Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valaki leírná, hogyan kell a nulláról elkezdeni Outlook-ot használni? fórum

Valaki leírná, hogyan kell a nulláról elkezdeni Outlook-ot használni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. dec. 7. 11:26

ez alapján meg lehet csinálni:


[link]

31. 07c4794583 (válaszként erre: 30. - Elfelejtett jelszó)
2009. dec. 7. 11:25

azt szeretnéd, hogy lejöjjenek a freemail-es levelek az outlookba?

nem nehéz használni, egyébként a freemail oldalán is le van írva, hogy kell.



arra ügyelj, hogy ha nem állítod be, hogy "a levelekből el példány a kiszolgálón marad", akkor letölti azösszes leveled a gépedre és csak ott lesz meg.

magyarul ha bemész egy internetkávézóba utána akkor csak azokat a leveleket fogod látni, amik újak (amiket azóta kaptál hogy utoljára kinyitottad az outlookot).

magyarul sehol máshol nem tud megnézni a leveleid, csak a gépen.


ha viszont beállítod, akkor a freemail szerveren is meglesz a levél meg a gépen is.

csak akkor néha törölgetni kell, nehogy megteljen a szerveren a fiók (a gépen nem tud megtelni).

2009. dec. 7. 10:14
Freemail esetén is el tudja mondani valaki hogy kell? Nekem Office-s Outlockom van, de eddig nem tudtam használni mert hülye vagyok hozzá.
2009. dec. 7. 09:53
Megvan! Köszönöm szépen!
2009. dec. 6. 11:28

Szia!


Start menü, jöbbgomb, tulajdonságok.

Tálca fül, és 'A nem aktív ikonok elrejtése' melletti Testreszabás gomb.

így néz ki:

[link]

keresd meg az outlook expresst és állítsd be, hogy mindig mutassa.


ha vistád van, akkor máshogy kell, de nem írtad.

27. koperta (válaszként erre: 26. - 07c4794583)
2009. dec. 2. 09:21
Igen, az a kis boríték jel kellene. Úgy rémlik, hogy volt, de most csak hangot ad, a kis borítékot nem jeleníti meg.
26. 07c4794583 (válaszként erre: 25. - Koperta)
2009. dec. 1. 21:03
olyat nem tud, mint a rendes outlook, hogy félig átlátszóan megjelenik az email fejléce/tárgy a jobb alsó sarokban, amit x-szel be lehet csukni vagy rákattintva kinyitni a levelet (és amúgy pár mp múlva eltűnik), de olyat tud, hogy a jobb alsó sarokban a tálcán legyen egy kis borítékjel. ez kell?
2009. dec. 1. 15:34
Microsoft Outlook Express 6-osom van, és nincs olyan beállítási lehetőség, hogy "Asztali értesítés". Csak én nem találom, vagy ebben a verzióban nincs is?
2009. nov. 1. 19:53

nagyon szépen köszönöm a segitséget és a türelmedet.

Minden jót neked!!!

2009. nov. 1. 18:36

[link]


na itten le van szepen irva 4 pontban, hogy kell beallitani ezt.


itt meg van egy pdf


[link]


hogy miket tud, pl kategorizalas is benne van.

22. 07c4794583 (válaszként erre: 20. - 1ce47ad5cd)
2009. nov. 1. 18:02
elvileg a jobb also sarokban meg kene jelenjen a windows talcan (tehat nem az outlookban, hanem ott, ahol az ora meg ezek vannak) egy kis boritek, sot, meg egy felig atlatszo apro elonezete is latszodhat a levelnek. mindjart megkeresem, hol lehet ezt beallitani, de tuti az Eszkozok, Beallitasokban, mert majdnem minden beallitas ott van. nezegesd :)
21. 07c4794583 (válaszként erre: 19. - 1ce47ad5cd)
2009. nov. 1. 18:00
hat kategorizalaskor inkabb csak atszinezed, kvazi megjelolod valamilyen szinnel a levelet, de ottmarad, ahol volt, tehat egy kupacban lesznek a levelek. mappak eseten ha a mappara kattintasz, csak az odatett leveleket latod. kinek mi a kenyelmes, praktikus. csinald, ahogy jolesik :)
2009. nov. 1. 17:54
pl létezik olyan ennél is mint a gmail-nél a tálcán lévő kis boriték ami jelezte ha üzit kaptam? Mert jelenleg kaptam már üzit mióta beállitottuk közösen :))) de nme kaptam értesitst csak akkor vettem észre amikor beléptem.
2009. nov. 1. 17:47

kérdésem még:mi a különbség ha az általad elmondott módon mappát csinálok vagy aközött amit felül"kategorizálás" cimszó alatt lehet csinálni ?


amugy ha azok működnek amiket leirtál eddig, akkor van még olyan fontos dolog amit nem árt ha tudok?


És egyáltalán mire jó ez az outlook?


(sajna muszáj ezt használnom mostantól, szeertném tudni pontosan mire jó is ez )

2009. nov. 1. 17:43

először is , hogy szépen sorban irjak midnent, tudok küldeni levelet.


ha belépek a gmail-be akkor megvan minden cuccom ami eddig is megvolt.

17. klenca
2009. nov. 1. 17:09

Szerintem először olvasd el a SÚGÓját, aztán még lesz párszáz kérdésed.:))


Imádom az Outlookot használni, sok-sok dologra jó.

16. 07c4794583 (válaszként erre: 15. - 07c4794583)
2009. nov. 1. 16:54
illetve alternativ megoldas lehetne ha imappal szinkornizalunk, nem POP3-mal, de azt maskepp kell beallitani.
15. 07c4794583 (válaszként erre: 12. - 1ce47ad5cd)
2009. nov. 1. 16:51
a mappakat pedig kezzel letre kell hozni, azt nem masolja le. jobbklatty a bejovo izen (inbox angolul, magyarul nemtom.. talan bejovo?), es uj mappa letrehozasa. ezt persze csak egyszer kell megcsinalni.
2009. nov. 1. 16:50

Igen, akartam mondani, hogy eloszor beszeljuk meg, mert nem biztos, hogy tetszeni fog. :)


Eloszor is, valoban a kimeno leveleket /tehat amit meg bongeszobol irtal/ nem tudja szinkronizalni.

Tehat ezeket kezzel kell athuzogassad az Elkuldott mappaba. Kis konnyebbseg, hogy az ablak tetejen az ugynevezett "mezoknek" (tehat kitol jott, targy, datum) tudsz a Kuldore kattintani, es akkor nev szerint abc-sorrendbe teszi a leveleket. Igy egymas alatt lesznek azok, amiknek te voltal a feladoja (tehat az elkuldottek). Ezek utan egerrel kijelolod az elsot, elgorgetsz a vegeig, nyomva tartod a shift-et es rakkattintasz az utolsora, amit te kuldtel, ezzel kijelolted az osszs ilyet. Utana nyomva tartott egerrel athuzod az Elkuldottbe. (drag & drop).


Masodszor is: tudsz sikeresen kuldeni most emailt? (Uj-ra kell kattintani.) Ha nem pipaltad be a kimeno levelezoszerver autentikaciot igenyel vagy valami ilyesmit a Tovabbi beallitasokban, ez nem is fog menni...


Harmadszor: ha most belepsz a webes gmail-be (bongeszo) akkor lehet, hogy nem latsz egy levelet se, mert letoltotte a gepedre az osszeset. ha azt szeretned, hogy amikor lehivja a gepre a leveleket, hagyjon egy peldanyt a szerveren, azt kulon be kell allitani. en igy hasznalom, mert a melohelyre nem viszem be azt a laptopom, amin be van allitva az outlook, igy a bongeszobol is meg akarom tudni nezni a leveleim, azazhogy a regebbi, mar olvasott leveleim is.

2009. nov. 1. 16:39

hahóóóóóóóóóóóóóóóóó

:)

2009. nov. 1. 16:34
szóval az összes levelem ami a gmail-en kimenő volt, most itt minden bejövő és nincs egy db kimenőm se továbbá az összes mappám egybe van szóval tök nagy a zűrzavar :((
2009. nov. 1. 16:28

hűhaaa

rámentem hogy fiókbeállitás uj fiók, m,egadtam a cimem a jelszavam és kérdezte hogy kézi beállitás avgy csinálja ő, én rányomtam hogy csinálja ő . Kiirta hogy csatlakozik a gmail-hez , utána kiirtam hogy sikeresen megtörtént és előjött itt az outlookon az összes mindenem ami eddig a gmailen volt.

Most akkor ez igy rendben van???

És hogyan kell használni?

Bocsi de még sose volt szükségem rá és tök péna vagyok :((

2009. nov. 1. 16:13
gmail-es vagyok
2009. nov. 1. 15:44

pl gmail eseten nagyjabol igy kell bellitani

[link]


ez a pabeszedablak akkor jelenik meg, ha az eszkozok menuban az E-mailfiokok almenure kattintunk.

de azert gmailhez meg kell egypar dolog, de nemtom, gmailrol van-e szo egyelore.


amugy amikor elindul az outlook, ha meg nem volt sose beallitva neki fiok, akkor egybol ott ugral, hogy ezt ird be meg azt ird be, akkor Megse-t (cancel) kell nyomni neki, es akkor utana lehet az eszkozok menut elerni.

8. 07c4794583 (válaszként erre: 6. - 1ce47ad5cd)
2009. nov. 1. 15:27
okes, nos akkor. a kovetkezo dolog, hogy mire vegzodik az emailcimed. ha freemail-es, gmail-es, stb, vagy egyeb publikus ingyenes levelezoszerveres, akkor nem ugy. viszont ha ceges vagy ilyesmi, akkor nem valoszinu, hogy be tudjuk allitani.
7. 85055abb64 (válaszként erre: 2. - 1ce47ad5cd)
2009. nov. 1. 15:23
tudod.
2009. nov. 1. 15:22
nekem microsoft outlookom van , rendes hivatalos office-t vettem meg.
2009. nov. 1. 15:21

Sziasztok,


első lépés --- eszközök --- fiókok létrehozása,


próbáljátok meg önállóan, mert folyamatosan írja mit kell csinálni, ha nem megy, lesz konkrét kérdésetek, amire egy két válasszal lehet majd valószínűleg válaszolni.

2009. nov. 1. 15:20

sziasztok


en tudok segiteni, de tisztazzuk, hogy microsoft outlookrol van szo (ami alapbol nincs benne a windows xp-ben, hanem a Microsot Office csomag resze, a worddel meg az excellel egyutt), vagy az outlook expressrol. ez utobbi benne van a windowsban es nemileg egyszerubb, "butabb" program, kevesebbet tud.

2009. nov. 1. 15:16
hát ez engem is érdekel...mert akartam irni ott e-mail-t de nem tudta...fingom nincs hogy hol kell annak lennie..vagy hogy lehet e arról küldeni :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook