Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tud valaki egy jó módszert fantomfájdalomra? fórum

Tud valaki egy jó módszert fantomfájdalomra? (tudásbázis kérdés)


5. rzsi (válaszként erre: 4. - 04d410066e)
2009. nov. 6. 11:56

Szia!


Köszönöm a segítséget kipróbáltam.A tapasztalat eddig: tompította a fájdalmat mondjuk csak a mindennapi fantomra tudtam kipróbálni,a gyötrőbbre még nem tudtam kipróbálni mert az inkább frontokkor jön, így erről csak később tudok beszámolni.Köszönöm

2009. nov. 5. 16:38
Elfelejtettem írni, hogy a 3. pontnál egy kézzel elég nyomni a pontot, az 1-2. pontnál értelemszerűen két kézzel, jobb és bal oldalon egyszerre
2009. nov. 5. 16:37

Vannak olyan stresszpontok a testen, amit ha megnyomsz, kijön minden belőled, ami nem helyén való. Nekem pszihoszomatikus fájdalmakra jó, bár az nem ugyanaz. Ha gondolod, próbál ki, ha nem használ, nem is árt. Lefekszel az ágyra, és vagy te magad, vagy megkérsz valakit, és következőket kell tenni: gyűrűs és mutató ujjat összetenni, és ezzel a két ujjal mindkét kézen a következő stresszpontokat kell nyomni kb. 3x3 percig.

1. a füleid felső karimájának végénél (ott ahol a szemüveg először illeszkedik a füledre)pont a füled karimája fölött van egy kis luk

2. a szemöldök alatt, szemedtől kifelé, amit tévesen sokszor halántéknak hívunk, ott is van egy kis bemélyedés

3. a tarkódon a nyakad felettl, egy kicsit feljebb, ahol elkezdődik a hajas fejbőr, szintén bemélyedés

Ha kipróbálod, légyszi írd meg, hogy segített-e erre is, nagyon érdekelne

Ha valamit nem egyértelműen írtam le, akkor kérdezz, elég nehéz volt ez megfogalmaznom.

Remélem, segít.

2009. nov. 4. 11:03
Csak az elmében létezik gyógymód. Tudatosítani kell, hogy ami nincs, az nem fájhat! (saját tapasztalat)
1. rzsi
2009. nov. 4. 10:59
Tud valaki egy jó módszert fantomfájdalomra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook