Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Németországban babysitterkedés- tapasztalatok fórum

Németországban babysitterkedés- tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2010. aug. 8. 13:06
Lányok! Gyertek az au-pair munka fórumba! Ott vannak Németországban lévő au-pairek!:)
12. kittinaa (válaszként erre: 11. - Kata0412)
2010. aug. 8. 12:58

SZia!


Kitti vagyok. Nem mondom, hogy a környékre megyek, de énis keresek magyar "ismerősöket". Én Memmingen környékén leszek Au Pair, ahogy néztem a térképen egy 1,5 óra vonat lehet Freiburgtól.Amúgyis szeretnék majd oda menni, mert van egy pár német ismerősöm a környékről. Ha kimegyek (most szeptembetben) szívesen ismerkednék!

2010. júl. 8. 21:31

Sziasztok!

Augusztusban megyek au pairnek Németországb, Freiburg mellé. Van valaki errefelé?

2009. nov. 8. 17:48
Szrintem újsághirdetésen kerssztül elég kockázatos a kijutás..
2009. nov. 7. 14:58
...tehát: kimenni; befejeztem :D
8. Álomvirág1 (válaszként erre: 4. - Kislany2009)
2009. nov. 7. 14:57

Igazán nincs mit!


Én februárban szerettem volna ki menni, már a család is megvolt, de meggondoltam magam, mert halasztanom kéne az egyetemen. Úgyhogy, majd ha fejeztem!

7. e1e9ab571d (válaszként erre: 6. - Kislany2009)
2009. nov. 7. 12:57
Újsághirdetésen keresztül, egy fiatal lány volt a szervező, aki több külföldi irodával volt kapcsolatban. Anno 20 000 Ft volt a közvetítés. Már nem emlékszem semmi elérhetőségre.
6. kislany2009 (válaszként erre: 5. - E1e9ab571d)
2009. nov. 7. 12:53
És te hogy jutottál ki? Valamilyen irodán keresztül? Nem tudsz egy megbizható közvetitő irodát véletlenül?
2009. nov. 7. 12:38
Hali, én 2004-ben voltam kinn, úgy volt hogy egy évre megyek ki, de csak 3 hónap lett belőle. 1 kisfiúra kellett vigyáznom csak, aki akkor 5 éves volt. Az Apja angol volt, Svájcban dolgozott, a nő pedig német, és gyógyszerész. Mindketten kb. 42-43 évesek voltak. Takarítanom nem kellett, mert az én szobámat is takarítónő takarította :)... én csak vasaltam, a konyhát rendbe raktam, ha én ettem, vagy a gyereknek főztem. A családdal kezdetben jól kijöttem, de mivel a férfi kicsit jobban érdeklődött irántam mint kellett volna (szőkék a gyengéi, és természetes szőke vagyok) emiatt a nő féltékenykedni kezdett rám. Pedig akkoriban nem is néztem ki ilyen jól mint most 84 kg voltam, most 70 kg körül. A nő egyébként anorexiás vénkisasszony volt, hiába volt csont sovány, öregesre festette a haját, és nagyon ráncos volt. Szóval emiatt ért végett au-pair pályafutásom.
4. kislany2009 (válaszként erre: 2. - Álomvirág1)
2009. nov. 7. 12:20
Nagyon köszi a hozzászólást. Akkor ez egy megbizható honlap. Sokat segitettél. Január körül tervezek kimenni vagy legalábbis minnél hamarabb. Te mikor szeretnél?
2009. nov. 7. 12:17

Én régen voltam kint, még a 90-es évek elején, sajnos nincsenek jó tapasztalataim:(

Bár újsághirdetés útján egy magyar néni lányához mentem, akinek a férje német volt, de a gyerekek egyáltalán nem beszéltek magyarul.

Én is főként nyelvtanulás miatt akartam.

Magyar családhoz ne menj! Főleg cseléd voltam (a wc takarítástól kezdve az agyvetés, szellőztetés, konyha és egyéb helységek takarítása minden a dolgom volt) gyerekekkel nem is kellett foglalkoznom:S Így egy hónap után haza is jöttem.

A magyar csaj nem támogatott a nyelvtanulásban:( Nagyot csalódtam benne!

2009. nov. 7. 12:16

Szia!


Én nem voltam még kint, de tervben van!

több ismerősöm ezen az oldalon talált megfelelő családot: [link]


Nem iroda, de szerintem nagyon jó. Én is már több családdal fel vettem a kapcsolatot, nagyon jól leszűrhető, hogy ki, milyen! Szerintem érdemes regisztrálni teljesen ingyen!

Sok sikert!

2009. nov. 7. 12:12
Sziasztok! Szeretnék kimenni Németországba, mint babysitter főként nyelvtanulás céljából. Arra lennék kiváncs kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban. Tud e valaki ajánlani egy megbizható irodát. Nekem lenne egy amit ajánlottak: [link] Ez egy német iroda. Hallot már rólla esetleg valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook