Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok valamit a Jcare-su és a Jcare-in-ről? fórum

Tudtok valamit a Jcare-su és a Jcare-in-ről? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 14. 19:11

Sajnálom, hogy senki nem tud hozzászólni ehhez a témához!

nekem fantasztikus, már-már hihetetlen tapasztalataim vannak a termékkel kapcsolatban. 3. hónapja szedi a fiam és 4-5 egységgel tudtuk csökkenteni az inzulint nála, s közben rendesen beállt a cukra. Már egy msáik általam összeállított terápiával is egy év alatt 5-6 egységgel tudtuk csökkenteni a beadott mennyiséget/alkalom, de megállt a folyamat, nem tudtunk továbblépni. Tehát a 2 éve beállított 15-16 egység/alkalom helyett, amikor nem is volt jó a cukra, mert fél éven keresztűl örültünk, ha 12-13 alá megy, most 6-5 vagy 4 egységet ad be és 4-7 közöttiek az értékei.

Jó lenne ha más is megosztaná a tapasztalatait erről a termékről! köszönöm

2009. dec. 26. 19:31

Van némi tapasztalatom a termékkel kapcsolatban. Az elmúlt 2-3 hétben vércukoremelkedés 3-5 egységgel a megszokotthoz képest. Igaz, most elhagytuk a megszokott kapszulákat, amik rendesen kordában tartották inzulin mellett a fiam cukrát. Még adok 1.5-2 hónapot a kapszuláknak...de a lelkesedésem némiképp csökkent, ugyanis a forgalmazók azt állítják, hogy se gyógyszert, se inzulint ne használjon, aki szedi. Na, ez azért túlzás.

Jó lenne olvasni mástól is tapasztalatokat!

5. Cand Ida (válaszként erre: 4. - Cand Ida)
2009. nov. 27. 09:49
Jaj, véletlenül elküldtem! Szia és előre is köszönöm a válaszod!
2009. nov. 27. 09:48
Kedves Margitildi! Valóban nagyon jókat írnak a jcare-in/jcare-suról. Tudtommal együtt kell használni. felvettem a kinti irodával a kapcsolatot és rendeltem is tőlük, iszonyat mennyibe kerül. megkérdezhetem, hogy nektek mennyiért sikerült beszerezni? És itt is kapható?
3. da83f724d3 (válaszként erre: 2. - Cand Ida)
2009. nov. 12. 22:29
Kedves Ida! pont ma kapta a párom az egyik barátjátol a jcare-su kapszulát de öszintén mondom nem biztos hogy használni fogja mert én se ismerem . Megnéztem a honlapját elég jó dolgokat ír rola de tudja a fene maláj termék , külföldi forumokon is probálkoztam de nem találtam, de nem adom fel!! Ha fele igaz mint amit ír a hivatalos honlapon és persze nincs mellékhatása akkor nyertünk, de túl kevés rola az info. Na mindegy ha tudok valamit még irok, kitartást neked is szia margitildi
2009. nov. 5. 11:43
Senki nem ismeri? Pedig olyan jó lenne tudni róla valamit, akinek van szeméyes tapasztalata! Állítólag nagyon hatásos, de az elmondásoknak, hogy "valaki ismerősének az ismerősének a testvérének a barátjának használt"...na, ezeknek már nem hiszek :)))
2009. nov. 5. 11:14
Állítólag ez kétféle kapszula (gyógynövényeket tartalmaz), amit együtt kell szedni és nagyon hatásos cukorbetegeknek, függetlenűl attól, hogy inzulino, gyógyszeres vagy csak meg szeretné előzni a betegséget. Semmit sem tudok róla, csak hallottam, hogy létezik. Kiváncsi lennék tapasztalatokra, amennyiben van valakinek! Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook