Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek milyen tapasztalata van szociális gondozó, ápoló otthonnal kapcsolatban?(jó is, rossz is, egyaránt érdekel) fórum

Kinek milyen tapasztalata van szociális gondozó, ápoló otthonnal kapcsolatban?(jó is, rossz is, egyaránt érdekel) (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 4. 15:42
Úgy általában az ilyen intézetekkel
2009. nov. 4. 15:25
Már megvan,hogy hová mehetne, csak érdekelne, hogy a szülőknek , hozzátartozóknak milyen tapasztalata van.
2009. nov. 4. 13:38

Alapítványok működtetnek ilyet. Merre keresel? Az adatlapodon nem szerepel város.

Én sokáig nem tudtam hogy a szomszéd utcában is van egy ilyen...

2009. nov. 4. 13:06
Sajnos a környékünkön csak olyan van ,ami megyei önkormányzat fenntartású.Családit nem tudok, bár még tüzetesebben nem is érdeklődtem.
2009. nov. 4. 12:56

Leginkább az otthon vezetésétől függ. Anyukám pont egy ilyennek a vezetője, bár ott felnőtt fogyatékosok vannak. 8 hely van, általában nagyon jó a hangulat. Dolgoznak is, meg van sok fejlesztő foglalkozás, jártak úszni, lovagolni, Balcsira, egyénileg is táborokba. amit csak sikerül elintézni nekik.

De ismerek más otthonokat is, ahol gyerekek is vannak, kb ugyanez a helyzet. Most persze csökkennek a támogatások, nehezebb kihozni a legszükségesebbeket.

Ezek az otthonok családi házakban működnek, max 15-16 ember plusz a nevelők.

2009. nov. 4. 12:40
Gyereknek(értelmi fogyatékos)
2009. nov. 4. 12:33
Kinek kellene? Mármint korosztályban és életminőségben...
2009. nov. 4. 12:26
KInek milyen tapasztalata van szociális gondozó ápoló otthonnal kapcsolatban?(jó is rossz is egyaránt érdekel)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook