Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jaaaaj, bajban vagyok, most valóban kellene néhány segítő szó... fórum

Jaaaaj, bajban vagyok, most valóban kellene néhány segítő szó... (beszélgetős fórum)


30. cb686d99d2 (válaszként erre: 28. - GreenFairy)
2009. nov. 15. 19:46

Szia!

A, mint András

B, mint Balázs

Mint előzőleg írtam, ez bonyolult dolog, nem olyan egyszerű kilépni a régi kapcsolatból...

De lehet, hogy miután lebuktuk(csak skype-on írogattunk ezt-azt A-val), nem is kell választanom. Néha olyanok voltunk, mint a testvérek, már ali lehetett erre a kapcsolatra azt mondani, hogy párkapcsolat. De most folyamatosan egyik ámulatból a másikba esem, olyan dolgokat tesz és mond B. Lehet, hogy ez időleges, de annyit tettem már ezért a kapcsolatért, nem szívesen mondanék le róla, hacsak tényleg nincs tovább.

29. cb686d99d2 (válaszként erre: 27. - Barbi0508)
2009. nov. 15. 19:40

Szia!

Hirtelen B magába szállt. :D

Én nem is tudom, hogy írjam le, a naplómban össze tudtam szedni a gondolataimat.

És A-val lebuktunk. megnézte a skype-omat... :/

De nem volt gáz, megértette. Azóta próbál változtatni a régi dolgokon.

Valami jó is kisülhet ebből.... ;)

2009. nov. 14. 23:15

engem csak az érdekelne, hogy A betűvel, ami az első betű miért az újat jelölted? nem a jelenlegi barátodat?


szerintem ha hónapok óta nincs szex és ő nem is kívánja, akkor tenni kell valamit. mondd meg neki hogy vannak vágyaid, ha ébren akarod tartani ezt a kapcsolatot. én szívem szerint otthagynám és mennék A-hoz. egyszer élünk. azt írod gyerek és házasság B-vel sem jöhet össze. akkor miért maradnál vele? biztos jófej, biztos van egy csomó közös dolgotok, de ha nincs szex és csók se, akkor ez lassan nem párkapcsolat.

2009. nov. 14. 22:42
Szia! Mi újság?
26. cb686d99d2 (válaszként erre: 25. - Barbi0508)
2009. nov. 10. 19:21

A hétvége felemás volt, de nem volt rossz. Tudtam gondolkodni a nagy semmiről.

Tegnap találkoztunk. Akkor még nem vallott színt, de épp most forrong a skype... ;)

B.-t tegnap kifaggattam, de továbbra is elzárkózik mindentől. Ha kimegyünk külföldre dolgozni, azt hiszem vége lesz. De ez érdekes, mert nem vagyok emiat szomorú. Majd még biztos lesz fejlemény. 1 hónap sokidő.

2009. nov. 9. 23:54
Na milyen volt a hétvége?
2009. nov. 7. 20:48
Nekem is sokszor eszembe jutott, hogy menni kellene. De már annyira egymás életének részei vagyunk.... Amikor megpróbáltam külön életet élni, és megismertem A-t, B szószerint belebetegedett. Barátoktól tudom, hogy napokig nem aludt, belázasodott, ilyesmi. Szóval nehéz az elválás. Talán ha kimegyünk külföldre dolgozni, könnyeben mennek a dolgok. (Bár emiatt tavaj sem változott a szoros kapcsolat)
2009. nov. 7. 18:32

Igen, fiatal vagy még ahhoz, hogy igy élj...

Ha nem is A-val, de én biztosan új kapcsolatot kezdenék.

2009. nov. 7. 11:39
a helyedben fővesztve menekülnék egy baráti kapcsolatból.kiélném a szenvedélyem és keresnék végül egy pasit akinek szülök egy gyereket.
21. cb686d99d2 (válaszként erre: 19. - OlíviaAnna)
2009. nov. 7. 11:04
Igen, én is úgy gondolom, hogy sok volt a csiki-csuki. Éppen ezért vagyok olyan bizonytalan, hogy most mit csináljak. Persze még A szándékait nem ismerem pontosan. De lehet, hogy nem is rá kellene alapozni, hogy innen hova tovább.
20. cb686d99d2 (válaszként erre: 18. - Barbi0508)
2009. nov. 7. 11:00

Nagyon valószínű, hogy tényleg sokat vagyunk együtt. Csak decemberben megyünk dolgozni, addig tengünk-lengünk.

Már feladtam az érdeklődésének felkeltését. Meguntam 6 hónap alatt.

19. OlíviaAnna (válaszként erre: 7. - Cb686d99d2)
2009. nov. 7. 05:05
Szia! Tudom, hogy nem lehet, nem szabad egy pár sorban felvázolt problémára tanácsot adni, ismeretlenül. Mégis, ez a megjegyzésed mondatja velem azt, hogy válaszd A-t. A sok szakítás-újrakezdésről B-vel csak annyit, hogy amin ennyit vívódik, vacillál az ember, az tuti nem is az igazi. Valahogy az igazit az ember nagyon egyértelműen, kétségek nélkül érzi. Onnan tudod majd, hogy megtaláltad a nagy Őt, hogy nem kell rajta dilemmázni. Good luck!
2009. nov. 7. 00:28
Viszont ha tényleg leélnéd Vele az életed, akkor biztosan szereted... nem csak szeretettel, csak úgy érzed... akkor viszont valahogy fel kellene keltened az érdeklődését... :) lehet, hogy túl sokat vagytok együtt...
17. cb686d99d2 (válaszként erre: 14. - Barbi0508)
2009. nov. 7. 00:28
Mondhatjuk. A szüleivel lakik, és én minden időmet itt töltöm. Simán itt maradok, ha neki dolga van. Csak ruháért megyek haza.
2009. nov. 7. 00:27
oké, akkor majd holnap! jó éjt
2009. nov. 7. 00:26
Uh, inkább lefekszem, mert zavarom B-t a klimpírozással. De köszönöm, ha még írsz/írtok.
14. Barbi0508 (válaszként erre: 13. - Cb686d99d2)
2009. nov. 7. 00:25
És együtt éltek, amúgy?
2009. nov. 7. 00:23
B-vel leélném az életemet. Biztonságot, hűséget és feltétel nélküli szeretet kapok tőle. Mára elértem, hogy a tenyerén hordoz. Tulajdonképpen mondja is, hogy szerelmes belém, de én testileg is magamnak akarnám őt. Ő viszont ezt nem kívánja. Amikor barátok voltunk csak, majd mindennap egymásnak estünk. Érdekes ember. Érdekes emberrel csak érdekes lehet egy kapcsolat is.
2009. nov. 7. 00:18
Hát nehéz ügy... Az a baj, hogy nem tudom mit érzel B iránt, képes lennél-e Vele élni életed végéig, mert ha nem tervezel Vele egy életre, akkor csak az időt vesztegeted egy érzelem mentes kapcsolatba...
2009. nov. 7. 00:14
Ma délutántól mostanáig skypeon írogattunk, volt néhány beszólása, de ezeknek még nem tulajdonítok jelentőséget. Akkor is tudott bókolni, kacérkodtunk sokat. Most általános dolgokról beszéltünk. Várnom kell hétfőig. Addig nem beszélünk. B-vel viszont klassz programunk van hétvégére.... Jaj.
10. Barbi0508 (válaszként erre: 9. - Cb686d99d2)
2009. nov. 7. 00:09
Persze, arról mindenkép informálódj, hogy milyen szándékkal jelent Ő meg, de ha esetleg A-val nem is lesz köztetek semmi, szerintem akkor is gondolkodj el azon, hogy jó e igy ez Neked B-vel. Mert ennyi idősen elég unalmas lehet egy ilyen kapcsolat! Akkor mi lenne 10 év múlva! Fiatal vagy és ne felejtsd el, csak egy életed van! Most kell, hogy boldog légy, nem 10 vagy 20 év múlva! Ha nem jó igy vagy nem vagy boldog, mindenképp lépj! És ne A-ért, hanem magadért!
2009. nov. 7. 00:02
Köszönöm, hogy válaszoltál. Valahogy én is így érzem, és valóban nehéz is ennyi idősen úgy élni, mint az öreg házasok. Meglátjuk, most miképpen alakul A-val a helyzet, lehet, hogy csak egyszerűen megjelent. Próbálok nem túlagyalni.
2009. nov. 6. 23:58

Ha vele is elérhetetlen, akkor szerintem válaszd a szerelmet, a szenvedélyt. Egy életed van csak, ne akard olyannal tölteni, aki Iránt csak szeretetet érzel és még a házasság gondolata sem áll fent!

Ahogy irtad, ez inkább tényleg már csak megszokás és barátság! Fiatal vagy még ahhoz, szerintem, hogy szerelem nélkül élj!

2009. nov. 6. 23:55
8 évvel vagyok idősebb. Én férjhez szeretnék menni, gyereket szeretnék. Ez B-vel is elérhetetlen pedig egyidős velem.
2009. nov. 6. 23:53
Te sokkal idősebb vagy nála? A szerelemben a kor nem akadály! Milyen szándékkal keresel kapcsolatot?
2009. nov. 6. 23:47
Nagyon fiatal... De akkor ő szerelmes lett,amikor együtt voltunk
2009. nov. 6. 23:46
És A is tudna Téged szerelemmel szeretni? Komoly kapcsolatot akar vagy csak románcokban gondolkodik?
2009. nov. 6. 23:45

B az első, őt szeretettel szeretem

A a második, őrült vonzalom van közöttünk, de tudnám szerelemmel szeretni

2009. nov. 6. 23:42
Hogy érzed, melyik férfihez vonzódsz jobban, melyiket szereted?
2009. nov. 6. 23:40

Röviden. Mostani párommal 3 éve ismerjük egymást. Barátságból szerelem, szerelemből barátság, majd megint szerelem, most pedig kihűlőfélben lévő kapcsolat. Hónapok óta nincs szex, nem csókolózunk, "úgy" egymáshoz sem érünk. De amúgy nagyon jól megvagyunk.

Amikor annak idején kérte, hogy hagyjuk abba a párkapcsolatot, legyünk csak barátok, én belementem.

Jóval később megismertem egy másik srácot. De végül mégis a régi mellett döntöttem. Most megint megjelent a másik fiú. Én elvesztem az eszem, ha ő a színen van. De nagyon megküzdöttem a jelenlegi, 3 éve csiki-csuki kapcsolatért. Jaj Istenem mit csináljak? Régen rossz, hogy megingatható vagyok. Segítsetek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook