Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan csinálják mások..? fórum

Hogyan csinálják mások..? (beszélgetős fórum)


2009. nov. 9. 15:31
23 éves voltam amikor meg lett a fiúnk. Nem dolgoztam. A párom dolgozott és a háton volt hitel. Meg éltünk. Nem éheztünk. A boldogság amit adott a fiúnk az felbecsülhetetlen pénz volt számunkra. 25 évesen meg lett a lányunk. A házon még hitel és két gyerek én gyesen párom dolgozott. Meg éltünk. Minden meg adunk a gyerekeinknek. Boldogság a gyerek áldás. Felbecsülhetetlen dolog.
2009. nov. 6. 22:24

Én 23 évesen nem vállalnék gyereket, probéljatok spórolni, ti tudjátok mennyi a bevétel, kiadás nem akarok a zsebetekben turkálni, de próbáld meg írni, hogy bevétel-kiadás, mire mikor, és látni fogod,mi az ami nem kell.

Én sem véletlen, hogy 34 évesen szültem, bár van hitelem, de mindenem megvan, igaz gyes mellett dolgozom 2 munkám van a páromnak meg vagy 4 féle és mikor mi megy...

2009. nov. 6. 19:59
Én 1,5éve lassan hogy össze költöztem a párommal. 25éves leszek januárban. Nálunk is hitel van a házon, a párom állása egyre bizonytalanabb, az enyém úgy néz ki stabil, de sajna nem sokat fizet. Rengeteget kell nekünk is kiadni, mi is csak annyit veszünk amennyi muszáj és amennyi a keretbe bele fér. Gyereken nem gondolkozunk még mert nincs még meg a háttér. Nem nyaralunk mi sem és jövőre egy autót kellene vennünk, de hogy mi lesz az nagyon a jövő zenéje. Én abban bizom, hogy 27-28évesen már anya lehetek. A remény az megvan bennem, és remélem ez előrébb visz majd az Életben!
5. Wecuska (válaszként erre: 1. - D69563b74c)
2009. nov. 6. 19:43
szia.férjem dolgozik,én nem .két hitel.+az autón is egy kevés.a gyerkőc itt van.nem éhezünk.turiból öltözünk.nem járunk nyaralni.annyi kaját veszünk ami elfogy.szinte mindent sajátkezűleg csinálunk.bútor ,járda,megtermeljük a husit.nem cserélném el az előző gyermektelen időszakomra.
4. d69563b74c (válaszként erre: 3. - Uracsvivi)
2009. nov. 6. 13:32

Kedves vivi!


Nekem itt inkább az adóssággal van a problémám, hitel a házon a kocsin , máshogy nem lehet elindulni a mai világban ha a szülők nem milliomosok vagy a lottót meg nem nyeri az ember.

Éppen csak a havi kiadást fedezi a bevétel hogy férhet ebbe bele még egy élet? Én abba bízok, hogy később változik a világ és 30 éves koromra nyugodt szível szülhetek egy gyereket :)...

3. uracsvivi (válaszként erre: 1. - D69563b74c)
2009. nov. 6. 13:20
23 évesen még én sem éreztem azt hogy nekem szülmöm kellene pedig nekünk sincs semmi adóságunk saját házunk van dolgozunk rendesen.Ennek az ideje nálam 28 évesen jött el és nem bántam meg hogy eddig vártam.Most teljes az életem immár 2 gyermekkel.
2009. nov. 6. 13:12

két helyen dolgozom,albérletben lakom,van egy csomó adósságom,é s van egy 2,5 éves fiam,akit effektív egyedül nevelek.

Soha nem gondolkodtam azon,hogy mi lesz majd ha...a gyerek miatt mindig talpon kell maradni,ő ad értelmet a minden napos küzdéshez.Ránézek és tudom,hogy soha nem adhatom fel!Rámnéz és megszűnik az összes aggályom.

2009. nov. 6. 12:43

Annyi nő van itt köztük sok fiatal anya és idősebb, én 23 éves vagyok, tavaly költöztünk be közösen vásárolt lakásunkba, van egy középkategóriás 3 éves autónk de gyerek nincs és tervezni sem merünk. 2 munkahelyen dolgozom, a párom állami cégnél és még így is alig-alig bírjuk a kiadásainkat fizetni pedig semmi luxus nincs már az életünkben.

Hogy lehet ebben a mai anyagias világban gyermeket vállalni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook