Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Két missed ab után fórum

Két missed ab után (beszélgetős fórum)


2010. jún. 27. 18:21
ÉN is két missed abon vagyok túl, két magzatelhalással. Nekünk nem vizsgáltak semmit. Ilyenkor én döbbenek le. Bár nem volt genetikai eltérés egyiknél sem, de az okát még mindig nem tudjuk. Azóta viszont másfél éve várunk gyermekre. Tőlem bármit kérnének, csinálnám, csak lenne már gyermekünk. Ne adjátok fel és kérdezzetek mindent, amiről tudni szeretnétek.
10. 8398cf748e (válaszként erre: 9. - Wecuska)
2009. nov. 2. 18:18
Köszi, kicsit megnyugtattál. Csak nem tudom mennyire hatékonyak. Mások írták, hogy nem derült ki semmi, de lehet, hogy csak néhány dolgot néztek meg náluk.
9. Wecuska (válaszként erre: 8. - 8398cf748e)
2009. nov. 2. 11:59
szia.én is Szegeden voltam genetikán.Nagyon kedvesek.A dokinő is nagyon aranyos.Nem kell izgulni a vizsgálat nem fáj.
8. 8398cf748e (válaszként erre: 6. - Wecuska)
2009. nov. 2. 10:38
Szia Wecuska én szegedi vagyok és valószínűleg a Szaote genetikai központban kell mennem, még nem beszéltem konkrétat a dokimmal, mivel lábadozom. Szóval itt van helyben a központ.
7. misz
2009. nov. 1. 21:42

Nekem 1 missed ab.-om volt: a 12 hetes UH-n derült ki, hogy a Baba 3 hete meghalt. Aztán volt egy "sima" vetélésem 6 hetesen. Ezek után csináltak genetikai, immunológiai, hormon- és Uh vizsgálatokat. Vért vettek és volt Uh. ennyi. több hét volt, mire minden vizsgálati eredmény meglett.


A 2 vetélés előtt már született egy Kislányom, és a vetélések után egy Kisfiam. Ő most 4 hónapos. :)


Nem szabad feladni. :) Szorítok érted! :)

2009. nov. 1. 19:47
szia.én voltam már genetikai vizsgálaton.egy egyszerű vérvétel.hová mész genetikára?
2009. nov. 1. 15:12

Annyira sajnálom :(

Nekem 8 hetesen volt egy spontán. Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Nektek!

2009. nov. 1. 15:06

Szia!

Azt nem tudom,hogy a genetikai vizsgálaton mi is történik pontosan,nekem ilyenre nem kellett mennem.

Nekem is volt kettő,mindkettő 8 hetesen,és egy a betöltött 40. hétre.

Nem szabad feladni.Most 6 hónapos lesz a kisfiam!

2009. nov. 1. 15:05

Nézz be ebbe a fórumba:


[link]

2009. nov. 1. 15:04
Nagyon sajnálom..:-(
2009. nov. 1. 15:02
Sziasztok! Sajnos 2 napja estem át a második missed ab-on. 2008. novemberben volt az első 8 hetesen. Most a második 12 hetesen a Nucha szűrésen derült ki, hogy a babának nincs szívhangja, orrcsontot nem láttak és 3.6 volt a nyakiredő a 4,5 cm-es babán. Az orvos azt mondta, hogy genetikai probléma lehet és mivel második missed ab ezért genetikai vizsgálaton kell jelentkeznünk. Kérdésem, hogy tudja-e valaki hogy miből áll ez a vizsgálat és kell-e érte fizetni? Van köztetek olyan aki két missed ab után sikeresen esett teherbe?Előre is köszi a hozzászólásokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook