Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Multifunkciós elektromos sütőnél mit jelent a "hagyományos sütés"? fórum

Multifunkciós elektromos sütőnél mit jelent a "hagyományos sütés"? (tudásbázis kérdés)


11. kobagabi (válaszként erre: 8. - Zani)
2009. nov. 2. 22:31
nem olyan vészes az meglátod. És adnak használati utasítást is hozzá, meg sütési infót, mit hány fokon, milyen funcióval kell sütni. Nekem eddig minden sikerült benne:) Ja!!! És a villanyszámlán észre se veszem. Bár tény, nálunk jobbára hétvégén van használva:)
10. zani (válaszként erre: 9. - Xti_)
2009. nov. 2. 20:18
igen, számítok erre is,de vajon mennyivel fogja megemelni? ha mindennap használom. A energiaosztályú, max fogyasztása 2,5 kw
9. xti_ (válaszként erre: 8. - Zani)
2009. nov. 2. 12:04
sajnos arra is számítanod kell, hogy a villanyszámlád drasztikusan megugrik.
8. zani
2009. nov. 2. 11:59

remélem én is szeretni fogom, de egyelőre még olyan fura ez a sok funkció. a gázt csak meggyújtjuk és tekergetjük h kisebb v nagyobb legyen a láng, olyan egyszerű.

mire kitapasztalom ezt a sok lehetőséget... légkeverés, légbefúvás, grill, turbógrill, (mi van??? nem is értem ) biztos odaégetek egy pár adagot mire újra profi leszek :)

7. kobagabi (válaszként erre: 6. - Zani)
2009. nov. 1. 21:14
így van:) Nekem 1 éves, és imádom:)
6. zani
2009. nov. 1. 20:14
köszi, akkor mostmár nyugodtan fogom megrendelni a csodamasinát. első látásra beleszerettem de ugye ezeknél első a praktikum és csak második a szépség.
2009. nov. 1. 20:09
a hagyományos sütés az eleve az alsó, és a felső sütés:) Vagyis együtt a kettő.
4. zani
2009. nov. 1. 20:06

Most készülök sütőt vennide még sosem volt elektromos sütőm. ezt írja a leírás:

7 multifunkció:

- hagyományos sütés

- hőlégbefúvás

- légkeveréses alsó sütés

- gyors kiolvasztás

- grillezés

- turbó grillezés

- pizzasütés

mivel nincs kiírva külön h alsó sütés, felső sütés, ezért vagyok bizonytalan, most akkor ez tudja ezeket a funkciókat? bocs h hülyeséget kérdezek de tényleg nem értek hozzá :)

2009. nov. 1. 19:43
Nem kapcsolod be a hőlégkeverést,grillezést stb.....vagyis az olyan funkciókat,amik a régebbi sütőknél nem voltak.
2009. nov. 1. 19:41

nekem ilyen van:)

Azt jelenti, hogy az alsó, és a felső fűtőszál is bekapcsol, ált. a sütiket, husikat így kell sütni. És a sütő közepére tenni a tepsit. Azt hiszem 3. fok.

Ha van még kérdésed, válaszolok szívesen..

1. zani
2009. nov. 1. 19:33
Multifunkciós elektromos sütőnél mit jelent a "hagyományos sütés"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook