Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet meghódítani a halak csillagjegyű férfiakat? fórum

Hogyan lehet meghódítani a halak csillagjegyű férfiakat? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 9. 04:52
nagyon konnyen,mert felenkek.
2011. jan. 16. 17:18

A Halak álomvilágban él. De nem rossz értelemben.

És érzékeny, igen. Legalább létezik ilyen pasi is. Én szeretem. :)

14. 274c9996b8 (válaszként erre: 2. - Bige)
2010. ápr. 24. 11:22

kb en is igy gondolom :)

A hal jegyu embert nem kell meghoditani , jobb kikerulni !

2010. jan. 12. 06:55
haha :) Jól van, hagyom. :)
2010. jan. 12. 02:29
Hagyjad,majd belatja,hogy mi az igazsag,es ugy tesz,mintha semmi sem tortent volna.Sajnos,az en ferjem is hal,o mondhatja a magaet,de ha en mondom akkor baj van.Megsertodik,ra hagyom,es kis ido mulva elgondolkozik,es mintha semmi sem tortent volna.
2010. jan. 11. 20:53
Engem az érdekelne, ha sikerült megbántani egy halacskát, utána mi a teendő? Mármint igazából ő bántott meg engem, de ő azt nem bántásnak szánta.. De mivel én annak vettem ezért besértődött. Most kérjek tőle bocsánatot, vagy inkább hagyjam lenyugodni és majd megkeres, ha úgy érzi jónak?
10. Nkriszti (válaszként erre: 9. - Christine1979)
2009. nov. 7. 00:33
Na, az én halacskám rögtön mondja, hogy ez vagy az nem tetszik neki! Meg rögtön ítélkezik az emberek felett, meg sem gondolja azt, hogy talán az illető nem is az, aminek tartja! Mi már 15 éve vagyunk együtt, bár tényleg egymásnak az ellentétei vagyunk. Ha én azt mondom fekete, ő tutira fehérnek mondja... Nem könnyű állandóan kompromisszumot kötni.
9. Christine1979 (válaszként erre: 5. - Nkriszti)
2009. nov. 6. 09:47
Igen, ez nagyon igaz, hogy vigyázni kell még egy-egy hangsúllyal is, mert bántásnak ítélheti meg. Amúgy ő néha alamuszi, és nem azonnal szól, ha vmi baja van, hanem úgy kell kihúzni belőle. Néha ezzel az őrületbe kerget! :S :)))
2009. nov. 5. 08:12

Nekem a férjem, az apukám, és a hugom is halak csillagjegyű. És mind a hármukra igaz, hogy nyugodt, megfontolt emberek, hűségesek, bízni lehet bennük, fontos a család nekik. Viszont nagyon érzékenyek, sértődékenyek, ekkor magukba fordulnak.

A férjemet szerintem az fogta meg, hogy tartózkodó voltam, nem foglalkoztam azzal, hogy tetszem neki. Valamint az, hogy nyugodt típus vagyok én is (bár már az ellenkezőjét is megmutattam párszor;) ), és hűséges, családcentrikus. Jóban-rosszban kiállok mellette...

2009. nov. 5. 07:57
Nem tudom. Szerintem szeret vigyázni egy nőre, óvni őt mindentől és fontos, hogy tisztelni is tudja és bármi történik a bizalom ne inogjon meg. De én nem hiszek ebben a horoszkóposdiban. SZerintem nincs két egyforma ember, tehát csillagjegy szerint sem lehet megmondani a frankót, mert lehet hpgy nem is jellemző rá egyáltalán a horoszkóp. Rám pl szinte egyáltalán nem illik.
6. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 2. - Bige)
2009. nov. 5. 07:41
:DDD
5. Nkriszti (válaszként erre: 3. - Christine1979)
2009. nov. 5. 01:43
Az enyém meg az izgága típusú! Van is vitánk bőven, mert én meg nem vagyok az a nagyon pörgős fajta, másfajta szemlélettel vagyok megáldva. Na, meg iszonyat érzékeny, vigyázni kell minden hangsúlyra, szóra, mert egyből valami rejtett bántást vél felfedezni benne :(. Amúgy nagyon jó ember, de nem könnyű vele együtt élni.
4. Jéghegy (válaszként erre: 2. - Bige)
2009. nov. 4. 17:25
:))))))))))
2009. nov. 4. 17:03

Nekem halak jegyű a párom, és nem tudom, nem figyeltem erre, hogy mivel hódítottam meg. :)

Elég zavaros időszakban ismerkedtünk meg, nem is a legpozitívabb időszakomban voltunk...

De szerintem amúgy ez nem kategorizálható le így, mert mindenki más-és más... lehet, hogy vannak nagyjából hasonló tulajdonságok, de szerintem nem kategorizálhatóak a halak pasik.

Amúgy a horoszkóp szerint is két fajta van: az egyik nyugodt, a másik izgágább típus.

Nekem az első fajta a párom. :))

2. bige
2009. nov. 4. 17:01
én annak örülök, hogy megszabadultam tőle:)))
2009. nov. 4. 17:00
Hogyan lehet meghódítani a halak csillagjegyű férfiakat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook