Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló, ami nálad nem csökkentette a libidót. fórum

Fogamzásgátló, ami nálad nem csökkentette a libidót. (beszélgetős fórum)


2009. dec. 1. 19:53
Sziasztok... van valaki aki Femodent szedett és csökkent a libidója?
2009. nov. 9. 14:08

Sziasztok!


nekem ez már majdnem egy éve problémám...mármint a drasztikusan lecsökkent libidó...


Pedig azelőtt huhúúú...nimfó vtam:) Már szinte alig emlékszem, milyen az, ha nagyon és sokszor kívánom a szexet, a páromat...

Éppen ezért úgy döntöttem - nagy nehezen -, h. most szombattól abbahagyom a gyógyszert...ez a hét még a menstruációs hét, aztán szombattól no bogyó... eléggé félek tőle több okból is, de a nődoki is azt mondta és én is úgy látom, h. minden bajom okozója a fogigátló...márkától függetlenül, ugyanis én 5-6 évig szedtem a tri-regolt, aztán a vége felé annál kezdett csökkenni a libidóm, aztán mivel az már gyenge volt nekem, kaptam a mercilont, azt szedtem 3 hónapig, semmi nem lett jobb, sőt! Plusz nagyon fáradékyon, rosszkedvű, levert szoktam lenni, aluszékony... Most egy hónapja szedem a Dienielle-t vagy mit, de ettől sem változott semmi, so mostanra betelt a pohár... Állandóan sírok, h. nem kívánom már szegény Páromat, pedig szeretem és ez tudom, neki sem jó, bár nem mondja...


Szóval most kipróbálom gyógyszer nélkül változik-e vmi, aztán ha semmi, akkor max. újrakezdem tavasszal...


De mindenki azt mondja, ha abbahagyom, visszaáll minden a normális kerékvágásba... már alig várom!:)

Sőt, állítólag fogyni is könnyebben tudok majd:)

7. 04d410066e (válaszként erre: 6. - Secret83)
2009. nov. 8. 13:56
Én is azt szedek, és nekem aztán nem csökkent. :) De szerencsére én megkapom a magamét az én szerelmemtől. :D
6. Secret83 (válaszként erre: 1. - Schmetterling89)
2009. nov. 6. 16:57
Lindynette 30! Nekem nem csökkent, sőt! Naponta többször is jöhetne! :)))) Már lassan elvonási tüneteket is produkálok! :))))))))
2009. nov. 6. 16:00
Én a Yadine-t szedem 9 hónapja, eddig nem volt semmi gond, az utóbbi kb 2 hónapban vettem észre valamicske változást, mert előző hónapban pl magamtól egyáltalán nem kívántam, persze ha a párom bepróbálkozott akkor minden rendben volt, meg ebben a hónapban is kb 2 hét volt mikor szinte minden nap lett volna hozzá kedvem, 2 hete viszont megint eszembe se jut. Nem tom ez a tabitól van-e, mert attól lehet egyáltalán semmikor se kívánnám? vagy lehet hogy csak hol ilyen, hol olyan időszakom van, nem tudom. Csak előre is tudakozódok, hogy ha mégis a tabi okozza, akkor mire lenne érdemes váltani.
4. ce32b49557 (válaszként erre: 3. - Russodebby)
2009. nov. 6. 15:18
Nekem a milligest teljesen lecsökkentette a vágyam. Szinte nem is kivántam a szexet. Miota nem szedem azota jo minden.
2009. nov. 6. 14:52
Szia! A Milligest-től szőrnyű nagy lett a libidóm és ezért csak a 3 havi adagot szedtem. Ezen kívűl a többi,amit szedtem,nem volt változás.
2009. nov. 6. 14:21
Lindynette 30. És nem okozott libidócsökkenést, az étvágyam nagyon is megmaradt. :D 5 éve szedem már. De szerintem meg kell találni, ami neked jó, előtte tri-regolt szedtem, attól híztam és folyton fájt a fejem. A mostaninak nincs mellékhatása. A libidó meg szerintem a fejben dől el valahol, bár tényleg van olyan gyógyszer, amelyik hat rá, de azok inkább az antidepresszánsok.
2009. nov. 6. 14:15
Kíváncsi lennék, hogy aki fogamzásgátlót szed és nem csökkent tőle a libidója, az mit és mióta szed. Tudom mindenkire máshogy hat tehát ebből pontos következtetést nem lehet levonni, de mégis kíváncsi lennék, hogy melyik az a fajta ami a legtöbbeknél nem okozott libidócsökkenést.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook