Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Trim 24 Seven fogyi-tapasz fórum

Trim 24 Seven fogyi-tapasz (beszélgetős fórum)


1 2
40. Matrica84 (válaszként erre: 38. - Lucullus)
2023. febr. 4. 13:56
Szia! Hirtelen rákeresés után találtam egy webshopban, de ott 104 ezer (!) Ft egy doboz (14 db)... A leírás szerint az összetevők: Fucus vesiculosus kivonat, 5-HTP, guarana, cink, pyruvate DHEA, yerba mate, lenmagolaj, lecitin, L-carnitin, cink citrát.
39. 55Judit (válaszként erre: 38. - Lucullus)
2023. febr. 3. 14:05

Ha beírod a keresőbe, biztos kiadja.

Milyen nagyszerű is lenne, ha egy tapasz segítségével le lehetne fogyni!😀


Igazából létezik étvágycsökkentő gyógyszer, de csak szigorú orvosi ellenőrzés mellett alkalmazható a súlyos mellékhatásai miatt. Nem is adják, csak elhízott embereknek kórházi körülmények között.

2023. febr. 3. 13:41

Sziasztok!

Létezik még ez a tapasz? Hol érthető el?

Tudja vki, hogy mi volt a hatóanyaga?

Iszonyat régen használtam és nagyon jó volt, most is jól jönne.

2011. szept. 4. 20:55

Érdekelnének olyan tapasztalatok is h van e olyan, aki valamilyen érrendszeri problémával használta:

csak mert én szeretném ki próbálni, de félek, h esetleg rosszul leszek tőle.

Egyébként 18 elmúltam és nincsenek különösebb gondjaim, de magas vérnyomásra gyanakszanak nálam.

A válaszokat és a tapasztalatokat előre is köszi!

2010. nov. 30. 16:57

Én 2007-ben használtam és 70kilóról fogytam le 48!ra!!! a végén már magam is megijedtem és ezért álltam le vele, reggelire egy falat; ebédre meg egy vacsira, nem ment több le a torkomon, inni ittam simán és úgy kellett a joghurt (natúr) mintha az életem múlna rajta... 2-3 hónap alatt ment le ez a 20-22kg. Pár évvel később újra elkeztem mikor megint elérte a mutató a 65-öt, de nem hszanált, nem tudom miért. Bár ez már más verzió a tapasz anyagán lehet észrevenni.. lehet változtattak benne valamit... azóta semmit se használ...

Visszasírom azt az időt mikor 48-50 kiló voltam sose éreztem magam olyan jól, mint azon a nyáron...:-(

35. Matica (válaszként erre: 34. - Szeliko)
2009. szept. 23. 20:53
Mihez képest drága? Napi 500Ft-ot mindenféle hülyeségekre elkölt az ember. Ha belegondolok, a nők 90%-a folyamatosan fogyókúrázik folyamatosan. Olyan mintha belénk lenne kódolva. Ha csak belegondolok, anno én is elköltöttem egy használt kocsi árát a fogyókúráimra. Ha pedig valami jó az jó. És fordítva is így van. De megveszed, mert fogyni márpedig kell.
34. szeliko (válaszként erre: 32. - Princes47)
2009. júl. 30. 15:29
fúú ez nagyon drága és szerintem semmiben nem különbözik a trim seven 24-től. Az meg töredéke ennek...mármint az ára.
33. szeliko (válaszként erre: 30. - Princes47)
2009. júl. 30. 15:26

szia!

nekem használt, már elég hamar kifejtette a hatását. Édességet abszolút nem kívánom és sokkal kevesebb kajával jól lakok.

érdemes kombinálni valami diétával és akkor hatékonyabb. A tapasz meg abban segíthet, hogy jobban bírod az éhséget...illetve nem leszel éhes, legalábbis én nem voltam. De hallhatsz itt negatív kritikát is róla. Van akinek beválik, van akinek nem.

2009. júl. 30. 08:53

Most a legújabb a JENFE tapasz, de iszonyúan drága 15000.- Ft. Én most keményen fogyízok, kalóriát számolok nap mint nap. Szedem a lindaxát, fogytam is, de gondoltam rásegítek még a tapasszal.

Lehet hogy nem is kéne ilyen sok módszert választanom?

2009. júl. 30. 08:38
Használtam, hatása ugyanaz, mint a lehúzós többi "csodaszernek". Azaz egy nagy nulla.
2009. júl. 30. 08:37
Érdekelne, hogy érdemes-e használni, volt -e látszata és hogy fogyott e valaki tőle?
2009. jún. 17. 15:42
nekem már egy kolléganőm is használja és neki is használt. Igaz neki kb 2 hét után kezdett hatni, de az addigi édesség iránti vágyát a nullára csökkentette.
2009. jún. 16. 11:52
én nagymamámtól kaptam mert neki állítólag fájt tőle a szive aztán elkezdtem használni és nekem is nagyon rossz közérzetem volt tőle csontfájdalom izom-és szívfájdalom.(hozzáteszem én 16éves vagyok..)aztán most megint elővettem csak kiegészítésképp a 90 napos diétámhoz de semmi változást nem tapasztalok...
27. szeliko (válaszként erre: 26. - Erikpipi)
2009. máj. 27. 13:06
szerintem meg van akinek használ és van akinek nem. Én volt már, hogy cserélni is elfelejtettem a tapaszt, tehát nem aszerint ettem, hogy figyeltem ott-e a tapasz vagy sem.
2009. máj. 27. 09:44
Próbáltam tapaszt, de semmit nem használt.Szerintem ha valaki fogy tőle, az csupán azért van, mert tudja, hogy ott a tapasz, és tudatosan odafigyel, mit és mennyit eszik:)
2009. máj. 27. 09:42
Eryccca, egyet én is kérdeznék tőled, hogy hova ragasztod a tapaszt? Nekem a karomról már délután lejött, körbe kellett ragasztanom, hogy másnap reggelig kibírja (én reggel cserélem). A hátamra szoktam rakni a melltartó alá, de onnan is ha nagyon meleg van és izzadok akkor van, hogy már estére leesik.
24. szeliko (válaszként erre: 22. - Eryccca)
2009. máj. 27. 09:29
még annyi, hogy azért ne éhezzél mellette, mert az sem jó. Én van, hogy egész nap levesen vagyok, de mondjuk abból meg eszek 2-3-szor is. Vagy most már jön a zöldség szezon, lehet salátákat nasizni, de pölö reggelire rozskenyérből eszek egy szendvicset és azzal délig elvagyok. De mondom én mellette norbi update szerint étkezek (legalábbis igyekszem). Reggelizek, ebédelek és este még esetleg joghurtot eszek hamlettel, vagy abból csinálok szendvicset, vagy görög saláta vagy csak egy tányér leves, de valamit akkor is eszek. A mennyisége meg kevesebb jóval attól, mint amit eddig ettem.
23. szeliko (válaszként erre: 22. - Eryccca)
2009. máj. 27. 09:26

szia!

Nem gondolom, hogy lerakódna. DE!! azért én emellett figyelek arra, hogy mit egyek. Pölö nem eszek fehér lisztet, cukrot ilyeneket. Tehát szerintem ha ezt kombinálod mondjuk update diétával, akkor végképp nem fog lerakódni semmi.

Én most már kb 3 hete használom és most már azt is érzem, hogy elindultak a cm-k lefele. Eddig csak azt éreztem, hogy sokkal kevesebbet eszek. És egyenlőre nem tornázok mellette, mert izületi problémáim vannak. Most már az is megoldódni látszik, mert voltam reflexológusnál, így azt gondoltam, hogy még egy hónapig fogom használni a tapaszt, mert azt mondják, hogy ha tornázol akkor intenzívebben égeti a zsírt a l-carnitine miatt.

2009. máj. 26. 15:24

Sziasztok!

Én 1 hete használom a tapaszt, és az tény, hogy nem nasizok és nem vagyok éhes,kevesebbet eszek mint nélküle,sőt ha már érzem is h éhes vagyok,sokőáig bírom még evés nélkül.

Egy hét még nem nagy idő,a súlyom nem is változott nagyon,de azon gondolkozok, hogy szerintetek mennyit kéne enni a tapsz mellett?mert ha "éhezek" és utána eszek,hacsak keveset is,már egyből lerakódik a szervezeteben,nem?

Szólval azoktól szeretném kérdezni,hogy mennyit,és mit ettek,akiknek bevált ez a tapasz!

Válaszokat előren is köszönöm!

2009. máj. 11. 10:17

sziasztok! most vettem én is ilyen tapaszt és megosztom az észrevételeimet. Már az első napon éreztem a hatását (meglepődtem, mert többen írták, hogy csak két hét után éreztek valamit). Ha érzek is éhséget, pár falattal jól lakom. De közel sem ettem annyit az elmúlt pár napban. Elkezdek enni és kb az eddigi mennyiség harmadánál már jól lakottnak érzem magam és a többi nem is esik jól, tehát nincs ez a szemem kívánja effektus. Édességet egyáltalán nem kívánom. Tegnap este akartam inni egy pohár bort (születésnapoztunk) és az sem esett jól. És mindemellett teljesen jól érzem magam, első nap fájt egy kicsit a fejem, de lehet az sem ettől volt. Van még egy pozitív tulajdonsága (számomra), hogy kegyetlen szomjas vagyok rá. Ez azért is jó, mert én sokszor elfelejtek inni és estére meg már kicserepesedik a szám.

szóval összességében szerintem jó lesz, még csak a negyedik tapasznál járok, tehát fogyásról nem tudok beszámolni, de hogy tényleg csökkenti az ember étvágyát azt már tapasztalom. És ha az ember odafigyel arra a kevésre, hogy mit eszik meg eleve nem kívánja az édességet, akkor tutti hogy fogok tőle fogyni. Sőt én azt gondoltam, hogy ha ezt még kombinálnám valami fogyókúrás italporral, vagy folyékony tápszerrel, akkor még jobban be lehet indítani a fogyást.

20. Kesike
2009. ápr. 21. 08:34
sziasztok, Én most sztnék venni, mert nagyon sok pozitív tapasztalat van vele kapcs. Alig várom, hogy kipróbáljam! Csak még nem találtam meg sehol...:S
19. Melcsi4 (válaszként erre: 18. - F64895f4fc)
2009. ápr. 20. 12:55

Szia!

Én nemrég vettem ilyen tapaszt. Tényleg nem vagy éhes tőle? úgyanúgy eszel mellette?

2009. ápr. 20. 11:09

Sziasztok!


Én anno 2005-ben próbáltam ki a tapaszt. Tényleg nagyon hatásos volt, fogytam vele pár kilót 1-2 hónap alatt, viszont volt 1 allergizáló hatása is, de nem tudom melyik összetevője okozhatta. Ezért abba hagytam. Tudja valaki esetleg, hogy melyik válthatta ezt ki? Most újra vettem ilyen tapaszt,mert kíváncsi vagyok, hogy valóban ez okozhatta-e anno a bőrallergiámat a karomon és a kézfejemen. A fogyasztó hatása miatt vettem újra, mert itt a nyár és úgy gondoltam 1 próbát talán megér, viszont, ha újra előjön az allergia, akkor elfelejtem örökre ezt a módszert....

2009. márc. 16. 10:45

én is használtam, és az étvágyamat jelenltősen csökkentette. volt hogy már rososzul voltam mert egész nap nem ettem semmit, de éhes nem.

persze ez nem az első héten volt:)

16. pimpi3
2008. ápr. 26. 19:13

Sziasztok!Én tavaly probáltam ki,de nekem nem volt hatása!A barátnömnek viszont igen!Én a diétálval fogyok most!lEhet abba is segitene,de nem akarok ilyenekre költeni!

Sok sikert nektek!:))

2008. ápr. 26. 14:54
én is használom, és nagyon jó :)
2008. febr. 23. 19:57
Én zuhany után raktam fel, de ha még zuhanyoztam aznap, ugy csináltam, hogy ne érje viz.
13. joyce_
2008. febr. 15. 14:16

sziasztok, én is kérdeznék ezzel kapcsolatban - a víz árt neki?

vagyis ti hogy használjátok? mondjuk oké, hogy 24 órát legyen fent, de pl zuhany előtt szeded le és utána fel a következőt? vagy lehet benne zuhanyozni is??

2007. máj. 13. 09:10

rossmannban akcióban van aki akar venni

30 db 2000Ft-ért

11. ML (válaszként erre: 10. - Speedz)
2007. márc. 29. 09:49
Köszi!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook