Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha epekövem van, miket ajánlott enni? fórum

Ha epekövem van, miket ajánlott enni? (beszélgetős fórum)


2009. nov. 4. 06:56
Minden ételből a zsírszegény változatod eheted. Pl sovány tejtermékek, sovány húsok, stb. Zöldségek közül kerüld a puffasztóakat, bab, káposzta, lencse. Sokaknak okoz problémát a tojás is. Elsősorban magadon kell megfigyelni, hogy mely ételek okoznak gondot.
3. Serry (válaszként erre: 1. - Peppelínó)
2009. nov. 3. 22:22
Szia Egy másik epés fórumon már leírtam.
2009. nov. 3. 22:13

Szia


A tiltó lista az a : zsiros, fűszeres és rostos!!!

Nekem 2 hónapja volt a műtétem, előtte ezt próbáltam betartani, de a végén már az engedélyezett rizstől is görcsöltem!

Viszont műtét után már bármit ehettem pár nap múlva, nem volt semmi bajom.De azért nem árt betartani a 4-6 hetet azt mondják, műtét után.

Viszont nekem 200 db 3-4 mm köveim voltak, ugyhogy nem csoda ha utána semmi bajom nem volt már:)

A szopihoz sajna nem tudok hozzászolni, mert nekem az első görcsöm utáni nap elment a tejem...:(

2009. nov. 3. 22:07
Érdekel, hogy most miket ehetek, amiktől nem görcsölök, és majd a műtét után is miket javasolt? Ha szoptatok milyen gyógyteát ihatok, hogy kevésbé görcsöljek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook