Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az idei tavaszi/nyári ruhatáram fórum

Az idei tavaszi/nyári ruhatáram (beszélgetős fórum)


2008. júl. 9. 06:57

Kedvenc színem a piros, a fele ruhatáram ilyen szinű. De idén kedvelem a citromsárgát is, és persze maradt az örök fehér.

Imádom a miniszoknyákat, a shortokat, felsőkből pedig a mell alatt húzott, kicsit babydoll fazonúakat.

2007. júl. 2. 11:53

Lehet,hogy lesz pár új ruhám,már van egy új felső meg nadrág.

Nem fogom lecserélni a ruhatáramat.

10. Évice
2007. jún. 25. 20:58
Már nyár elején bevásároltam,de ráuntam.Korám jött a jó idő!(-:Be kell szereznem még 1-2 darabot.Tavaly rózsaszínt kedveltem,mostanra rá se tudok nézni.Nálam a piros és a sárga a befutó!
2007. jún. 25. 15:25
Hát...én is imádok vásárolni,most spórolnom kell már :( A fehéret szeretem most a legjobban,szép a napbarnított bőrön. Rózsaszínűből is van elég tavalyról,azért még egy-két kiegészítő nem jönne rosszul. :)
2007. márc. 25. 15:06

Allandoan vasarolok, nincs ilyen gond, hogy tavaszi-nyari ruhatar. Allitolag Barcelona a legjobb Europaban ruhavasarlas szempontjabol, majd jovo heten kiderul.

Selyembol, fenyes, puha, lenge anyagokbol dolgoznak iden a cegek, a pamutnak lealdozott, otthonra valok amiket abbol keszitenek, a vaszon meg fut koroket. A heten 2 kis klasszikus feketere tettem szert, azok jol jonnek minden no ruhataraban. A regi ruhak is maradnak a helyukon.

2007. márc. 25. 09:42

Marad a tavalyi. Nem is engedném, hogy új legyen. Szeretem a régi cuccaimat.:) Mind klassz, jól vásároltam tavaly is be, meg előtte is. Minden udok hordani majd idén is. Csak a nadrágok terén kell egy kis méret változtatás, de megoldható, olcsón.


A színek terén meg minden marad, nem vagyok egy nagy divat követő, de sosem nézek ki ,,elavultan", talán mert még szemtelenül fiatal vagyok, meg mert manapság minden divat.:)

2007. márc. 25. 09:31
Már vettem olyan felsőket,ami minden színben pompázik!!Nagyon tuti!!A sárgát nem biztos,hogy fogom hordani,máskor hordtam,de most valahogy nem tetszik:-((Viszont imádom a rózsaszínt,a fehéret,barnát,bár az nyárra nem biztos,hogy jóó!!!:-)
2007. márc. 22. 15:59

Én is a sárgára szavazok idén:)Milyen jól is mutat majd a szépen lebarnult bőrökön:))

Amúgy a ruhatáram semmi extra dolgokból nem áll.Egész nyáron papucsot szoktam hordani,laza hosszú gatyákkal,trikókkal,polókkal.Leginkább kirándulásokra,játszóterekhez öltözöm,ezek meg leginkább sportosabb darabok.Ha esősebb az idő akkor meg tornacipőt,vagy laza kis nyárias sportcipőbe bújok.

2007. márc. 22. 15:45
azt olvastam, idén a sárga szín nagy divat lesz
3. gota
2007. márc. 21. 13:10
Mi idén tavasszal csak kismama és baba ruhákban gondolkozunk. :) De nem bánom. :)
2007. márc. 21. 12:55
Én sokat varrok és úgy gondolom a zöld barnával, illetve a rózsaszín. Van mindenféle kiegészítőm, így tudok variálni. Divat a narancs barna.
2007. márc. 21. 12:32
Ti milyen ruhákat, kiegészítőket válogattatok bele az idei tavaszi/nyári ruhatáratokba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook