Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba mama klub fórum

Baba mama klub (beszélgetős fórum)


2007. márc. 20. 19:45

Ami a kismamákat érdekelheti:

terhesség alatti problémák és megoldásai (vizesedés, hányinger, lábgörcs, keményedés...)

terhesség alatti vizsgálatok

vajódás könnyítők (málnalevéltea, homeopátia, meleg fürdő, labda, séta...)

szülés - várható beavatkozások - alternatív lehetőségek (beöntés, gátvédelem, gátmetszés, különböző vajúdási, szülési pózok, fájdalomcsillapítás, császármetszés...)

együttszülés a papával (mit tud ő segíteni)

kapcsolatfelvétel a babával (beszélgetés a pocaklakóval, ének, tánc, apa szerepe)

szülés utáni mi történik a babával (vizsgálatok, oltások...)

szoptatás (igény szerinti szoptatás, mikor indul be a tej, tejserkentők, helyes mellretétel)

fürdetés, tisztába tétel (hogy kell fürdetni, pelenkázni, köldökcsonk ápolása)

gyermekágyas időszak problémái


Ami szerintem az anyukákat érdekelheti (javítsatok ki ha tévedek)

szoptatás - elválasztás (tápszerek, egyes ételeket mikortól lehet bevezetni)

gyerek fejlődése (mikor kezd el mit csinálni, hogy fejlődik)

babamasszázs, babaúszás

baba-mama torna

a testsúly, alak visszaszerzése szülés után

baba és gyerekjátékok (képesség fejlesztő játékok)

óvodába, bölcsödébe szoktatás


Akik segíthetnek: védőnők, esetleg közeli kórház szülésznői, orvosai, bölcsödék gondozói, óvónénik. Vagy a mamák is beválallalhatnak egy-egy témát. Esetleg egy dúlát is meg lehet kérni iylen előadást tartani ( [link] Vagy a szoptatásért egyesület is segíthet ( [link]


Sok sikert a klubhoz:)

2007. márc. 20. 16:57
Ötleteket, javaslatokat várok baba- mama klub szervezéséhez. Én még nem voltam ilyenen csak elképzelésem van róla. Légyszi segítsetek. Mi a főbb tennivaló, mire figyeljünk, milyen témák érdeklik a kismamákat, anyukákat, hol találunk ezekhez segítséget? Köszi!!! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook