Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelent az, ha valakinek azt mondják, hogy fehér az aurája? fórum

Mit jelent az, ha valakinek azt mondják, hogy fehér az aurája? (tudásbázis kérdés)


1 2
33. Agines
2010. márc. 13. 15:02

Megtaláltam újra. :)

[link]

32. Agines
2010. márc. 13. 14:49

Keresztes Ildikó zöld színű aurájának elemzését hol találom?

Nemrég megtaláltam,de most nem találom. Az auracentrum.hu-n is van egy kép, de ott nem tudok ráklikkelni az elemzésre.

31. dbc526ea53 (válaszként erre: 28. - Agines)
2010. márc. 11. 22:35
Kérdezd meg attól akit mondtam neked,ha akarod hívd fel holnap,hogy megnyugodj! Nyugi!
30. 4b6a2525df (válaszként erre: 28. - Agines)
2010. márc. 11. 21:30
Csak annyit, hogy akkor én már rég nem lennék itt:)
29. 274c9996b8 (válaszként erre: 28. - Agines)
2010. márc. 11. 18:32
Semmit :)
28. Agines
2010. márc. 11. 18:23

"A fehér: súlyos betegség, szintetikus behatás (drogok). Miért is jelent a fehér szín az aurában problémát? Mert a fehér leginkább a zajra hasonlít, nem olyan, mint a harmonikus színtónusok összessége. A fehér aura az egység hiányát jelzi mind testben mind lélekben. Néhány órával a halál beállta előtt, az aura fehérré válik, és nagyban növekszik az intenzitása. "


Erről mit gondoltok?

27. boszi1968 (válaszként erre: 21. - 1895a9a2fb)
2009. dec. 19. 14:49
rosz helyre tévedtél.tudod mit a te aurád elég fekete lehet.miért bántasz meg olyanokat akik hisznek az ilyenbe.ha tudnád hogy mi minden létezik.azért mert te nem látod attól még az van.
26. 274c9996b8 (válaszként erre: 23. - 4b6a2525df)
2009. dec. 18. 16:08

-:)

Az erdekesseg szerintem inkabb az hogy , mekkorra a kiterjedese , szerintem.

25. 4b6a2525df (válaszként erre: 21. - 1895a9a2fb)
2009. dec. 18. 15:48

Ha ezt nekem irtad, valamelyest egyet is értek veled, nem is foglalkozommár vele, amig foglalkoztam azt addig is más kérésére tettem, szóval nem saját meggyözödésböl.

Igazad van, hogy "hömérsékletileg kapja el az illetöt. Viszont ami tetszett benne, az a csakrák állapotának a kivetitése. Mivel tudtam melyik csakra milyen szervhez tartozik, annak állapotából szinte minig meg lehetett állapitani, hogy mely szervvel van gond. De erre már vettem egy komolyabb gépet.

(bocs, de nincs egy csomó hosszu betü ezen a billentyün)

2009. dec. 18. 15:46
Azt gondolja, hogy mondott valamit, és Akinek, Ő azt gondolja, hogy mondtak Neki valamit. Rév hit megállapodni...
23. 4b6a2525df (válaszként erre: 22. - 274c9996b8)
2009. dec. 18. 15:41
Semmilyenre:)
22. 274c9996b8 (válaszként erre: 20. - 4b6a2525df)
2009. dec. 18. 13:02

Ertelek :)

Es milyen következetesekre jutottal ?

2009. dec. 18. 12:51

Még ilyen hitet?! Hogy aura...

Pech, Ki abban keresi az életének a meghatározását pozitív vagy negatív viszonyítás szerint. Aztán meg bárki bármit állíthatna, a színhez bármilyen jelentés társulhatna. Egyremegy, kivéve ha a hitet szerepeltetjük vagy leszerepeltetjük. Mert az elég motiváló Személyileg szempontból, hiszen a hívőség és a meghiszemség alakítja ki a fizikális cselekedetre a gondolkodást persze nem egészen reálisossá.

Pölö, ha nekem lila aurám van... akkor is hidegen hagy. Nem zaklat a színhez tartozó jelentés, mivel elég ismeretanyag birtokában se nem vagyok, de ennél a kitalálásnál még Isten is jobb. Na de ha összefügg sem remek az, hogy hatféle hitben teljesedik ki az Ember, és közben osztozik százalékban az erősségin.

Szóval aurafényképező?-Mondjuk a térnek a világítását megadja. Esetleg hőmérsékletileg kapja el az Illetőt egy pillanatban vagy egy pillanatát. De azért nem a legjobb példa az ilyen arra, hogy bebizonyítást nyerjen a Személyiség kalkulálásában. Égőnek írnám.

20. 4b6a2525df (válaszként erre: 19. - 274c9996b8)
2009. dec. 18. 12:37

Ez nem teljesen igaz, ugyanis nekem volt aurafoto gépem, és magamat naponta rengetegzer mértem.

Reggel általában zöldes, majd lilás volt, és ahogy egyre telt az idö munkával ugy lett fehér, és órákon keresztül az is maradt.

2009. dec. 18. 12:19

Semmit !

Akarhanyszor lefenykepezik az auradat , minden alkalommal mas szinu :)

2009. dec. 12. 20:02

a fehér jelentése:nyugodt,kiegyensúlyozott állapot.

misztikumi érzelmek,

hatodik érzék,

szűzies tisztaság,

barátságos viselkedés.

2009. nov. 2. 09:57
Én azt hallottam a fehér aurájú emberek magas IQ-val rendelkeznek...
16. f111b04f6f (válaszként erre: 13. - 37bcf9eb8e)
2009. nov. 2. 09:22

Előre Megköszönöm, ha megosztod velem.


Ezt a megjegyzésem, nem kell kötelező,manipulatív észrevételnek venni.


Csak, ha akarod akkor oszd meg velem.

15. f111b04f6f (válaszként erre: 13. - 37bcf9eb8e)
2009. nov. 2. 09:19

Ez egy olyan témakör, amit főleg csak elméletből ismerek, így nincs igazi kompetenciám ez ügyben.

Szerintem sokan vagyunk így.

Max. a személyes véleményem.

Az jó, ha van vakin PLUSSZ védelem, mert hogy szerintem "mindenkin" van, csak legföjjebb nem így hívják, hanem angyaloknak, segítőknek....stb.

Azért kíváncsi lennék erre a védelemre.

Nálad, hogy nyílvánul meg, mitől bizonyosságként és nem hitként jelentkezik?

Ha ez kényes téma, írd meg privátban.

2009. nov. 2. 09:05

Az auráról van még jó néhány észrevétel itt a Hoxán is. Elég ha az aurára rákeresel.

Az igazságot nem biztos, hogy fogod tudni belőle(magam sem), de legalább tájékozódhatsz mások ezirányű véleményéről, ellenvéleményéről.

Helyénként igen viharos jelleget ölt a hozzászólások "összessége".

13. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 11. - F111b04f6f)
2009. nov. 2. 09:03
Nem hiszem, hanem tudom, hogy van védelem rajtam.Csak megdöbbentem amikor az illető mondta-aki egyébként ezt nem tudhatta, hisz sosem beszéltem neki a dolgaimról.
12. f111b04f6f (válaszként erre: 9. - 37bcf9eb8e)
2009. nov. 2. 08:59
AZ ELŐBBI ÉSZREVÉTELEM NEM VONATKOZIK AZ ÁLTALAD HIVATKOZOTT SZEMÉLYRE.
11. f111b04f6f (válaszként erre: 9. - 37bcf9eb8e)
2009. nov. 2. 08:57

Ha elhiszed, valamiféle védelem van rajtad és ennek a bizonyítékaként a fehér színt hozta fel, akkor nyert ügyed van.

Azt mondom: még ha nem is igyaz(NEM TUDOM), mindenképpen jobban jársz, ha hiszel benne.

A psziché sok mindentől megóvja az embert, ha hisz valamiben.

Apropó...!:van hitetlen ember?

A materialista is hisz legalább annyira,mint a hívő, csak a matériába-az anyagba.


Válaszom végére!

Ezekről az u.n. ezo(exo)-terikus dolgokról van ismeretem a koromnál, érdeklődésemnél fogva, de erős kétségeim vannak a jelen kor TÚL SOK, és alig eredményes önjelölt ezomestereiről, megváltóiról, gyógyítóiról.

AMIT ÁLLÍTOK, NEM LÉGBŐL KAPOTT.

2009. nov. 2. 08:54

Az aura egy bonyolult, és összetett dolog.

Ha igazán érdekel valakit az olvassa el: Hodnik Ildokó: A lélek teste c. könyvét.

Az aurafotózásról: Nagyon leegyszerűsített dolog, és a pillanatnyi lelkiállapotot tükrözi.

Ha 2 perc múlva megnézeted, akkor már más szin jön ki.

Tapasztalatból tudom, mert volt nálam auraforógép és 5 percenként ráraktam a kezem, és elég sok ideig mindig más szin jött ki.

Amit érdekességként tapasztaltam, hogy ha pl reggel először fehér volt az aurám, utánna indigó,majd zöld, azután még más-más, de délutánra beállt fehérre.

Ugyanez volt jellemző a lila szinre is.

Szóval magamon azt tapasztaltam, hogy kb 3-4 óra eltelte után beállt egy szinre és az maradt órákig.

2009. nov. 2. 08:34

Köszönöm, igy már érthetőbb.


+ találtam egy linket:


[link]


+ az illető aki mondta, még valami féle védelemről is regélt nekem. Hogy valamilyen nagyfokú védelem van rajtam.

2009. nov. 2. 08:30

Minden ember szeretné, ha FEHÉR esetleg arany, ezüst, lila, indigó(nagyon divatos), -meg kitudja még- színű legyen az aurája.

Én magam ezek közül egyiket sem szeretném, mivel önmagában bármelyik szín egyedül, más színek nélkül nem létezik.

Most egy kicsit agyalok, de lehet nem járok messze az igazságtól: ha valakinek fehér az aurája? Lehet befuccsolt az aurafényképező, vagy lehet az embernek annyi.

Szerintem és ismereteim szerint ilyen abszolút formában nem létezik. Olyan lehet, hogy az alapvető színdominancia a fehér, vagy bármilyen szín. Azt már szépen ecsetelték, mik a fehér színre vonatkozó jellemzők. Viszont ez nem feltétlenűl azt jelenti, hogy ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezik az egyén, DE LEHET, hanem inkább az adott pillanat lelkiállapotra utal.

Az pedig, hogy a tudományos világ ez ügyben milyen állásponton van, azt valószínúleg meg fogjuk még tapasztalni, mert ez oldal véleményét sem fogjuk elkerülni. Röviden: erősen szkeptikus.

Kinek van igaza? Hát......., olyan mint a tyúk meg a tojás esete.

Végezetül. Ha, netán valamelyik ismerősömnek, barátomnak "pöttyös" az aurája attól még nem lesz nálam kisebb, de több se ha esetleg "gyémánt" aurája van.

7. Sylvia81 (válaszként erre: 6. - 4b6a2525df)
2009. nov. 2. 08:23

Hűha... Akkor mi lenne, ha még értenék is hozzá??? Nem túlságosan vagyok otthon a témában. :)

Az arany meg valami megvilágosodott-félét jelent, vagy ilyesmit, nem?

Nekem egyszer azt mondták, az enyém halvány kék. De aztán hogy ebből mennyi igaz, annak már nem jártam utána. :) Valahogy sose jött ki úgy a lépés és az anyagiak... :(

6. 4b6a2525df (válaszként erre: 5. - Sylvia81)
2009. nov. 2. 08:16
Ennél jobban nem tudtam volna én sem megfogalmazni:)
5. Sylvia81 (válaszként erre: 4. - 37bcf9eb8e)
2009. nov. 2. 08:03

"A mindent befogadás, a tisztaság színe."

Ezzel a mondattal az elején azért más megvilágításba kerül a kaméleonos mondat... Én nem úgy értékelném, hogy "utánozós majom" vagy, hanem sokkal inkább úgy, mint egy olyan egyéniséget, aki kiforrott, harmonikus, de mégsem fafejű, hanem érzékeny mások hangulataira. Szóval a leírás alapján lelkileg-viselkedésileg nem tudnálak olyannak elképzelni, mint egy elefántot a porcelánboltban...

4. 37bcf9eb8e (válaszként erre: 3. - 4b6a2525df)
2009. nov. 2. 07:44

"energetikai kaméleonok, és ezért könnyedén veszik fel mások jellemzőit, viselkedésmintáit, érzelmeit és gondolatait. "


A dolog érdekessége, hogy sosem utánzok másokat, viszom abszolút érzem mások energiáját, hangulatát stb-t.Ezért ezt kifejtenéd bővebben?, mert így elég félreérthető.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook