Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kreatív hét, avagy unokahugica nálunk nyaralt! fórum

Kreatív hét, avagy unokahugica nálunk nyaralt! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kreatív hét, avagy unokahugica nálunk nyaralt!

2009. nov. 8. 14:37
Nagyon jó!! :) Elolvastam a naplót is! Öcsém 4 éves, majd ha jön hozzám, kipróbáljuk!!! :)
10. raczne-gabriella (válaszként erre: 9. - Feheriklara65)
2009. nov. 6. 20:59
köszike :-)))
2009. nov. 5. 16:31
Nekem eszembe se jutott volna hogy ilyen dolgokat is lehet a gyerekekkel készíteni, minden elismerésem a tiéd, hihetetlen hogy milyen kreativítással rendelkezel, három gyerek mellett, a türelemről nem is beszélve, GRATULÁLOK!
2009. nov. 5. 14:57
Én is csatlakozom az elismerők sorához:) Elolvastam a naplód, és a gyerekek mellett Téged is irigyellek. Én sokszor érzem azt, hogy nem tudok mit kezdeni a rendelkezésemre álló idővel... DE MOST leírtam a sógyurma és csiríz receptet és mi is belevágunk a dekorba :) Jön a karácsony és a gyerekszoba sosem lehet elég díszes...
7. raczne-gabriella (válaszként erre: 6. - Bambuc)
2009. nov. 4. 14:56
köszi, igyekeztem :-)
2009. nov. 4. 09:19
Nagyon ügyes vagy, olvastam én is a naplódat, tényleg egy tartalmas, és kreatív hetet találtál ki a gyerekeknek.
5. raczne-gabriella (válaszként erre: 4. - Rolvisa)
2009. nov. 4. 00:51
hm háztartási ismeretekre én is jártam :) csak nálunk háztartástannak hívták
2009. nov. 3. 22:53

Nagy élmény, a gyerekekkel való foglalkozás, ha ők is élvezik.Rájuk erőltetni nem szabad semmit.Ez a korosztály az, akik még óhajtják a foglalkozásokat. Nagyon ügyesen szervezted a napjukat.

Már nyugdíjas pedagógus vagyok,de visszaemlékszem a felsős lányoknak tartott kézimunka szakkörökre,nagyon szerették.Ilyen foglalkozás volt még, hogy háztartási ismeretek.

Délután,iskolai időn kívül történt és nagyon szerették a lányok.Igazi kis közösség alakult ki ezeken a foglalkozásokon.Nagyon jó alkalom a beszélgetésre,tapasztalatcserére. Néha még most is kapok visszajelzést, hogy jól érezték magukat.

Nem lehet elég korán elkezdeni.A közös munka élménye személyiség fejlesztő.

3. raczne-gabriella (válaszként erre: 2. - Kkrisztina76)
2009. nov. 3. 22:31
köszönöm :)
2009. nov. 3. 20:49
Csak gratulálni tudok. Elolvastam a naplót is. Fantasztikus.
2009. nov. 3. 16:03
A három-négy éves gyerekekkel nagy élmény kreatív dolgokat csinálni, és mindamellett, hogy jól szórakoznak, el sem hinnénk, mi mindenük fejlődik közben. Az sem mellékes természetesen, hogy mi magunk is jól mulatunk velük, és csak ámulunk-bámulunk, hogy mikre nem képesek.

Ugrás a teljes írásra: Kreatív hét, avagy unokahugica nálunk nyaralt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook