Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ciki a műfogsor? fórum

Ciki a műfogsor? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 29. 09:24

Sziasztok

sajnos betegségből adódóan kihúzták a felső fogaimat.jövőhéten lesznek készek az újfogaim

29. ccd8b44456 (válaszként erre: 1. - 1a55b4bb8d)
2010. ápr. 14. 16:37
en 35 vagyok nekem is font 11 van de szepek,modellkedni is azzal modellkedtem mindig.ugyh nem ciki sokszor eszre sem veszik
2010. ápr. 12. 20:21
Az a ciki amíg elkészül... És addig két foggal él az "emberjánya" :( :(
27. carpe (válaszként erre: 26. - Sysyke)
2009. dec. 17. 06:23

így igaz...nem mer az emberjánya egy jóízüt kacagni...ha hiányos a fogsor...

én is most járok, tegnap győkérkezelés...a többi majd jövőre...hát be vok tojva rendesen:-//

26. sysyke (válaszként erre: 1. - 1a55b4bb8d)
2009. dec. 16. 13:08

Szia!

Szerintem sem ciki a műfogsor az a ciki ha valakinek rohadnak a fogai vagy nincs is már foga csak egy,kettő...

Egy szépen megcsinált műfogsor is lehet ugyanolyan szép mint az igazi...és ebből is látszik hogy valaki ad magára és nem fog nélkül rohangál.

25. carpe (válaszként erre: 1. - 1a55b4bb8d)
2009. dec. 14. 06:56

szia!!

én is ugy gondolom h nem ciki!!...

én minap voltam fogorvosnál...mert öszintén szólva...mindenkitől azt hallottam h rengetegbe kerül a korona hid..meg a többi..és a vége mindig ugyanaz..h "protkót" kell csináltatni.persze csak 50ezerért.

én naiv...gondoltam minek fussunk felesleges köröket..és minek fizessek ki több száz ezret...csak azért h még max 5évig legyenek saját fogaim...

szóval én naiv..elmentem a dokihoz h huzza ki őket..és ...és ő ugy leüvőltötte a fejem h mit képzelek én, én még fiatal vagyok ahhoz...stb...

hm...gondolom a saját zsebére is beszélt...

mert ugye ha nincs fog...nincs miért pénzt kérni..igy meg évekig kuncsaft lennék neki...hm...

szóval azóta is tanácstalan vagyok h mit tegyek.


Manci...a kisugárzás minden fognál szebben csillog...az igaz h mindig tehetünk vmit h még szebbek legyünk..és ez nem függ a súlyodtól sem....akinek tetszeni fogysz...annak ugy is igy kellesz majd:)))

sok szerencsét:)))

24. Gagababi (válaszként erre: 23. - 1a55b4bb8d)
2009. dec. 11. 21:16
Éljen!!!! Na látod, megy ez! Csak így tovább! Azért légy résen. Hallottam pár érdekes történetet a netes randikról.
2009. dec. 11. 14:43

Lányok,jól sikerült egy randevúm!

Sándor egy úriember,neten keresztül ismerkedtünk meg.Egy étteremben találkoztunk múlt héten,és holnap újra randevúzunk.

Alakul!

22. 34551f4e45 (válaszként erre: 1. - 1a55b4bb8d)
2009. nov. 9. 12:01
Nem ciki a műfogsor, inkább műfogsor legyen minthogy fog nélkül legyen az ember. Szerintem az sem baj ha kicsit kövér is vagy. Amiért valaki szebb vagy csinosabb, még nem biztos hogy jobb vagy értékesebb mint te.
21. 898dd96de6 (válaszként erre: 1. - 1a55b4bb8d)
2009. nov. 8. 20:55

Ez bolondság! :)

egyáltalán nem ciki, mindenkinek lesz egyszer! :)

persze érthető,h. gátlásos vagy, de mit veszíthetsz?

elmész egy találkára, magadat adod, és kész.

max nem illetek össze, ennyi.

de legalább megpróbáltad!

ha sosem próbálkozol,h. lesz új kapcsolatod?:)

amúgy meg még "csak" 20 vagyok és már most eljutottam odáig,h. tojok a külsőre, az nem lényeg, persze legyen valaki ápolt, de nem kell tökélynek lennie.

senki sem tökéletes és mindenkinél van jobb, már csak az újdonság varásza miatt is! :)

szóval hajrá! :)))

20. Gagababi (válaszként erre: 19. - 1a55b4bb8d)
2009. nov. 8. 20:50
Meséld el majd, hogy milyen volt...drukkolunk, hogy jól sikerüljön...és légy önmagad:)
2009. nov. 8. 15:34
Köszönöm!Rendben, akkor elmegyek egy randira!
18. Gagababi (válaszként erre: 14. - Sylvia81)
2009. nov. 8. 11:16

A magyarok fogápolási szokásai a legrosszabbak Európában. Emellett ráadásul nagyon soknak eleve rossz minőségű a foguk, és hiába ápolja, elkerülhetetlen a romlásuk.

Nekem annak idején azt mondta a fogorvos, hogy "szép, tiszta, egészségesek a fogai, de könyörgöm ne sikálja ennyire durván,mert a fogínye sinyli meg.."..és hiába az ápolás, ahogy öregszem, úgy megy tönkre..:((

17. c42aaaac41 (válaszként erre: 1. - 1a55b4bb8d)
2009. nov. 8. 09:23

Kedves!

Ha nem lódítasz a külsődről a netes beszélgetések alkalmával,akkor biztos lenne olyan férfiember,aki szívesen találkozna veled.Én azt mondom,hogy vedd elő a bátorságod és hajrá!Mindenkiben van szépség és az már régen rossz,ha valaki egy műfogsor miatt nem találkozik senkivel.Anyum és apum a te korosztályod,ezer éve van műfogsoruk,de ez soha nem volt gáz.És én is azzal értek egyet,hogy egy több fül mint fog szindróma sokkal gázabb.


Kívánom,hogy találj magadnak egy kellemes úriembert!

2009. nov. 7. 23:38
Az ápolatlan foghíjas mosoly, a szuvas fog a ciki - nem a műfogsor. Egyébként sok hírességnek "plasztikázott" a fogsora is, pl. Tom Cruise-nak.
15. Kata1966 (válaszként erre: 1. - 1a55b4bb8d)
2009. nov. 7. 18:53

Butaság amiket írsz. Szerintem sokkal jobban meg lehet csinálni egy műfogsort, mint a koronákat. És amúgy is a mai világban ez nem ciki. Alig van olyan ember különösen a mi korosztályunkban akinek teljes hibátlan fogsora van sokkal gyakoribb a kivehető pótlás és a korona. Meg igazuk van a többieknek a rohadó fogsornál semmi sem lehet rondább.

Hajra tessék indulni pasizni.

Pusz

2009. nov. 7. 18:44

Hát, inkább legyen az embernek egy szép és ápolt műfogsora, mint rohadó fogai és büdös szája...

Ez tényleg ne tartson vissza semmitől!

Van egy barátnőm, osztálytársam volt, tehát ugyanúgy 28, mint én, és a felső fogsora neki is úgy néz ki, mintha mű lenne. Lehet, hogy az is, sose kérdeztem, de már többször mondta, hogy benne van neki fél millában és még most se jó...

Pedig ő csak 28!!!

Szerintem egy férfit se zavar, ha műfogsorod van, csak az eyütt töltött éjszaka után ne a csap szélén, üvegpohárban ússzon... :) Bár lehet, hogy ez is csak engem zavar... :D

13. winny (válaszként erre: 12. - 6d7bb5d08f)
2009. nov. 7. 18:36
Hozzátartozik az egészséghez!Szerintem.Mint a szemüveg.
12. 6d7bb5d08f (válaszként erre: 11. - Winny)
2009. nov. 7. 17:55
Hehe, ez nagyon jó... :DDDDDDD
11. winny
2009. nov. 7. 17:27
Hidd el nem olyan ciki mint az akinek több füle van mint foga.
2009. nov. 7. 16:43
szerintem egyaltalan nem ciki!!az öszhang a lenyeg ha rad nez,apolt es csinos.
9. Gagababi (válaszként erre: 5. - 7230827147)
2009. nov. 7. 15:15
Úgyúgy. Annyit hozzá tennék, hogy klasszisokkal jobban néznek ki a nők, mint férfiak ebben a korosztályban.
2009. nov. 7. 15:12
csak mint egy szemüveg...azaz szerintem nem.
2009. nov. 7. 15:09

Szia, mindenkinél van szebb, jobb, vonzóbb, de ez nem akadály, hogy az ember ismerkedjen. Lehet, hogy valakinek épp te tetszenél,pont a kicsit kövérséged (hogy szavaiddal éljek) miatt. Azt gondolom, hogy meg kell keresned magadban, és magadon azokat a tulajdonságokat, adottságokat, amelyek vonzó lehet mások számára, és azt hangsúlyozni.

A műfogsor nem feltétlenül látszik, hogy az, hacsak nem mozog, mert ilyen előfordulhat. ...bocsi, de a nagymamámnak is van (83 éves), és azt tudom, hogy időnként újat kell csináltatni, mert az íny folyamatosan sorvad.


A neten ismerkedni nem nehéz, de az ember ott sokkal felszabadultabb, mint egy személyes találkozónál. Ha valakivel hosszabb ideje dumcsizol, és esetleg utal olyanra, hogy jó fej vagy, humoros, kedves, akkor az már pozitív, a külső nem feltétlenül mérvadó. Azért ha kérdezik, nem kell túlozni.

6. f64f0d9a69 (válaszként erre: 1. - 1a55b4bb8d)
2009. nov. 7. 15:06

Szerintem az a legnagyobb baj, hogy saját magaddal nem vagy kibékülve. Mindenki úgy jó ahogy van az összes hibájával együtt.Meg kell tanulni elfogadni és szeretni magunkat és akkor mások is szeretnek.

Hibátlan ember nincs én sem szeretnék az lenni.

Nem mindig a szebb a jobb!

A férfiaknak is van műfogsoruk. És akkor mi van???

2009. nov. 7. 15:06

Kedves Manci!


Gondolj arra, hogy a Veled egykorú férfiak, sajnos szinte már mindegyike fogpótlással rendelkezik. Szerintem ne ez gátoljon meg az ismerkedésben:) Inkább sok sikert!! :))

2009. nov. 7. 15:00
Köszönöm.Kedvesek vagytok.
3. suzanne7 (válaszként erre: 1. - 1a55b4bb8d)
2009. nov. 7. 14:58
Ha egy műfogsor igényes, és ápolt miért lenne ciki?Inkább múfogsora legyen mint,hogy hol volt hol nem volt fogai:).Az sokkal inkább visszataszító szerintem.És nem szabad azt gondolni,hogy vannak nálam szebbek stb...Mindenki a maga nemébe szép, el kell fogadnunk a külsőnk és jól kell érezni benne magunkat, és akkor a környezetünk is rogtön máshogy lát minket:).És még valami, egy molettebb hölgy is lehet vonzó!:)
2009. nov. 7. 14:56
Ugyan már! A műfogsor nem ciki. Egyáltalán nem. Próbálkozni meg nyugodtan lehet. Biztos lesz olyan, aki elfogad olyannak, amilyen vagy. Egyébként meg minden ember szép, ugyanis minden ember egyedi. Mindenkiben van szépség és kivetnivaló egyaránt. Ezt el kell fogadni, mert ha sikerül, akkor biztosan találsz magadnak párt, ne aggódj. ;)))
2009. nov. 7. 14:53

Sziasztok!Ötvenes nő vagyok, öt éve egyedül élek,mert nagyon gátlásos vagyok amiatt hogy műfogsorom van.

Pedig a szivem mélyén vágynék egy társra,de a személyes találkozóig soha nem jutunk el.Csak neten keresztül vagyok bátor,de félek találkozni a külsőm miatt.Kicsit kövér is vagyok,és nem tudom elhinni hogy valakinek miért pont én kellenék?A korosztályomban vannak nálam sokkal szebbek,jobbak,vonzóbbak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook