Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyermekkori agydaganat: mekkora a gyógyulási esélye és a mütét után mi várható? fórum

Gyermekkori agydaganat: mekkora a gyógyulási esélye és a mütét után mi várható? (tudásbázis kérdés)


6. correct (válaszként erre: 2. - Ce32b49557)
2009. nov. 1. 19:26

Elküldtem a privit, hosszút, remélem benne van, amit tudni szerettél volna átfogóan.

5 éves? :'(

......

5. ce32b49557 (válaszként erre: 4. - Dzsigg)
2009. nov. 1. 12:30
Köszönöm hogy válaszoltatok! 2 hét alatt fejlödött ki nála gyorsan nöt meg akkorára hogy rosszul lett és ujra kellett éleszteni. 100% hogy 2 hét alatt nöt , mert 2 hete volt egy agymütéte a kicsinek születési rendellenesség miatt , és akkor még nem látszodott semmi. Sajnos semmi joval nem kecsgtettek eddig az orvosok , csak azt mondták , hogy hoszzu nehéz mütét lesz. Minden attol függ hogy milyen a daganat , jo vagy rosszindulatu. Probálunk bizni és reménykedni, de sajnos nézni kell a rossz oldalát is.
2009. nov. 1. 09:20
Nem voltam ilyen helyzetben,de azt tudom,.Az agydaganat az egyik legveszélyesebb.Sajnos ha növekszik,megnyomhatja az agyat,hisz a koponya zàrt,és ennek szövödménye a maradando agykàrosodàs...Ellehet tàvôlitani mütàttel,de vissza is jöhet sajnos..Jo lenne tudni hogy joindulatu-e vagy sem.
2009. nov. 1. 09:17
Szia! Nagyon sajnálom szegényt! Hirtelen csak az jutott eszembe, hogy fordulj Correcthez. Az ő adatlapján olvastam, hogy...
2009. nov. 1. 09:02
Testvérem kisfiánál daganatot találtak, és kedden mütik. Aki volt már ilyen helyzetben kérem irja meg mekkora a gyogyulási esélye, és a mütét után mi vár még rá. 5 éves a kicsi.
2009. nov. 1. 09:00
Gyermekkori agydaganat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook