Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőkítőpor vagy hajfesték... fórum

Szőkítőpor vagy hajfesték... (beszélgetős fórum)


11. ilus74
2010. szept. 30. 14:28
Ha választani kell akkor a festék.Vigyázni kell a szőkítőporral,rongálja,tönkreteszi a hajat.Kiszárítja,majd letörik.Ha kiszívja elég szőkére a festék,akkor inkább azt kell használni.Vannak jó világos,tubusos festékek.(fodrász vagyok)
2009. nov. 6. 19:04
Mindenesetre megmondom a fodrászomnak h legközelebb próbáljuk ki a festéket, aztán majd meglátjuk. Rosszabb nem lehet csak a színe miatt aggódom kicsit.. Egy próbát megér. Az olivaolajtól nem lesz zsíros a hajad, vagy csak a végére kened??
2009. nov. 6. 18:43
Barmit s teszel - bar en is a festeet javaslom, anno azzal meliroztattam en is - utana a haj kiszarad. Erre en olivaolajat javaslok, 15 percig szoktam hajpakolaskent viselni. Csodakat muvel a hajjal!
2009. nov. 6. 18:43
Festett hajat csak akkor tudsz festékkel melírozni ha az szőke, és nem lesz nagy eltérés a tincsek és a többi haj között mert a festék nem tudja kivilágosítani a festett hajat. Ha a hajad festetlen akkor viszont a festék a jobb megoldás, főleg ha a hajad nem sötét. Léteznek extra kivilágosító festékek de ezek már majdnem olyan károsak mint a szőkítő.
2009. nov. 6. 18:42
Én éveken át festettem az eredetileg s.barna hajam szőkére, itthon. Csupán sima világosszőke hajfestéket használtam, néha tettem bele kevés szőkítőport (valamelyik dobozban van is). És max 9%-os hidrogén volt benne. Nekem szép, világos lett tőle a hajam. De van, akinek zárt szerkezetű a haja, és nem szívja meg olyan jól.
2009. nov. 6. 18:39
Szőkítőporral inkább csak mellírozz...
5. 89b99f816e (válaszként erre: 1. - Ataner87)
2009. nov. 6. 18:38
Kevésbé. Csak ne 12%-os hidrogént használj.
2009. nov. 6. 18:26
szia,hogy jobb megoldás-e a festék az attól függ hogy milyen a hajad: eredeti és festett színe, a szőkített tincsek világossága. Mindenképp kímélőbb a festék,de bizoonyos esetekben nem éred el a kívánt színt...
2009. nov. 6. 18:24
Hm.. hát igen ezért is szeretném inkább festékkel melíroztatani, csak kíváncsi voltam h jól gondolom-e. Köszi ;)
2009. nov. 6. 18:19

Szia! Dehogy. Szerintem pont a szőkítőpor az ami sokkal jobban roncsolja a hajat.

Én már csak tudom, volt már fekete a hajam és le lett szivatva szőkére mindenféle tónusom volt annak idején míg végre elértem a kívánt színt. Hajfestékek közül a jobbikat válaszd, azok semmi kárt nem okoznak.

2009. nov. 6. 18:15
Eddig szőkítőporral melíroztattam a hajamat és arra lennék kíváncsi h ha hajfestékkel tenném mindezt, akkor kevésbé roncsolná-e a hajamat?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook