Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rosemary Conley diétája és receptjei fórum

Rosemary Conley diétája és receptjei (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Rosemary Conley diétája és receptjei

7. lizzyke72 (válaszként erre: 6. - JJ72)
2011. aug. 21. 22:10
Mennyi idő alatt? Tornáztál is mellette?
6. JJ72
2011. aug. 20. 20:12
Ezzel a diétával fogytam 18 kg-ot,és soha nem voltam éhes.
2011. ápr. 10. 15:11
Én is ezt a diétát csinálom és végre valami ami eredményes is tényleg, a könyv nagyon tetszett és 3 hét alatt már 5 kg-tól szabadultam meg és hetente 0,5 cm - 3 cm-ig. Nagyon tetszik a kajákat is élvezem:-))
2006. márc. 6. 08:29

Tengeri salata(1 szemelyre)


5 dkg garnelarak

5 dkg fuszeres garnelarak

5dkg homar

tepett salatalevelek,pardicsom,uborka,1\2 citrom,

tengeri mártas.


A peradicsomot kockara,az uborkat csikiokra,a citromot pedig felnegyedeljuk.Osszekeverjuk a kulonbozo fajta rakokkal es salatalevelre talaljuk.leontjuk a tengeri martassal es uborkat,paradicsomot rakunk kore.


Tengeri mártás ( 2 személyre)


2 evk. ketchup


1 evk salataontet olaj nelkul


par csepp citromle.


Keverjuk ossze a hozzavalokat ,az engedelyezett mennyisegben fogyasztjuk.



Szaritott sargabarack es aszalt szilva


A szaritott gyumolcsoket áztassuk be forro teaba egy ejszakara.Izles szerint edesithetjuk folyekony edesitoszerrel es orolt fahejjel.

2006. febr. 6. 09:54

Dinnyesalata rakkal(2 szemelyre)


1 sárgadinnye,10 dkg konzerv rákhus


Vágjuk félbe a dinnyét,szedjuk ki a magját,a gyümolcs hûsábol pedig karalábévájóval vájjunk kisebb golyókat.Keverjük össze a jól lecsöpögtetett rákhússal,majd töltsük vissza a dinnye héjába .Jégbe hûtve tálaljuk.

2006. jan. 28. 20:16
A dietatol gyorsan megy le a zsirreteg ,6 het alatt 6-8 kg lehet fogyni amit utana nem szedsz vissza.Ha lesz tobb idom irok meg recepteket ez legyen egy kis izelito
2006. jan. 30. 13:18
A dietától gyorsan megy le a zsírréteg, 6 hét alatt 6-8 kg-ot lehet fogyni, amit utána nem szedsz vissza. Mellékeltem a recepteket is.

Ugrás a teljes írásra: Rosemary Conley diétája és receptjei

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook