Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pesztonka elektromos orrszívó tapasztalatokat várnék! fórum

Pesztonka elektromos orrszívó tapasztalatokat várnék! (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 6. 19:41
Köszi a válaszokat, ma vettem egy másik porszívósat, Csöpit... és ez jobbnak bizonyul, mint az eddigi, így nem veszünk elektromosat..
2009. nov. 4. 13:36
porszivos a jó
12. lego
2009. nov. 4. 12:35
Én a csapra szerelhetősre és a porszívósra szavazok,mert van pesztonkám de nincs olyan hatásos.
2009. nov. 4. 12:19
Nekünk nem vált be.....
2009. nov. 4. 10:22
köszönöm a válaszokat, bár nehéz a döntés, mert jó és rossz tapasztalatok egyenlő arányban vannak...még várok egy kis véleményt...
2009. nov. 4. 10:12

Nagyon hangos porszívónk van, ezért más megoldást kerestünk.

Először a Pesztonkát. Azt hittük, hogy jó, egész addig míg mást elektromost ki nem próbáltunk. Kézit könnyebb használni és szerintünk jobban tisztítja az orrot.

A Pestonkánk akkor ment tönkre, amikor nagyon sok volt a takony és a tartályban nem fért el, belement a csőbe.

8. Cand Ida (válaszként erre: 4. - Mókicaaaa)
2009. nov. 4. 10:05

Mi a porszívós orrszívónak még az első változatát vettük meg, amikor csak a gyártó árulta, nem terjedt el. Nagyon örültünk neki, hatalmas segítség volt. Ez az első gyereknél volt 16 éve. Azóta nem csak üveg, műanyag változatban is lehet kapni, törésálló, de én most is csak ezt a típust venném, mert nekünk mind a 3 gyereknél bevált, sőt annyira megszerették, hogy később már ők kapcsolták be a porrszívót és kérték, hogy szívjuk az orrukat :)

Szerintem, ha nektek is bevált, felesleges mással próbálkozni.

7. Mókicaaaa (válaszként erre: 5. - Zsugabubus007)
2009. nov. 4. 10:04
köszi az infot, meg a jókívánságokat is!!!!puszi
2009. nov. 4. 10:02

Nekünk is az van, abszolút bevált. 13 hós a kislányom, kezdetektől fogva azt használjuk, tökéletesen kitisztítja az orrát és nem brutál.

Én spec. el sem tudom képzelni hogyan lehet porszívósat használni, úgyhogy én csak ajánlani tudom.

5. zsugabubus007 (válaszként erre: 4. - Mókicaaaa)
2009. nov. 4. 10:01

Soma kb 2 hétig volt taknyos-beteg, még januárban és végig jól bírta a szerkezet. Két féle szívó vége van, szükség szerint.....mire vagy még kiváncsi?

Amúgy jobbulást Nektek! Olvastam, h lebetegedtetek családilag.

2009. nov. 4. 09:57

Szijjasztok!

Nekünk porszívós orrszívónk van, de kiváncsi lennék tapasztalatokra, ezzel a márkával kapcsolatban.. a többiről eddig kevés jó infot olvastam...

2009. nov. 4. 09:57

Szia Móki!

Nekünk az van és bevállt!

2009. nov. 4. 09:57

Szia!

Nekem nem vált be! Én nem venném meg még egyszer!

2009. nov. 4. 09:56
Pesztonka elektromos orrszívó tapasztalatokat várnék!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook