Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bölcsességfog fórum

Bölcsességfog (beszélgetős fórum)


2010. júl. 11. 13:11
Szerintem se engedd kihúzni, inkább tömjék be. Nekem is betömték, addig is rágunk vele, míg van. Minél több a saját fog, annál jobb! Szebb a fogsor is, ha mind megvan. A kihúzások után széthúzódnak a fogak, ami nem esztétikus!
2010. febr. 7. 14:02
Nekem is lyukas a bölcsességfogam, de nem kicsi lyuk van rajta, hanem nagyobb. Készülök a fogorvoshoz mindenképpen, de tegnap a barátnőm közölte hogy nem fogja betömni, hanem kihúzza, mert minek tömné be a bölcsességfogat, nem jó az semmire. Hát remélem nem fogja kihúzni :)
7. morci1987 (válaszként erre: 5. - Shaikan)
2009. nov. 5. 23:52
Mit jelent a vízszintes növés? Nekem ugyanúgy kint van mint a többi fogam és szép nagy koronája van.
6. e8e68503db (válaszként erre: 4. - Morci1987)
2009. nov. 5. 23:52

Persze benne van nincs semmi gond vele.

Szerintem akkor sem húzza ki azt már csak legvégső esetben teszik.Ne aggódj szerintem egy sima tömés lesz.

2009. nov. 5. 23:50
Ez több körülménytől is függ: nekem nem lehetett megmenteni őket, mert vizszintesen nőttek. De amig tisztitható, és nem okoz gondot, addig a fogorvos is bent hagyja. Hisz akkor enki is kevesebb a dolga vele... :)
4. morci1987 (válaszként erre: 3. - E8e68503db)
2009. nov. 5. 23:49
Rendben köszönöm szépen. És azóta is benne a tömés? Nekem gyakorlatilag nem is lyúk van rajta hanem pict megpattant rajta a zománc. 3 hónapja voltam orvosnál akkor ő azt mondta semmi baja sincs csak a fleszín sérűlt meg kb: már így van vagy 1,5 éve. Azóta sem fáj csak kiváncsi voltam ha kilyukad a zománc sérűlés alatt lehet -e tömni vagy egyből kihúzzák.
3. e8e68503db (válaszként erre: 1. - Morci1987)
2009. nov. 5. 23:43

Szia!


Ne félj nem húzzák ki!

Nekem is volt rajta egy pici lyuk és simán betömték.

Jó tanács amit nem árt ha megfogadsz:Mindenképpen adass érzéstelenítőt.

Én anélkül szoktam tömetni de a bölcsességfog érzékenyebb.Kibírtam anélkül is de jobb lett volna ha adnak szurit :-)

2009. nov. 5. 23:32
Szerintem semmiféleképpen nem húzzák ki, amíg menthető megmentik. Nyugi!
2009. nov. 5. 23:29

Sziasztok!


Kérdésem az lenne lehet-e tömni a bölcsességfogat? Volt-e már valakinek benne része, hogy tömték? Azért kérdezem, mert az egyik bölcsességfogamon van egy pici lyuk és nem merek vele elmenni félek, hogy kihúzzák.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook