis betűt is! :)

Most már tisztán láthatod, hogy elolvastam (hiába kérdezgeted, hogy elolvastam e egyáltalán) és felfogtam amiket írsz/írtok. Ki is emeltem pár számomra nem megfelelő hangnemben írt mondatocskát és meg is válaszoltam. Innentől én is zárom ezt a részét a dolognak, hisz nem ezért jönnek ide az emberek, hogy ezt olvassák. Csak kicsit neked is el kell gondolkodni, hogy fordított esetbe hogyan esnének ezek. És csak párat emeltem ki, olvasd át te is még egyszer! :)


Üdv.

1685. realiti (válaszként erre: 1684. - Greenarrow)
2014. aug. 27. 20:30
NA MOST UTOLJÁRA!Tisztelettel beszéltem rólad,nem lehülyézve!Az én 45 évemmel szemben a te 21 éved mondjuk ugy kevesebb tapasztalattal rendelkezel!Igy is fogalmaztam!Kérlek alaposabban olvasd végig amire válaszolsz!Azt is irtam hogy a te véleményedet is tiszteletben kell tartani mert a tiéd és azokat a dolgokat te élted meg!Klinika:Mi is emiatt a fórum miatt mentünk oda ahol voltunk! Azt is mondtam hogy akkoriban csak a pozitivumokat irták meg a kommentelők a negativumokat nem!Ezért is mentünk oda.De most már mind két oldal látható.A jó is és a rossz is.Hidd el hogy tisztellek azok a dolgok miatt is amiken kénytelen vagy átmenni!De hangsulyozom velünk együtt!Mégegyszer kérlek hogy olvass utána a dolgoknak mielött be irsz ide!
2014. aug. 27. 16:05

realiti: 21 éves vagyok így van! Ez nem egyenesen arányos azzal, hogy hülye is. Van rálátásom a dologra, tisztába vagyok vele, hogy ami veletek történt az nem jó és teljes mértékben mellettetek állok. Én elmondtam a klinikán tapasztaltakat, ennyi! Mellesleg pontosan itt küldtek a most agyonszapult klinikára, bár nem tudom, hogy ti itt voltatok e akkor, szerintem igen.

Sajnos az orvosok is emberek, számtalan sokkal durvább dolgot elrontanak amibe akár bele is hal a páciens. Ennek tudatában kell ennek nekivágni. Gyanítom azt is, hogy biztosan sült már el rosszul egy olyan fajta műtét is amit nefi csinált végig.


nefi101: Többszörösen csak hangsúlyozni tudom, hogy teljes mértékben a te/ti oldalatokon állok, megértem ami történt és sajnálom is. Annyi a probléma, hogy a felháborodásodat nem rajtunk/rajtam kell lenéző hangvitelben kitölteni, hanem az adott helyen!

Ja és köszönöm jóindulatodat, hogy elveszed a "hitet", hogy hátha már nem kell foglalkoznom többet a kancsalsággal és nyugodtan lehetek efelől. Remélem 10 év múlva hasonló képen tudok neked nyilatkozni mint most.


Ui:. Mellesleg ha már itt tartunk, többször elmondtam, hogy nem érzem 100-asnak a szemem állását. Mások azt mondják teljesen jó, én sajnos még mai napig nem látom tökéletesnek. Leköteleznétek majd, ha még nem nem utáltok nagyon, ha rakok képet és megnéznétek aztán mondanátok egy valósat! :)


üdv.

1683. player900
2014. aug. 26. 09:46
Szia nefi101 igen kifelé kancsalitok. És mi a véleményed a mütétről?
1682. nefi101 (válaszként erre: 1679. - Realiti)
2014. aug. 26. 09:13
Realiti, egyetértünk! Aki idetéved, jobb, ha tud minden eshetőségről, én pedig felelősnek érzem magam azért, hogy tanuljanak mások is az én esetemből, legyen értelme annak, ami történetesen velem (is) történt.
1681. nefi101 (válaszként erre: 1680. - Player900)
2014. aug. 26. 09:09

Attól függ, befelé, vagy kifelé kancsalítasz-e. A dioptria mindig kifelé húz, tehát a kifelé kancsal szemüveg/kontaktlencse esetén még kancsalabb lesz a szem, míg a befelé kancsalnál korrigál.

A szemüveg hatásosabb, a kontaktlencse kb. fele annyira javít a szemálláson.

Javaslom, menj el pl. egy Vision expresszbe, ingyenesen megnézik a szemed, kipróbálhatod, egyáltalán nálad mennyire válik be, illetve azt is megmutatják, hogyan kell később neked betenni a lencsét.

1680. player900
2014. aug. 25. 16:49

Sziasztok!


láttam már olyan kancaslt aki fel veszi a szemüveget és a szeme teljesen párhuzamos , de halodtam kontaktlencséről is ami úgyan úgy hatásos... Azt szeretném kérdezni hogy ez mitől füg? Honnan tudjam hogy nekem pl jó lenne?

1679. realiti (válaszként erre: 1678. - Nefi101)
2014. aug. 22. 19:18
Ne huzd fel magad mert nem érdemes!A srác 21 éves és szerencsés hogy neki nem cseszték el a szemét mint nekünk!Amikor ott voltam mellettem is műtöttek még 2 kollégát az egyik még ott kiderült hogy rossz lett a másikról nem tudok semmit.Nekem is jó volt 2-3 hétig aztán szépen visszament oda ahonnan indultunk.Még fiatal és azt hiszi ha egy sikerült az már profi.Sajnos nem lát rá a negativumokra .De evvel nem bántani szeretném ,előre is leszögezném.Ez az ő véleménye! Ezt is tiszteletben kell tartanunk!Az én időmben ,amikor a mária utcában műtöttek csak pozitív vélemények voltak itt! Bele is futottam!Most hogy mindkét oldal képviseltetik már van másoknak is fogalmuk arról hogy ez az eljárás nem egészen százas.Még a hagyományos módszerrel is van kockázat de lényegesen kisebb.Köszönöm ha elolvastátok.
1678. nefi101 (válaszként erre: 1674. - Greenarrow)
2014. aug. 22. 11:37

Akinek van esze, bízom benne, hogy előbb utánajár, mibe is vág bele.


A szemed nem egy rossz kocsi, vagy motor. Nem fogod fel, hogy egy olyan orvosi eljárásról beszélünk, ami nem biztonságos? VAKON műtenek! Ne haragudj, hogy megkérdezem, de hány éves vagy, hogy egy ilyet nem vagy képes felfogni? Elolvastad egyáltalán, amit írtam?


Azzal az eljárással, amivel téged is műtöttek, engem 4 évesen, maga Molnár tanár úr, ő találta ki ezt a módszert, és én voltam az első, hármunkat toltak elsőként a műtőbe, mi voltunk nektek a kísérleti alany, csak szólok! Eltelt 30 év, és a szem visszaállt, itt közülünk rengetegnek. Az eredmény nem maradandó, és kockázatos is. Valószínűleg nálad is ez lesz. Keress meg 10 év múlva!


Ez a műtét nem kötelező! Az a bizonyos 100 ezer, no igen, lehet menni ott is TB-re, amit mondtam, ergó ott is van lehetőség ingyen műttetni.

Az OEP bejegyzés szerint egyébként ez egy esztétikai műtét, miszerint ez a fajta betegséged nem korlátoz az életben, nem kötelező megműttetni magad. A korrekciós műtétek alapesetben nem ingyen vannak. A kancsalságnál szerencsére van kibúvó... Úgy beszélsz erről az egészről, mintha életmentő műtétről lenne szó. Nem, ez egy esztétikai műtét.


Ne hülyéskedj, befelé kancsalságom volt, 12 fokos, nem volt annyira vészes, nem speciális eset, dr. Szamosi konkrétan közölte velem, rosszabb nem lesz, rosszabb lett, mert nem látta a drágám, mit is vág el. Már ne is haragudj, de te aztán meg tudod mondani szakmailag azt, hogy mi műthető, és mi nem!


Azt tanácsolom, beszélgess el szakmabeli orvossal, akinek a kancsalság a specialitása, és hogy mit művelnek a Mária utcai klinikán. Talán akkor picit visszafognád magad a baromi nagy lelkesedésedből. Azért hadba ne indulj a Klinika mellett, mert nagyot esel! :)

Azt tanácsolom, gondolkozz el, mielőtt ilyeneket írogatsz.

1677. player900 (válaszként erre: 1676. - Greenarrow)
2014. aug. 17. 16:23
Be jelőltelek :)
2014. aug. 14. 17:25
player900 írok privátot egy facebook elérhetőséggel és keress meg, mindenben próbálok segíteni és tanácsot adni amiben csak szeretnéd! :)
2014. aug. 14. 17:14
Ui:. Elnézést a helyesírási hibákért. Telefonról pötyögök épp és utólag már nem tudom javítani.
2014. aug. 14. 17:11

Kedves nefi101!


Teljes mértékben megértem a felháborodásodat. De...

Veszel egy kocsit, vesz egyet a barátod, vesz egyet a szomszédod, mind odáig vagytok érte, teljesen meg vagytok vele elégedve. Ezek a tapasztalataid , majd egy másik személlyel szóba jön a kocsi vásárlás, majd te ajánlod neki a te félédet. 2 Hét múlva elhord mindennek, hogy motorhibás, rossz, sz*r. Le vagy döbbenve, mert a körülötted lévőknek semmi gondja vele. Érted a lényeget?


3 irtó rendes sráccal haverkodtam össze a klinikán, ugyan az volt a helyzetük mint nekem csak van aki élesen látott mindkét szemével, van aki nem. Mind a 4-ünknek prímán sikerült. Így mertem ajánlani! Te nem merted volna négy sikeres műtét után, amikor látod, hogy milyen boldogak a többiek is és te is? Kicsit szálljunk már le arról a bizonyos magas lóról... Sajnálom tiszta szívemből, ha valakinek nem sikerült mivel bele tudom magam élni de másból ajánlani nem tudok, csak a tapasztalatimból vagy más nem így teszi? Sajnos vannak helyzetek amiket lehet nem tudnak megoldani a Mária utcain , de ott ahol te voltál igen.


Visszatérve a magas lóhoz.

Ne haragudj meg, de te mit képzelsz? :) Azt hiszed, hogy mindenki meg teheti, hogy kiad 100 forintot? Akár többször is? Vagy hogy gondolod vegyen fel hitelt? "JÉZUSOM!"


A "nincsből" nem tud kiadni. És velük mi lesz? Meg se próbálják. Könyörgöm mire buzdítod az embereket? Ja, hogy semmire?


Eltántorítod azokat, akik nem tudják megtenni , hogy ennyit kiadjanak érte. Tiszta sor, hogy ér ennyit a szemed és az egészséged. De csak ismételni tudom magam. A semmiből nem tudja finanszírozni.

1673. nefi101 (válaszként erre: 1668. - Player900)
2014. aug. 13. 12:15

Nézd meg az előző kommentem. Ne vágj bele semmibe úgy, hogy nem járod körbe nagyon alaposan a dolgot. Akit ajánlok, műtött, és hozzá kerülnek azok, akiknek elrontották már a szemét, Domsa Patrícia doktornő, Heim Pál Kórházban műt, magánrendelője Rubrica műhely, keress rá a neten. (Nincs hasznom belőle, hogy ajánlom,nekem ő hozta helyre, amit tönkretettek a Mária utcai Klinikán.)


Váltott szemes látásnál nem függ össze, hogy melyik szemed műtik, lehet, hogy elég az egyiket is. Amúgy a szakmai kérdést orvosnak célszerű feltenni, mi mondhatunk bármit, menj el bátran, érdeklődj először, aztán dönthetsz még, hogyan tovább!


A kancsalság pedig szexi, ha kicsit az. Nem egy barátnőmnek kifejezetten tetszik, ha egy férfi kancsal!


Kicsit régebbi kommentemben írtam, először a dioptriát hozasd helyre, ha adhatok egy jó tanácsot. Járhatsz Te is kálváriát, mint én, de szerintem megspórolhatod, ha rám hallgatsz, ugyanott fogsz kikötni úgyis.

1672. nefi101 (válaszként erre: 1667. - Greenarrow)
2014. aug. 13. 12:04

Kedves greenarrow!


Többször olvasom, hogy ajánlgatod a Mária utcai klinikát. Értem, hogy neked sikerült a szemed, és másnak is, és nagyon lelkes vagy, de sokan vannak, akiknek elrontották. Úgy reklámozd, hogy nagy hibaszázalékkal dolgoznak, sokszor rosszabb eredmény lesz, mint ahogy odamész. Irtó nagy felelősség! Ha te ezt tudod, kockáztatsz? A szemed világát??

Akik odamennek, mint én is, nem közlik velük, hogy műtenek egész pontosan. Nekem más orvos lerajzolta, elmagyarázta. Ha tudom, nem engedem, hogy hozzám nyúljanak. Röviden a lényeg, hátulra nyúlnak be egy kis speciális késsel, és nyiszálnak, de nem látják, mennyire vágják meg a szemizmot, nem tárják fel, VAKON dolgoznak! Nekem elvágták az egészet. Most feljelentés alatt áll a kórház. Újra kellett műttetnem, és nagy nehezen helyrehozták. Mással is történt itt ez.

Én szóltam! Vigyázni kell! Menni inkább máshova! A Molnár-módszer (kicsinek Molnár doktor úr volt az orvosom, ő is műtött), szép próbálkozás, de köszönöm szépen, nem kérek többet belőle! Más ország sem engedélyezi, nem hajlandóak.

Az hogy ingyen van meg ne számítson, ha a szemedről van szó! Nekem 100 eFt volt az utolsó helyreállító műtétem, bele kell, hogy férjen. Ne ez legyen a döntő érv, Jézusom!


Szóval jó szándékból szólok, ez komoly dolog! Mindenkinek a saját felelőssége, hogy dönt, de ne tájékoztassunk félre. Én speciel ennek az áldozata lettem.

1671. player900
2014. aug. 12. 14:58
Ennyire nincs fent senki sem?:/
1670. player900
2014. aug. 6. 14:37
Amúgy kék szemem van. Szerintetek az normális hogy változik a szem színem? Nem is olyan rég vettem észre hogy tükörbe néztem és zöld volt a szemem. Másnap meg kék ez hogy lehet?
1669. player900
2014. aug. 6. 14:34
Azt el felejtettem meg kérdezni hogy váltott kancsalságnál mind 2 szemet meg kell műttetni?
1668. player900
2014. aug. 6. 14:28

Köszönöm greenarrow igen engem is féltenek. De engem nem érdekel hogy mi az ára , nekem mindent meg ér csak hogy tökéletes legyen a műtét. Az hogy neked sikerült nekem ez nagyon nagy motivációt add. igen sokszor én is ha figyelek valakire takaróm az egyik szemem, sokszor nem is magamtól csak úgy meg szokásból. Bocsi lehet hogy hülye kérdés de szerinted a közelben lévő szemészetől kérjek idő pontot és ők majd el küldenek mütétre pestre. Vagy pedig pestet hívjam fel? Fokot nem tudnák mondani de kb annyira kancsalítok hogy a pupilám majdnem a szemem sarkánál van. Sokan mondták hogy nem vészes a kancsalságom.

Örülök hogy rá találtam ere a kis forumra. Itt bátraban merem fel tenni a kérdéseimet hisz itt mindenki át érzi... nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Esetleg el tudnád küldeni nekem a telefon számot? Aki neked műtötte meg.

2014. aug. 6. 11:32

Üdvözletem Uram! :)


Helyzetem gyakorlatilag ugyan olyan volt mint most neked. 21 éves fiú vagyok, rohadtul zavart világ életembe ez a kifelé kancsalítás. Én a te korodba már rég meg akartam műttetni, de valami oknál fogva anyáék nem tolerálták. ( hosszú sztori, nem rosszat akartak csak féltettek )


Aztán tavaly, mikor főiskolára kerültem, a kezembe vettem a dolgokat. A szüleim is támogattak ekkor már és nekivágtunk.


Kérdéseidre a válaszok:

Vizsgálatok, helyben ahol laksz? -Igen! Nyíregyházán lakom, itt csináltam vizsgálatokat. A műtét Pesten volt a Mária utcai klinikán. :) Vérnyomást néznek, vért vesznek , ilyenek. Ha túl magas a vérnyomásod akkor nem igazán akarnak műteni vagy ha esetleg a műtét idején náthás leszel stb... Ezt majd elmondják :) Semmi extra, pár feltételnek meg kell felelni és ennyi.


Mennyi az ára? - TB támogatja hacsak nem magánorvoshoz mész.


Hogy tudjuk viselni, hogy megy a csajozás?

Nos, nekem minden barátnőm akkor volt mikor fent állt a kifelé kancsalságom (jobb szem kifelé)és mindegyik nagyon szép volt volt túlzások nélkül :). A jelenlegi barátnőmmel is ekkor jöttem össze. Mai napig együtt vagyunk. :) Műtétig fel sem tűnt neki, mindig takargattam , hunyorogtam úgyhogy legfeljebb erre kaptam megjegyzést. De úgy voltam vele, hogy inkább erre minthogy a kancsalságomra. Tehát igen, engem is rohadtul zavart. Csodával határos módon nagyon kevesen voltak akik észrevették h iszonyúan kifelé áll a jobb szemem. Viszont ezért cserébe mindig kaptam az ívet h mit piszkálom a szemem, mi baja vam a szemednek, stbstb... Valami hülyeséget kitaláltam mindig! :D


Most közel tökéletesen párhuzamos. Egyedül én érzem néha, hogy nem korrekt de mindenki azt mondja , hogy bebeszélem és jó. Nálam ez psichés, mert nem tudom elhinni h végre oké, pedig az! :)


Szóval érdemes megcsinálnod, drukkolok!:)


Ui:. Első műtét után lett jó nekem4

1666. player900
2014. aug. 5. 16:37

Sziasztok 18 éves vagyok, születésem óta kancsalítok

kifelé! Régebben nem zavart , de már napról napra egyre jobban zavar. Szerintem igy nem lehet teljes életet élni. Voltam szemészeten is ahol azt mondták hogy szemüveg kéne mert azért kancsalítok mert rövid látó vagyok. Kérdeztem a kedves doktornőt

a műtétről de el küldőt a pics..

Azt szeretném kérdezni hogy mennyire hatásos egy ilyen műtét nekem még csak az első lenne.

Mennyi lenne az ára...

Gondolom műtét előtt különböző vizsgálatokon kell részt venni, meg oldható lenne hogy itt a közelbe a vizsgálat a műtét meg pesten?


Ti hogy vagytok evvel ti hogy tudjátok viselni?

Gondolok itt fiúk nektek könnyen megy igy a csajozás?

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook