Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Becsípödött a férjem dereka.... fórum

Becsípödött a férjem dereka.... (beszélgetős fórum)


14. caffi (válaszként erre: 2. - Anni2)
2009. nov. 11. 14:54
Halika!!!Csak a krémet sikerült beszerezni!(a tablettát csak receptre lehet)....és hihetetlen,de naon gyorsan használt:)....köszönöm a segítséget!Má virgonckodik....és persze dolgozik:)
2009. nov. 8. 14:49

A derékfájás topicban én már leírtam mennyi gyógyit szoktam ilyenkor szedni.

Bocs, de egy kis masszírozástól nem fog elmúlni, sőt nem is biztos, hogy jót teszel vele.

12. 11b6a2c681 (válaszként erre: 1. - Caffi)
2009. nov. 8. 11:09

Szia.

Próbáljatok ki egy csontkovácsot.

11. caffi (válaszként erre: 10. - Viva70)
2009. nov. 7. 19:38
Nahhh holnap egész nap maxirozom:)....Lehet h nem is fáj neki,csak ezt akarta elérni;)
10. viva70 (válaszként erre: 9. - Caffi)
2009. nov. 7. 19:24
Minden elképzelhető. Szerintem egy kicsit pihentesse a férjed a derekát, meg szedjen rá valami fájalomcsillapító-gyulladáscsökkentő gyógyszert, és próbáljátok meg a masszázst. Nekem a masszőr mindig jól ki tudja a bekötött csomókat lazítani. A múltkor a hátam fájt kegyetlenül, de azt is ügyesen kimasszírozta.
9. caffi (válaszként erre: 7. - Viva70)
2009. nov. 7. 19:19

Ez nem hangzik tul biztatóan,a jövöre tekintve:)

Neki azt mondta valaki h a sok vezetéstől van!!

8. caffi (válaszként erre: 6. - Anni2)
2009. nov. 7. 19:16
Köszi....most még dolgozom.....de ha hazamegyek földre fektetem!!!Meg veszek krémet és gyógyszert neki!!!
7. viva70 (válaszként erre: 5. - Caffi)
2009. nov. 7. 19:16
Fogalmam sincs mitől csípődik be. Nálam elég egy banális mozdulat. Legutóbb a nyár közepén jártam így. Két masszázs, meg egy adag gyógyszer hozta rendbe 3 hét alatt. De két évvel ezelőtt 2 hónap is eltellt mire rendbejött. Akkor többféle gyógyszer, több masszázs, meg injekció kúra is kellett. Meg természetesen kenőcsök.
2009. nov. 7. 18:57
A fastum azért nem jó az orvos szerint mert nincs benne az a ható anyag ami erre jó .Elkentünk mi is legalább 2 tubussal és semmi változás nem történt.Feküdjön le a földre az kemény a puha erre most nem jó.
5. caffi (válaszként erre: 3. - Viva70)
2009. nov. 7. 18:55
Töbször?Na de mitöl van?...Neki mondjuk pakolta a teher autót....és rosszul emelt:(!
4. caffi (válaszként erre: 2. - Anni2)
2009. nov. 7. 18:54

Fasztum géllel kentük....most kaptunk egy kispárnát ami árrammal melegszik,és azon fekszik.....

2hét?Attol kész lesz....mert nem tud dolgozni:(!

3. viva70 (válaszként erre: 1. - Caffi)
2009. nov. 7. 18:48
Egy jó masszázs is sokat segítene. Sajnos nálam is előfordult már többször ilyesmi.
2009. nov. 7. 18:03

Szia!

Az én párom is két hétig itthon feküdt mert moccanni sem bírt a fájdalomtól.A PATIKÁBA VETTEM Aflamin krémet és Aflamin tablettát.Naggyából jó volt de azért kapott két szurit a gerinc mellé az tette rendbe.Az anyukámnak tök jó volt elsőre a krém is és a gyógyszer i.Jobbulást neki!

2009. nov. 7. 17:38
Mit tehetnék h enyhítsek fájdalmán?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook