Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egymásba szerettünk, pedig nem lett volna szabad! Mit tegyek? fórum

Egymásba szerettünk, pedig nem lett volna szabad! Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. júl. 13. 09:39
Beszámoló, bár nem tudom, hogy olvassa e még valaki! Elváltam a férjemtől! Semmi nem változott, csak még rosszabb lett! Még együtt élünk, mert a hitelek miatt nem tudunk szétköltözni, de már semmi nincs köztünk! Nekem már van új párkapcsolatom! A korábban említett férfival véget vetettem a kapcsolatnak! Néha találkozunk, beszélgetünk és ennyi! De jó is így, hiszen Vele nem szabadott volna együtt lennem!
2009. nov. 10. 20:43

KedvesSecret!

Csak megkérdezném, ha nem érzed magad nőnek a fédrjed mellett miért maradsz vele?Szerintem miért történt, hogy valaki el tudta rabolni a szíved? Hogy valakit ennyire meg tudtál szeretni? Tudom milyen cipőben jársz, hidd el... Szeresd magad annyira, hogy merj őszinte lenni magadhoz. Ha le is zárul a kapcsolatod a másik fiúval, szerited nem lesz több? Nem lesz más, aki ki tudja hozni belőled újra a nőt, aki fiegyelmes, aki szeret olyannak amilyen vagy? Lesz hidd el, mert nekünk nőknek ez létszükséglet, hogy szeressenek. Szeressenek csak úgy, hogy figylejenek ránk. Lesz más és előbb utóbb szemen fogad magad köpni, mert nagyon rosszul fogod érezn magad mindattól, amit tettél. És sajna nem biztos hogy a férjed meg fog változni. Szersd magad annyira, hogy merj lépni.

Sok szerencsét és durkkolok Neked, hogy sikerüjön!

2009. nov. 5. 12:49
Meg egyből levágom, ha hazudik, mert annyira látszik rajta, ha sumákol! Szóval szerintem nem tudna átverni!
130. Secret83 (válaszként erre: 129. - 874eb11dfd)
2009. nov. 5. 12:49
Hát az már nekem is megfordult a fejemben, de nem tudom, hogy mikor tudnának találkozni! Ha nem dolgozik, akkor itthon van, igaz semmit nem ér!
2009. nov. 5. 12:40
nem lehet,hogy férjednek is van valakije?
128. Secret83 (válaszként erre: 126. - Zselice)
2009. nov. 5. 12:36
Igazad van Neked is! Nem viccből nem akarom, hogy otthagyja a családját!Jó nekem ez a második hely is, csak legyen nekem! A férjem már nagyon jó lenne, ha észbe kapna egy kicsit, de nem fog, vagy ha fog, akkor már lehet késő lesz! De ő akarja így! Látja rajtam, hogy nem vagyok boldog, mégsem tesz semmit, hogy azzá tegyen!
127. Zselice (válaszként erre: 123. - Secret83)
2009. nov. 5. 12:27

Hát kábé ezt lehet tenni.

Légy boldog:)

126. Zselice
2009. nov. 5. 12:23

Szerintem se hagyd ott férjed.. nagyon nagy esélye van, hogy ez az érzés úgy ahogy jött, el fog múlni egy-két év múlva max. Meg ha valakinek gyermeke van, akkor már a szülő felelősséggel tartozik azért, hogy egész családban nőjön fel. Három gyerek mellől nem szabad eljönni.

Ha abbahagyni nem bírod, inkább bújkáljatok ameddig lehet. Pedig az igazi megoldás az lenne, hogy Vége. A családi összejövetel úgy érzem csak kifogás magad előtt is, nincs az minden héten... Majd felváltva jártok rá.

De nehéz helyzet, adja a Jóisten, hogy ne kerüljek ilyenbe. Hátha a férjed egyszer rájön, hogy van más az életedben, és észbekap, hogy visszaszerezzen Téged.

Na most írtam egyik oldalt, is meg másikat. Még annyit, hogy a magad boldogsága addig lehet a legfontosabb sztem, míg nincs gyerek. Utána aztán az övé az.

125. Secret83 (válaszként erre: 124. - Etikat)
2009. nov. 5. 12:21
Köszönöm! Aranyos vagy! Nagyon sok erőt adtatok!
124. etikat (válaszként erre: 123. - Secret83)
2009. nov. 5. 12:17
Ez a helyes meglátás, látod ? Gratulálok, légy boldog !!! Ez a lényeg !!!
123. Secret83 (válaszként erre: 122. - Etikat)
2009. nov. 5. 12:13
Hát én is így vagyok vele! Nem fogok neki könyörögni! De tudjátok mi a legszebb! Már nem egyszer mondtam neki, hogy meg fogom csalni, amiért ő nem törődik velem! S azóta sem történt változás! Szóval ennyire érdekli! Akkor engem miért is érdekeljen? Amíg a másik fél nem mondja azt, hogy hagyjuk abba, addig én sem fogom azt mondani!Miért mondanám!Ha viszont neki elég, akkor tiszteletben tartom, mert szeretem őt annyira, hogy elengedem, ha így döntene egyszer!
122. etikat
2009. nov. 5. 12:02
Szeresd ezt a férfit amíg csak lehet ! amíg tartanak az érzések !!! a férjed meg hagyd, had pihenjen, várd meg hogy Ő közeledjen ha akar valamit ! Miért koldulnád tőle a szerelmet, ha a másik, tálcán kínálja !
121. Secret83 (válaszként erre: 120. - 874eb11dfd)
2009. nov. 5. 11:48
A szakítás ügyében is sok a DE! Hidd el! A férjem meg nem embereli meg magát! Tegnap este is gyertyát gyújtottam, s úgy vártam haza, azt ígérte, hogy mellém bújik! Ehelyett hazajött, elfújta a gyertyát, becsukta rám az ajtót, s leült tévézni! Erre mit mondjak?
2009. nov. 5. 11:27

hjjaj, de bonyolult helyzet! Tényleg annyi DE van, hogy akkor legjobb tanács az,hogy vége... :((

Csak úgy tudod elfelejteni, ha nem hív, és nem jártok gyakran családi eseményekre...

Férjed meg kicsit megemberelhetné magát!!

119. Secret83 (válaszként erre: 118. - 874eb11dfd)
2009. nov. 5. 11:20
ÁÁÁÁÁÁÁ! Nem lehet! Anyám már így is ki van akadva, hogy a múltkor látott vele egy kávézóban! Pedig akkor csak beszélgettünk! Nem akarom, hogy otthagyja a családját! Hülyén hangzik, de ahhoz túlságosan szeretem a feleségét és a gyerekeit is!
2009. nov. 5. 11:11
komolyak a szándékaitok, akkor ne csapjátok be a férjed, az ő családját , és nagy családot. Abban nincs semmi rossz,ha egymásba szerettetek :) És a másodunokatestvér amúgy se közeli rokon, csak hülyén hangzik,hogy unokatestvér...nem is értem miért hívják így...
2009. nov. 5. 11:01
Csajok! Most hívott telefonon! Most még jobban bőgök! Olyan aranyos volt!
116. etikat (válaszként erre: 112. - Secret83)
2009. nov. 5. 10:55
Ne bőgjééé,- mosolyogj !!! akkor szép leszel hétvégére és mindent bele !!!!!!!! Drukkolok neked nagyon !!!!!!!!
2009. nov. 5. 10:54

Secret, ne sírj, inkább tegyél valamit. Gondolom te is tudod,hogy mi a jó megoldás! Ne húzd az időt!!

Gondolom azért hibáztatod magad, mert félsz ettől a másoduncsi dologtól. Én meg utánaolvastam, és nincs semmi abban,hogy másodunokatestvér.! És különben se kell mindenkinek tudnia.!

114. etikat (válaszként erre: 102. - Mamika2)
2009. nov. 5. 10:51
Hát még Én ! Má sárgulok az irígységtől :) Engem szeretne valaki ennyire !:)Éljen a szerelem !!!!!!!!!!
2009. nov. 5. 10:51
Olyan jól esnek a szavaitok! Köszönöm! Féltem, hogy majd mindenki lehurrog, s közlik, hogy mekkora k. vagyok! De jó, hogy nem így történt! De miért magamat hibáztatom?????????
2009. nov. 5. 10:48
De most is reggel óta bőgök! :(((((
111. Secret83 (válaszként erre: 106. - 874eb11dfd)
2009. nov. 5. 10:48
Hidd el, én nem hagynám! De nem tudok mit csinálni! Küzdök, ameddig van erőm, s próbálom legalább a mostani kapcsolatunkat fenntartani!
110. Secret83 (válaszként erre: 108. - Mamika2)
2009. nov. 5. 10:47
Nem tudok Vele menni! Ő elmegy hétfőn és csak pénteken vagy szombaton jön haza! Meg amúgy is egész nap tárgyal és rohangál, napi 15 órákat dolgozik! Nem lenne ideje velem foglalkozni!
109. mamika2
2009. nov. 5. 10:46
Nincs vidéki rokon?
108. mamika2
2009. nov. 5. 10:46
Bármit, csak menj vele!:)))
107. 874eb11dfd (válaszként erre: 105. - Secret83)
2009. nov. 5. 10:44
elmész a barátnődhöz...
2009. nov. 5. 10:44

sziasztok :D Megint itt vagyok. :D

Secret, ha szeretitek egymást ne hagyjátok annyiba a kapcsolatotokat. :):)

105. Secret83 (válaszként erre: 104. - Mamika2)
2009. nov. 5. 10:38
Hogy utazzak? Mit mondjak a férjemnek?
104. mamika2
2009. nov. 5. 10:36
Utazz vele!:)))))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook