Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » "az élet a legjobb méreg" avagy hétköznapi bosszúságok.... fórum

"az élet a legjobb méreg" avagy hétköznapi bosszúságok.... (beszélgetős fórum)

1 2
35. SF
2012. jan. 2. 17:17
Nekem ma a legnagyobb méreg, hogy ha a héten el tudnék küldeni egy levelet a kiadómnak, akkor a jövő héten utalnák a jogdíjat. Erre nem most krepál be a nyomtatóm? Nehogymár ki tudjam nyomtatni azt a nyomorult szerződést, amit el kéne küldenem!
34. Ncilány (válaszként erre: 32. - Ncilány)
2009. nov. 4. 20:42
ja és gyorsan befejezzük a dumcsit
33. 00346cf747 (válaszként erre: 32. - Ncilány)
2009. nov. 4. 20:34
Kedvencem az az ügynök, aki szerint nyertem valamilyen használati tárgyat. Tök ingyen van, csak menjek el érte valahová, és hallgassak meg egy előadást. Mondom, hogy nem megyek, esetleg elhozná? :D Ja, úgy nem érvényes.
32. Ncilány (válaszként erre: 31. - 00346cf747)
2009. nov. 4. 20:33

Egy ilyen hívásnál visszakérdeztem a hölgytől. Tudja mit jelent az a jel a telefonszámunk mellett??

Kioktattam, mondja meg a főnökének...

De egyszer jutott eszembe, többször nem.

Hívtak nyaralás velness, mikor voltam ( tunk )üdülni utoljára? hány évesek vagyunk??

Azt feleltem az utóbbi XX évben annyit mondtam ahány éves vagyok...

31. 00346cf747 (válaszként erre: 30. - Ncilány)
2009. nov. 4. 20:24
Ezt nem tudtam, sőt nem is vettem észre még. Jó ötlet!
30. Ncilány (válaszként erre: 26. - 00346cf747)
2009. nov. 4. 20:17

Telefonkönyvbe a nevünk mellett van egy § jel. Tudjátok mit jelent??

Kereskedelmi céllal nem hívható.. valami ilyesmi.. Mégis gyakran hívnak..

29. 00346cf747 (válaszként erre: 27. - Klenca)
2009. nov. 4. 20:15
Fogalmam sincs, mi lehet az.
2009. nov. 4. 20:13

A kettő egybe tartozik Valamiért nem engedte bemásolni.

" Nyereményét kérje e-mailben . . . . . . itt valami email cím miatt nem engedte. azt hiszem "

27. klenca (válaszként erre: 26. - 00346cf747)
2009. nov. 4. 20:13
...és ha lemaradsz az ÉLETED NAGY LEHETŐSÉGÉRŐL?
2009. nov. 4. 20:11

A különböző ügynökök, akik a termékeiket el akarják sózni, telefonálgatnak. Megértem, hogy ez is egy munka, és élni kell valamiből, de nem gondol arra, hogy ő ugyanúgy utálja a zaklatást?

Tessék már végre felfogni, hogy az emberek nem vesznek terméket, szolgáltatást azért, mert éppen valaki el akar adni. Majd ha kell valami, úgyis megkeressük.

25. klenca
2009. nov. 4. 20:11

A múltkor, még az őszi szünetben drága lányomnak pénteken eszébe jutott, hogy az orvosa röntgent írt ki.

El is mentünk, ahol ki volt írva, hogy a rendelés 14,45-ig tart.

14,05 volt. Természetesen már nem készítették el a felvételt, mert már szétszedték a gépeket, s elkezdték fertőtleníteni...

Mutattam nekiaz általuk kitett táblán a kiírást, hogy 14,45-ig el kellene készítenie, s még neki állt feljebb.


Háááát, nálam felment a pumpa:((

2009. nov. 4. 20:10

Ne vegyétek fel a telefont ha ilyen számról van hívásotok és ne hívjátok vissza, mert alkalmanként ez kb. 20.000 HUF-os költséget is

jelenthet.

Annyi furcsaság van a dologban, hogy nagyon korán, kb. 3-4 csörgés

után lerakják a telefont. A telefonhívások este történnek!


"Ha a telefon használ Wi-Fi hálózatot, akkor egy speciális eszközkészlet (toolkit) segítségével lehallgathatóvá válik az áldozat készüléke és a Wi-Fi egység közötti adatforgalom - ezzel a támadó megszerezheti a célpont e-mail bejelentkezési adatait."


" Ha totálisan ismeretlen a szám, ne vegyük fel! Persze ha van hívószám


kijelzése és látod azt ki hív!

Ha pedig nem fogadott a hívás, ne hívjuk vissza!!"


" Zavarosban mobilon-Újabb mobilos lehúzás hazánkban


Érdekes SMS-t fogott el a VirusBuster. Az angol szöveget egy bulgáriai


számról küldték egy itthoni készülékre, s magyar fordítása így hangzik:


"Gratulálunk! Ön egymillió fontot nyert az o2 mobil lottójátékán.


Nyereményét kérje e-mailben ......

Ha valaki az összeget látva oly mértékben elveszti a józan eszét, hogy azt hiszi: a nyeremény csakugyan létezik, az mindenképp rosszul jár. Először is azért, mert csalódnia kell. De történhet ennél rosszabb is. Ha mondjuk megpróbálja felhívni a küldő számot, lehet, hogy több árirányításon keresztül valami méregdrága fizetős szolgáltatásnál landol. Ha ír "Dr. West"-nek, lehet, hogy válaszul arra kérik: a nyeremény átvételének előkészítéseképpen utaljon át egy kisebb összeget egy megadott számlára. Vagy csak egyszerűen felkerül "Dr. West" címlistájára, s így bőséggel dől majd hozzá mindenféle kéretlen levél -- akár vírusos csatolmányokkal is.


A VirusBuster munkatársai kis nyomozással kiderítették: az SMS-hullám, mely most a magyar mobil előfizetőket is elérte, Indiából indult. Az ázsiai ország vezető gazdasági napilapja, a Business Standard már hónapokkal ezelőtt meglehetősen terjedelmes cikket szentelt a VirusBuster által elfogotthoz megszólalásig hasonló üzeneteknek. Az írás alatt olvasói


levelek sokasága igazolja, mennyire aktuális volt a témaválasztás.

*forrás: Virus Buster


Ne vegyetek olyan hivást fel ahol nincs szám!!!!Életveszélyes. Egyszer ilyentöl sültem ki.


( Ezeket egy másik fórumról másoltam be ).

Tényleg vigyázni kell a mobilnál. Ja és hasonlóra panaszkodtak a vezetékesnél is. Nem emlékszem hogy az mi volt.

Van ettől jobb méreg minthogy jól félrevezeetnek..

23. klenca
2009. nov. 4. 20:07

Munkanélkülin vagyok, kb 100 000Ft-tal kevesebb a bevételem, mint a kirúgás előtt.

Nem segélyeket szeretnék, csak dolgozni, pénzért.


Ma elővettem a házikasszát megnézni hova mennyit kellene fizetni.


Ötletem sincs, mit hogyan fogok elrendezni.:((

2009. nov. 4. 20:03

Késő éjszakai telókkal vigyázni kell. Hallottam olyasmiről, hogy nem az ő számlája fogy!! A tied akit hívott.

Régen kaptam ismerőstől és máshol is hallottam erről.

ÁTVERÉSriport.


Vigyázzatok! Aki a Windows Live Messenger-t használja az msn-hez,


annak a lap alján időnként megjelenik egy IQ-teszt. Ez egy nagy

átverés!!!!! Ha rákattintasz és megcsinálod a feladatot, a

telefonszámodat fogja kérni "a válasz" megküldéséhez. Ha itt megadod a

számodat és a tovább gombra kattintasz, kapsz egy sms-t és ebben a

pillanatban 1.080,- forintot (Ezernyolcvan forintot) levonnak a

kártyádról, előfizetésedről! Innentől kezdve az IQ-tesztről már szó

sincs, hanem tagja lettél a "dada klubnak", és ami a legszörnyűbb:

HETENTE le fog vonni újabb 1.080,- forintokat a rendszer, egészen

addig, amíg ki nem lépsz a dadából. De kilépni sem egyszerű, mert a

honlapon nincs rajta, hanem egy telefonos automatát hívogathatsz

munkaidőben... Szóval ez a jelenlegi LEGNAGYOBB CSALÁS, ami kimondottan

a diákságot célozta!


Kedves Ismerősök!


Szeretnénk felhívni figyelmeteket arra, hogy megjelent egy

kalóztelefonszám, amely a következő számjegyekkel kezdődik:

4478.....

21. 6c5f346e46 (válaszként erre: 20. - Krisztacska28)
2009. nov. 3. 20:41

a legjobb védekezés mindig a támadás..:)))

ha majd vissza nyal neki a fagyi,akkor leakad,tuti...:)

20. krisztacska28 (válaszként erre: 18. - 6c5f346e46)
2009. nov. 3. 20:35
Mindegyik szuper ötlet:DHogy én ezekre nem gondoltam?:DD
2009. nov. 3. 20:11

Bankkártyás tranzakciónál ha a sarkamba vannak, KIFEJEZETTEN UTÁLOM.

Egyszer megkérdeztem a biztonsági őrt : megverhetem ha mögöttem áll a sarkamba, a vásárló?? Olyan mintha a kódomat akarná lesni...

18. 6c5f346e46 (válaszként erre: 17. - Krisztacska28)
2009. nov. 3. 20:07
beszélgess vele kicsit,had legyen jó kövér számlája vagy vedd fel és tedd félre a telefont,anélkül,hogy beleszólnál,had menjen a pénze feleslegesen,ha ez sem válik be,akkor jöhet a B terv és küld el melegebbre....:)
2009. nov. 3. 20:03
:))Jó ötlet,ha még hív felveszem és jól elküldöm oda ahova gondolom...:@
16. 6c5f346e46 (válaszként erre: 15. - Krisztacska28)
2009. nov. 3. 20:01
én is jártam már így,felhívott vki és a pasiját kereste...de tisztán hallatszott a hangján,hogy pasi,és hogy csak bosszantani akar...beszélgetni akarsz???gondoltam,akkor beszélgessünk,elvégre nem az én számlám megy...aztán eldúrvult a dolog,mert már éjjel is hívogatott,egyszer hajnal 2kor épp "jókedvemben" talált,hogy felébresztett,elküldtem a k..va annyába,azóta nem hívott...
2009. nov. 3. 19:54
hogy már egy hete hívogat valaki"nincs szám"ról...Csomószor kinyomtam,de így se kapcsol az illető...:S
14. 6c5f346e46 (válaszként erre: 12. - Zselice)
2009. nov. 3. 19:48
:DDDD
13. mohonc
2009. nov. 3. 16:04
Engem most az dühít, hogy kitalálták a munkahelyemen, hogy sürgősen kell erkölcsi bizonyítványt szerezni, mert igaz, hogy 15 éve ott dolgozom, de hirtelen kíváncsiak lettek, hogy feddhetetlen vagyok-e. Meg persze mindenki, aki ott dolgozik. Szóval csináltunk egy kis bevételt a költségveteésnek.
2009. nov. 3. 16:04
egy légy repked a fejem körül, leütni nem tudom, már megőrülök tőle...
11. 319cd6978b (válaszként erre: 10. - 319cd6978b)
2009. nov. 3. 15:58

isten (csupa kisbetűvel ahogy manapság szokás)

Kimaradt egy nem onnan hogy engem * izgat.

2009. nov. 3. 15:56

Én elég nyugis vagyok. Egy vállrándítással szinte bármit elintézek.

Ami miatt legutoljára bosszankodtam hogy a dvd lejátszó az istenért sem akarta pörgetni a lemezt és nem is olvasta be csak kb tizenötödjére, pedig még nincs egy éves.

Ma vettem egy pulcsit és az eladó csaj nem ütötte be én meg ott álltam a pénztárnál, a visszajárót már odaadta és nézett rám nagy boci szemekkel. Megkérdeztem hogy a blokk bennevan? Erre: "Oooopsz. Ez teljesen kiment a fejemből" De igazából ez engem izgat.


"Az az igazság hogy teszek rá mások mit gondolnak rólam. Tapasztalataim szerint az érdeklődés az elvárások anyja, az elvárások pedig csalódást szülnek. Tehát a csalódás elkerülésére a legjobb mód ha semmi sem érdekel. A=B=C=A vagy valami ilyesmi. Az sem izgat igazán hogy jó vagy rossz ember legyek e. Ahogy én látom, mind a kettő szívás. A rosszakat a társadalom törvényei sújtják, a jókat pedig Murphy törvényei."


Én ezt vallom

2009. nov. 3. 15:04
csak azért kérdezek mert így még nem jártam,de mindig az jön ami még nem volt...reggel érkezett a kártyámra pénz,nagy fityekkel megyek tankolni és nincs rajta egy vas sem...a bank levonta,csak engem felejtet el értesíteni róla...úgyhogy mehettem a szomszédba kölcsönkérni,holnap meg a bankba,hogy miért is???????tele a hócipőm velük...de most felveszem a plépofát és kiosztom őket,mert ez már a sokadik....
8. 6c5f346e46 (válaszként erre: 6. - Nyanyus69)
2009. nov. 3. 15:00
mocskos bürokrácia...
7. 6c5f346e46 (válaszként erre: 4. - E1e9ab571d)
2009. nov. 3. 14:59
nem hiszem,hogy megvert volna,szimplán lelőtt volna..:(
2009. nov. 3. 14:53

A 9 éves fiamnak 46 ezer forintba kerül a szemüvege. Ebböl több,mint 30 ezer a speciális lencse.

Megszünt a támogatás augusztustól.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook